Перейти до змісту

Робин Гуд / Robin Hood


MrVes

  

3 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1273747687_0.jpg

Название: Робин Гуд

Оригинальное название: Robin Hood

Год выхода: 2010

Жанр: боевик, драма

Режиссер: Ридли Скотт

В ролях: Рассел Кроу, Кейт Бланшетт, Макс фон Сюдов, Уильям Хёрт, Марк Стронг, Оскар Айзек, Дэнни Хьюстон, Айлин Эткинс, Марк Эдди, Мэтью Макфейден

О фильме:

История лучника армии Ричарда Львиное Сердце, который борется против нормандских захватчиков и становится легендарным героем, известным под именем Робин Гуд.

Выпущено: США / Великобритания, Universal Pictures

Продолжительность: 02:07:34

Озвучивание: Дублированное

Формат: AVI (XviD)

Качество: CAMRip

Видео: 1332 kb/s, 720x288

Аудио: RUS, AC3, 192 kb/s (2 ch)

Размер: 1,400 MB

post-119-1274047138,81_thumb.jpg

post-119-1274047139,1_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сам дивився? Можеш сказати чи сподобався фільм? (хочу в Адреналін сходити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ти сам дивився? Можеш сказати чи сподобався фільм? (хочу в Адреналін сходити)

Сам ще не бачив - тільки скачую ( тому навіть скрінів не приліпив з файлика )

З.І. Я гляну хоча б через Рассела Кроу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот, буквально час как вернулся с Адреналина. несмотря на массу технических нюансов самого кинозала (пропадающий звук, хреновый фокус, а временами полное его отсутствие), фильм очень понравился. я бы его назвал в духе современности : Robin Hood : The Beginning.

Рассел Кроу и Кейт Бланшет - сыграли просто замечательно. "Верю!" :ok2: да и сюжет ближе к историческому (хартия вольностей, противостояние баронов и короля, интриги Франция-Англия), а не заезженая баллада про разбойника, который забирал у богатых (и продавал бедным © Раввин Гуд, Палестина, XIII век :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені фільм дуже сподобався, не дивлячись на технічні неполадки(погоджуюся з Shkoder))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поперемотував скачаний файлик. Судя по всьому кіно дійсно дуже цікаве і насичене.

Прошу закрити темку аби не псувати враження від стрічки, бо заявлені скріни були кращої якості ніж в скачаному відео.

З.І. Буду чекати ріпа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...