Перейти до змісту

Економічні війни кланів, або "вєсєлуха" починається.


Zeuss

Рекомендовані повідомлення

Епіграф:

"Да здравствует наш суд! Самый гуманный суд в мире!"

І так.

Вчора сталась одна дуже веселенька подія. Факт не був висвітлений в засобах масової інформації (про цензуру вже створено два топіки в "Політиці").

07.05.2010 в 14.30 силами підрозділів "Титан" і "Беркут" було відсторонено від своїх обов'язків діюче керівництво ВАТ "Південний гірно збагачувальний комбінат" (в народі "ЮГОК"). Зразу відбулось засідання наглядової ради... тарампампам... керівником призначений М. Короленко (раніше керував структурою яка входить в холдинг Ахметова).

От така [вирізано цензурою], малята!

Якщо заглянути глибоко в історію, то в далекому 2001 році пані тюлька тоді верещала про крадіжку акцій "ЮГОКа" яка проводилася Приватбанком, а також структурою, близькою до Приватбанку і Суркіса, яка називається Славутич–Капітал". Але, "хто староє памянєт - тому глаз вон!".

Що ми маємо на даний момент? "Картіна маслом" - Беню почали душити, Бродський говорить що Беня об'явить про дефолт, а "ЮГОК" ключова структура в групі "Прівєд". Може початись дуже цікава чехурда.

Якщо цікаво, то далі можу висвітлювати події з фронту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікаво, то далі можу висвітлювати події з фронту...

Дуже цікво, особливо в контексті слушків, що з'явились 3 тижні тому, про швидку кончину так не любимого Zevs_Isver-ом банку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, давай і надалі тримай в курсі, плз.

Просто цікаво - Беня ж почав товаришувати з ПР, а тут такий облом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався коментар:

"К злодеям пришли пираты и отобрали у них комбинаты" :)

В Приватбанку інша структура активів. Принцип доміно не спрацює. Трошки похитає, але не сильно.

Smith, Коломойський ніколи не товаришував з донецькими. Те, що Сірожик на посаді віце-прем'єра є фактом якихось паритетних домовленостей. Але, зараз Сірожику треба буде прийняти рішення, бо замля під ногами швидко розходиться в різні боки :duel:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цікаво, то далі можу висвітлювати події з фронту...

Звичайно що цікаво, висвітлюй ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ви помітили, що Тигіп Сергійко щось мовчить останнім часом - флот, газ, то речі які мало стосуються віце-прем’єра?

не виключено що якщо не договоряться, то скоро буде один "громкій уход" і поява Третьої Сили :)

до речі, про такі і схожі факти тепер варто повідомляти, в контектсі останніх подій скоро форуми стануть єдиним більш-менш реальним джерелом інформації :))

(а Білорусь іде далі - вхід в інтернет-кафе по посвідченнях особи, так що рівняємось на Бацьку!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, я мав на увазі, що Коломойський перед виборами підтримував і під час виборів підтримував ПР та Януковича.

Там де бізнес, дружби не існує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Блокбастер таваріщі.

Мене аж трохи приштирює, але по-порядку.

Вчора до нас приїхав прєвєд Мєдвєд. Така собі посередня подія. Організували форум... поговорили як би було вандерфул якби наладилась тісна співпраця в бізнесі і т.д. Але, тихесенько, разом з офіційною делегацією, приїхав президент Татарстану, такий собі Рустам Минніханов. Офіційна делегація з Росії і татар (савсєм рускій). Здавалось би абсурд, але ні... приїхав разом з "папєгом" на поклон і атамстіть.

А все почалось в 2007 році коли дядя Беня скомуніздив в татар долю "Укртатнафти". Татари тоді дуже сильно образились. Навідь в суд при ООН подавали позов, але все тоді спустили "на тормозах", трохи пошуміли, але обнулені Коломойським акції татар відправили бандеролькою в їхню столицю (влом гуглити). Спустити спустили, але татари цуко злопамятні.

І от приїхав до нас Рустамчік. "Картіна маслом" - верніть нам акції, а ми (тіпо татари с пазвалєнія старшого брата) вам дешевеньку нафту. Продукти переробки по документах прогоните через митницю от вам кошти на наступну ізбіратєльну кампанію, а бензичик тут серед своїх продасте і за нафту розрахуєтесь. Так шо нєвідать Коломойському Кременчуцького НПЗ в бліжайшем будущєм в власних активах. Позов в суд вже поданий, так що "улибаємся і машем платочком".

To be continued...

Буде час і натхнення - напишу про футбол. Загальні факти є, але я в темі "плаваю". Розберусь то нашкрябаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так. забирають всьо нажитоє нєпосільним трудом

бєня на них обідився і не прийшов на зустріч з мєдвєдом вчора, отак от

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To be continued...

Буде час і натхнення - напишу про футбол. Загальні факти є, але я в темі "плаваю". Розберусь то нашкрябаю.

А про це - футбол, напиши обов'язково. А то більш-менш адекватні статті пишуть тільки на Чемпіон.уа або на уа-футбол. Я так зрозумів, що у футболі РЛА хоче під себе все підім'яти, недарма він зараз через своїх "корешей" наїзджає на Суркіса-старшого.

Буду чекати на якісь новини з приводу цього від тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Фонд держмайна відкрив конкурс з продажу 76% акцій ВАТ "Луганськтепловоз", НВП ім. Фрунзе і Брянського машзавод. Про це повідомляє прес-служба ФДМ.

А от тут саме цікаве.

Було подано три заявки. Одну з заявок ФДУ не пропустив. Нєкая "Мантара холдинг" (Кіпр) нібито не виконала два основних пункти. А саме: відсутність інформації про джерело надходження коштів для приватизації (пункт для інвесторів нерезидентів), а також не підтверджений в Україні аудиторський висновок фінансового звіту іноземного інвестора.

Так от, "Мантара холдинг" - структура Бєнєчки, підтвердити чи не підтвердити аудиторський висновок можуть лише декілька компаній, а тут "шаг влєво, шаг вправо" і тебе лишать ліцензії. Оскільки дядя Коломойський вцепився зубами і пазурями в Кременчуцький НПЗ то відбуваться атака "з флангів".

От мені цікаво після скількох ударів він побіжить підписувати мирову?

P.S про футбол пам'ятаю, найближчим часом черкану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз переділ лише починається, побачимо хто з чим залишиться по закінченю першого строку янека.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз переділ лише починається, побачимо хто з чим залишиться по закінченю першого строку янека.

точніше - хто без чого залишеться :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

новий фронт - Беня & Азаров . на кого ж то поставити?...

тут скоріш за все чиїсь особисті бізнес інтереси зіткнулись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба подумати :0016:

ну чого ти так зразу, а вдруг Бєня має ну просто дійсно до безобразія багато грошей :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...