Перейти до змісту

Може шпільнем Торнамент?


Yagun

Рекомендовані повідомлення

Шось давно я не грав в Торнамент! коли не зайду нікого не має!!! А гра хороша!!! може завтра в 18:00? В кого які пропозиції? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки ті хто ще не заходив на сервак заканектіться десь согодні (воно має зкачать деякі абдейти з сервака що займає трохі часу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки ті хто ще не заходив на сервак заканектіться десь согодні (воно має зкачать деякі абдейти з сервака що займає трохі часу)

Ага Хороша порада!!!! Бо я чекав десь пів години!!!

Ох завтра пошпіляєм... :blink::blink:^_^^_^:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би подтянувся ... але трафіка мало ... а тут ше качати 2 гіга ... мда... незнаю :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я би подтянувся ... але трафіка мало ... а тут ше качати 2 гіга ... мда... незнаю :D

Ну, не 2, а 1,7гіг! А сьогодні вже полюбому не вспієш, тому постав на ніч, хай закачає, і будем завтра шпілитьсь! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думав пошпіляєм... :( Щось мало люду приєдналося... А я думав що всім вже набридло шпіляти контру, захотілось щось нове (в нашому випадку добре забуте старе) Дякую всім хто приєднався!!! Надіюсь ми з вами ще не раз погоцаєм Торнамент! Пропоную Зібратися і на наступному тижні!!! Надіюсь що збереться багато людей!!! Отже всі кому не вийшло, хто не скачав, і хто просто помарозився запрошую на наступну неділю в тойже час, на томуж місці (193.109.80.24:9999)!!!

А забувся я приєднаюсь і завтра!!! Але думаю, що людей буде мало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, хто бажає постріляти давайте сьогодні в 18:00 збиратися, щоб вже десь у 18:15 почати (надіюсь так воно і буде!). І давайте не затягувати з підключенням! :P

2Dimon: ну як там, скачав? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мляха-мушка засталась ток 500 мб місцького трафа! :D Я б пограв! Мож хтось хелпне!!! Буду вельме-вдячний!!! :)

Я мешкаю в райончику КНЯЖОГО! Якось би шеарнули!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Дякую всім хто приймав участь! Хоча було трохи нудно (всього 4 гравці), але постріляли добре! :)

Всім хто грав :P ! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...