Перейти до змісту

"Кастрована" відеокарта?


Рекомендовані повідомлення

Я шокований!

Придбав Sapphire Radeon HD 5770 Vapor-X 1024 Мбайт

А тепер не можу зрозуміти в чому така різниця в моєї відеокарті і опсаній тут http://www.overclockers.ru/lab/37013_2/Obzor_i_testirovanie_Sapphire_Radeon_HD_5770_Vapor-X_1024_Mbajt.html ? Якась HD5750 розігнана :angry2:

post-5408-1273255866,7_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи погуглив і накопав таку інформацію:

Многие покупатели видеокарты Sapphire HD 5770 Vapor-X были неприятно удивлены после того, как обнаружили что их карта задействует всего 720 потоковых процессоров из 800! После многочисленных жалоб в службу технической поддержки Sapphire выяснилось, что виной всему несовершенство BIOS версии 012.014.000.004 от 2009/12/03.

После многочисленных жалоб в техподдержку была выпущена BIOS, которая задействует все 800 потоковых процессоров – 012.013.000.001.034705. Впрочем немногие пользователи имеют опыт в прошивке BIOS потому Sapphire следует ожидать возвратов видеокарт с дефектным BIOS в магазины.

“Правильную” BIOS для Sapphire HD 5770 Vapor-X, которая задействует все 800 потоковых процессоров можно скачать здесь или здесь: www.sapphiretech.com [Graphic Card -> PCI-E -> Sapphire HD 5700 Series -> Sapphire Vapor-X HD 5770 1 GB GDDR5 PCIE -> Submit -> BIOS]

Джерело- http://itgalaxy.net/баг-в-bios-sapphire-hd-5770-vapor-x/

Тому при покупці Sapphire HD 5770 Vapor-X раджу уникати модель 11163-00-20R, щоб уникнути клопоту з багами біоса, а купувати вже 11163-05-20R нової ревізії.

Відеокарта в цілому швидка і холодна (навіть з і 720 процесорами, а що буде з 800 :0123: ), тому міняти на іншу навіть і не думаю, а баг біоса це не така серйозна проблема. Тим більше, що я вже домовився з продавцем і біос перешиють мені по гарантії після вихідних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Отже, після зміни біоса на правильний, з 800-ма процессорами продуктивність відеокарти Sapphire HD 5770 Vapor-X чомусь не збільшилася не на копійку!?

3Дмарк 03 як видавав 45063 так і видає, в 3Дмарк 06 продуктивність збільшилася! було до зміни біоса 16045 стало 16083 папужок. (тести проведенні з однаковим розгоном відеокарти 960gpu/1320mem) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може :D

Згадується, як колись в 90-х Brabus провів подібним чином тюнинг автомобіля якогось "Нового росіянина", просто замінили шкалу спідометра з іншою градацією швидкості. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прогама "Автопарк" десь з 10р назад, чомусь цей сюжет в голові залишився. Я тоді практично жодої програми не пропускав.

А зараз сам працюю на виробництві і навіть сьогодні такий же "фокус" з етикетками бачив як використовувався. На браковану партію продукції, без жодних візуальних ознак дефекту виписується карта "придатна продукція" і ти знати не знатимеш, що отримав без платної консультації професіоналів.

А професіоналом у всьому бути не можеш, тому ламерськи створюються відповідні топіки. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все то воно так, але хіба зміна біосу в серії не виводить відеокарточку з гарантії? :glare:

Наскільки мені відомо відеокарточка знімається з гарантії: - внесення змін в конструкцію виробу (перепайка; оновлення біосу, несанкціонована заміна чи підміна модулів чи частин, і т.д.);

Чи я щось плутаю? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По перше: на офіційному сайті написано, що зміна біоса на вказаний "правильний" не лишає відеокарту гарантії з описанням способу перепрошивки.

по друге: зміну біоса виконувала сторона продавця по гарантійному зобов"язованню (на мою думку совістного!).

по третє: маю копію оригінального біоса.

четверте: Я впевнений, що з відеокартою нічого не станеться! :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...