Перейти до змісту

У Запоріжжі таки поставили пам'ятник Сталіну


Phoinix

Рекомендовані повідомлення

У Запоріжжі відкрито перший за роки незалежності України пам`ятник Йосипу Сталіну.

Як передає кореспондент УНІАН, пам`ятник висотою близько трьох метрів, що являє собою напівфігуру Й.Сталіна у військовій формі із Зіркою Героя, відкрили сьогодні біля будівлі Запорізького обкому Комуністичної партії України в Жовтневому районі Запоріжжя під гімн СРСР.

Урочисте відкриття пам`ятника стало кульмінацією мітингу, проведеного представниками КПУ для прихильників комуністичної ідеології, яких, за даними правоохоронців, зібралося близько 1000 осіб.

Оскільки напередодні дати відкриття пам`ятника суд заборонив проведення масових акцій біля будівлі обкому КПУ не лише представникам ВО "Свобода", але й самим комуністам, офіційно те, що відбувається, називалося зустріччю народного депутата від КПУ Олексія БАБУРІНА з виборцями.

У ході заходу представники Запорізького обкому КПУ, розповівши про досягнення СРСР під керівництвом Комуністичної партії й про значення особи Й.Сталіна, як керівника країни, що отримала перемогу над фашизмом, підтвердили намір, що раніше озвучувався, цілодобово охороняти встановлений на території обкому пам`ятник.

Як повідомляв УНІАН, на початку 2010 року Запорізький обком КПУ (згідно з офіційними даними керівництва обкому КПУ - на прохання ветеранів ВВВ) ухвалив рішення про встановлення на території Запоріжжя пам`ятника Й.Сталіну.

Низка політичних сил заявили про неприпустимість таких дій і наміри не допустити встановлення пам`ятника, а комуністи заявили про організацію озброєної охорони майстерні, де створювався пам`ятник, та його охорону після встановлення в Запоріжжі.

26 квітня Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ заявив, що виступає за проведення місцевого референдуму в Запоріжжі з приводу встановлення пам`ятника Й.Сталіну.

посилання на оригінал тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Угу. чого ж.. давайте ще тоді Гітлеру будем пам"ятники ставити, якщо вже дойшли до того, що шануємо пам"ять тиранів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З відкриття пам'ятника Сталіну «швидка» забрала трьох ветеранів

продовження тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. чого ж.. давайте ще тоді Гітлеру будем пам"ятники ставити, якщо вже дойшли до того, що шануємо пам"ять тиранів.

Я теж про це подумав.

Війну виграли прості люди та полководці (Жуков та ін.). А Сталін в перші дні війни закрився у своєму кабінеті і не виходив декілька днів. Це загальновідомий історичний факт. А ветерани - просто люди з добре ідеологічно промитими мізками, які свято вірять, що вклад Сталіна у перемозі ВВв набагато більший ніж їхній, або, принаймні, не менший.

В Украине установили памятник Сталину

Процесс водружения памятника «отцу народов» в Запорожье охраняли сотни милиционеров.

Бюст Сталина установили на постаменте возле областного комитета Компартии Украины в центре города.

Не все в городе и даже во всей Украине однозначно восприняли идея восстановить памятник, поэтому неудивительно, что сам процесс водружения и митинг охраняют около сотни миллиционеров.

С самого начала никаких столкновений с противниками памятника не произошло, несмотря на то, что по дороге на мероприятие столкнулись представители компартии и колонна националистической партии ВО «Свобода». Однако две процессии разминулись мирно. Свободовцы же направились в сторону памятника Жертвам голодомора.

Монумент установили на территории обкома КПУ — на частной территории. Таким образом по мнению юристов монумент приобретает статус малой архитектурной формы, которую регистрировать как памятник не будут. Но говорят, что оберегать Иосифа Виссарионовича будут денно и нощно с помощью охраны и системы видеонаблюдения.

Джерело

Ось як вони викрутилися юридично. І референдуму не треба ніякого проводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятник параноїдальному диктатору, що погубив стільки людей :blink: в мене немає слів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятник параноїдальному диктатору, що погубив стільки людей :blink: в мене немає слів...

В мене вже давно немає літературних слів дивлячись на діяння нової влади, одні мати.

Але з другого боку від уркаганів чекати іншого не варто, це все в їхньому стилі.

не розумію, а шо хтось проти?

А ви за?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пам'ятник параноїдальному диктатору, що погубив стільки людей :blink: в мене немає слів...

