Перейти до змісту

Аерографія системників.


Techniker

Рекомендовані повідомлення

Цікавить думка форумчан. Якби ви хотіли розмалювати системний блок, яку тему ви б вибрали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо для хлопця то щось з ігор (сталкер саме найкраще).а також було б супер якийсь 3д малюнок виглядало б шикарно та ще б неон то взагалі око не звести з системника)

для дівчат щось спокійніше море,сонце,деякім може мужик якійсь голий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди продавав фанатам лямпочки і т.п. причандалля і завжди бумав "навіщо дивитися на системник коли поруч монітор ?"

ну от чесно, якщо мені хтось скаже що він розфарбував машину для себе а не щоб покрасуватися в центрі міста - не повірю.

та ж історія з системником, тільки його окрім родичів і друзів ніхто більше не зацінить вживу.

а якщо обирати - то розмалював би в акваріум :) файно виглядало б :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завжди продавав фанатам лямпочки і т.п. причандалля і завжди бумав "навіщо дивитися на системник коли поруч монітор ?"

ну от чесно, якщо мені хтось скаже що він розфарбував машину для себе а не щоб покрасуватися в центрі міста - не повірю.

та ж історія з системником, тільки його окрім родичів і друзів ніхто більше не зацінить вживу.

а якщо обирати - то розмалював би в акваріум :) файно виглядало б :)

Я б так не сказав. Ти ж не весь день в монітор дивишся. А блок, коли все вимкнуто предмет інтерьєру. Про ігри було б цікаво поконкретніше. Сталкера вмене вже є декілька різних проектів. Ігри також виходять з арени. Пограв і забув, чи потім захочеш тримати такого системника з старою грою чи замовляти нового?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за ідеї але бажано писати не в приват, а в тему. Хотів би хтось бачити аніме? Чи щось з Final Fantasy? Стиль Ferrari або Lamborghini ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...