Перейти до змісту

ХІХІ ХАХА ітд.


silia

Нам нада озвучка цих меседжів ?  

101 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Чи потрібна нам озвучка меседжів ХІХІ ХАХА Сакс ітд ???

Мова йде саме про основний серв CS 1,6 (27015) де вони часом відволікають від гри (В варкафт мод вони вписуються нормально і там хай залишаються)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не треба!!! Не треба цієї штуки! Вона так бісить! Особливо коли залишаєшся 1 на 1, а мертві гравці починають тобі включати цю дурню! хочеться відключити колонки, але це не вихід! (тому виключаєш контру:blush: +1 за те щоб її відключити!!! (назавжди!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба!

мені так прикольніше - сервер трохи веселішим стає)

кого відволікає - той сноб) :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если 1 на 1 мешает то там какие-то консольние команди есть вроде што б не било слишно кажетца )))

кажетса што-то типа "Y" /soundoff ,што то типа того!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені так прикольніше - сервер трохи веселішим стає)

Заради прикола і веселухі є варкрафт мод.

но бивает интересно попиз...ть ыыыы ))

Аналогічно.

Це серв простої контри де є певний відточений часом баланс і любий мод його потрохи міняє.

Фан і приколи на окремому серваку для фану і приколів (ІМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

угу - чому всі серваки використовують озвучку - а нам тіпа нах

давайте краще не видумувати проблеми)))

озвучка заспокоює - і не придає кс повної серйозності

за умови шо ми почали підіймати питання - так краше поставити голий голісінський кс - і нах нам ті буковки хп завданої шкоди і т.д. - воно мене більш вибиває ніж прикольні крики)

:blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нанесений демедж офіційно прописується в новіших версіях контри (ака Сорс :blush: ) без ніяких модів

Да і далеко не всі серваки використовують озвучку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незнаю... але мені прикол...

моя думка : це тільки зараз всі так ними користуються як дурні.. просто такого раніше не було....

пройде мода і все буде норм ^_^ всі будуть використовувати їх тільки по призначенню - тобто коли справді шось смішне було... і т.д. :blink:

не відключайте їх :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за шоб убрать! ненада они!у нас вот серв варкрафт есть..! а то как дети по 5 лет КаСа должна бытть КоСой..

мнений много и едо одна из них..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nazvu meni xo4 1 server de gocaye taka kiljkist' ludey bez ozvu4ki!

cyfra+liga kyiva+vbios+luckynet=vsi shanovani servera zi zvukom)

she raz povtoruys' - ne vudymuy she odniyeyu trablu! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж за звук... коли тебе постійно вбивають, хоч це підіймає трохи настрій :)

І ще одне: на старому серваку показувало скільки забирає проциків хп у твого супротивника, коли тебе він вбиває при сутичці. Не можна і тут це якось зробить(воно і менше місця займало)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пограєш годинку з такими тіконами птом як ляпнеш шось в такому стилі аж соромно очі підіймати! :P:P:P три івента за собою замітив! Смішки прикольні от якби пабільше варіацій було б, але галіма шо не відображається РЄЧЬ! Смішків іноді замало! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не звуки однозначно нечево некому немешают покрайней мере мне наоборот так прикольние, звуки песть будут :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але галіма шо не відображається РЄЧЬ! Смішків іноді замало! :)

Качай нову версію КС і буде відображать все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене тежь нічого не пише і не показує по команді say... перекачав нову віресію контри - аналогічно... а воно точно має там працювати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ты точно скачал ту версию что надо и архив??.. а то там всё класно работает))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

решил полностью перекачать всю игрушку, но, чесно говоря, не совсем доганяю что качать? откуда? в теме" как начать играть..." лежат только старые файлы...

и еще такой вопрос... я, как человек от читов далекий, не знаю - есть ли какой чит на увелечение хп? или на двойную броню? а то возникают подозрения когда выпускаешь в человека обойму из колоша, его аж подкидает наместе, а он тебя потом при перезарядке ножом добивает... странно.

спасибо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качай от сюда

смотри по нанесённому демеджу после смерти...

Спасибо за лінк, перекачав і тепер все працює...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сначала хотел поставить НЕТ, но не хочеться потом апять поднимать вопрос о возобновлении. Это хорошо, если смешки останутся, но плохо если это будет выступать предметом флуда (say *** ENTER)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кого достает сильно хихихаха просто возьмите создайте звуковой файл, а замините фалы хи-хи и ха-ха и у вас вместо смеха будет просто тишина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Канешно надо.....веселіше грати....допомагають виразити свою думку на той момент :D daddy))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...