Перейти до змісту

Сім’я, її створення і умови для розводу


Natasha

Рекомендовані повідомлення

Створення сім’ї. Що повинно бути першочергове для цього, які умови потрібні для її виникнення?..

І розрив стосунків, що до цього може спонукати.

Цитати для роздумів:

Irochka (12-1-2010, 9:58) писал:

.... а якщо мене раптом перестане задовіляняти МІЙ чоловік. я просто з ним розстануся, бо якщо вже "не пре", то для чого продовжувати?)))

А якщо на той момент коли перестане задовільняти буде 8-10 річний сімейний досвід та троє діток і тісно переплетені родинні стосунки обох сторін??? теж не варто продовжувати? (с) IncvizitoR

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну зазвичай людину не влаштовую те що вона має, а коли втрачає то от тоді розуміти починає, що оце пре не пре є лише дурнуватою примхою і емоційним сплеском незадоволення.

Якщо в сім'ї є взаєморозуміння і гармоннія, то навіщо випробувувати долю. Щоб поживши іншим життям зрозуміти, що ти втратив? Але якшо в стосунках великі проблеми в розумінні, то варто таки не мучати себе.

Ну але з тим судить я не можу, бо як такого досвіду сімейного життя не мала, тому можу і помилятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю краще б було сказати не умови для розлучення, а причини, або що приводить до цього самого розлучення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні пани і панянки. :) Я звичайно розумію, що заліз не в той клюб але мені хотілося б запитати в Irochka - в тебе взагалі є хоч якийсь досвід сімейного життя ??? Коли ростуть двоє діток і разом вже 8 років, то оце "не пре" не є першочерговою задачою сімейного життя. Більше думаєш, як правильно виховати, як підготувати до школи, і таке інше. Діти стають основним, за що переживаєш. Але без того, що "не пре" також неможна. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Я безмежно польщон що попав в цитату, і перепрошую що шляюся по дамським "закоулкам" але...

Я думаю що у своїй фразі "МІЙ чоловік" Ірочка скоріше мала на увазі просто мужчину а не супруга со стажем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цілком згідна з AKapys. Якщо перестало "перти" то значить причина в обох партнерах. Тому варто поговорити про це, чому їй чи йому щось не так, розказати один одному як зробити щоб було так як треба, щоб знову "поперло".А розлучатись тільки із-за цього думаю не вихід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...