В мене вже давно немає літературних слів дивлячись на діяння нової влади, одні мати.

Але з другого боку від уркаганів чекати іншого не варто, це все в їхньому стилі.

не розумію, а шо хтось проти?

А ви за?

ну проти я, ну за, - шо від того міняється? "базікати не мішки таскати"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ніхто непроти, хай моляться там собі Сталіну. Погано що це все відволікання уваги. А знести памятник це 5 секунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкриття пам'ятника Сталіну для мене є доволі показовим.

Позитивно те, що геніальність нашої влади не стала на заваді здоровому глузду і офіційного дозволу комуністи не отримали.

З іншого боку дуже наглядовим є і результат відкриття - з 3-х ветеранів, яких забрала швидка, одному допомога вже не знадобиться. Це треба ж мати на стільки негативну ауру, аби навіть після смерті забирати людські життя ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію, а шо хтось проти?

а що не видно?

не видно. де вила, коси, побиті обличчя? За бугром неофашистам і 2 метри пройти по центру не дають. такшо не видно. народу тра сталін, дуже тра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж не пам'ятник:

Монумент установили на территории обкома КПУ — на частной территории. Таким образом по мнению юристов монумент приобретает статус малой архитектурной формы, которую регистрировать как памятник не будут. Но говорят, что оберегать Иосифа Виссарионовича будут денно и нощно с помощью охраны и системы видеонаблюдения.

це "пам'ятник" має такий же статус як і бесідка чи ларьок... :lol: Кожен може собі на подвір'ї встановити статую якогось Мікі Мауса, і поклонятись йому... :)

фотоогляд ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

26 квітня Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ заявив, що виступає за проведення місцевого референдуму в Запоріжжі з приводу встановлення пам`ятника Й.Сталіну.

На місцеві вибори грошей нема, а на такі референдуми є і на пам'ятник, ще й  на охорону.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятник Сталіну...

Якщо змогли без особливих перешкод відкрити його, то згодом буде вулиця його імені, потім школа..Була надія що з відходом того покоління зникне і безтолкове обожнювання його, але з такими темпами (і з такою владою) це все призведе до зовсім протилежного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ж не пам'ятник:

Монумент установили на территории обкома КПУ — на частной территории. Таким образом по мнению юристов монумент приобретает статус малой архитектурной формы, которую регистрировать как памятник не будут. Но говорят, что оберегать Иосифа Виссарионовича будут денно и нощно с помощью охраны и системы видеонаблюдения.

це "пам'ятник" має такий же статус як і бесідка чи ларьок... :lol: Кожен може собі на подвір'ї встановити статую якогось Мікі Мауса, і поклонятись йому... :)

фотоогляд ТУТ

а в себе на подвірї злочин робити теж мона? - ну придушити там в підвальчику парочку людей, ну там ще щось , але в себе, всебе на подвірї. український принцим - моя хата скраю - нічого не знаю. - аби не в моїй хаті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Памятник Сталіну...

Якщо змогли без особливих перешкод відкрити його, то згодом буде вулиця його імені, потім школа..Була надія що з відходом того покоління зникне і безтолкове обожнювання його, але з такими темпами (і з такою владою) це все призведе до зовсім протилежного.

а зараз в державі формується нове-старе покоління плебеїв та люмпену. це надзвичайно помітно в східній та центральній Україні. Якто кажуть до влади прийшла комуно-олігархічна верхівка з повною залежністю від Росєї. А як там живуть люди нікому не секрет. Це мєчта кожного українця ну чи хохла як там ми себе ідентифікуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місцеві вибори грошей нема, а на такі референдуми є і на пам'ятник, ще й  на охорону.  

Це все комуністи профінансували з своєї кишені. Гірше те, що їм не завадили встановити той монумент.

Та ми всі повинні розуміти, що тепер ті пам'ятники не справляють ні на кого ніякого абсолютно враження. От тільки на голубів хіба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в себе на подвірї злочин робити теж мона? - ну придушити там в підвальчику парочку людей, ну там ще щось , але в себе, всебе на подвірї. український принцим - моя хата скраю - нічого не знаю. - аби не в моїй хаті.

ну скажімо так, шо пам*ятник, то явно не "придушити пару людей"!

і якшо я на приватній території захочу пам*ятник СОБІ поставити ? то це злочин ? а будування бесейнів/фонтанів ? злочин ? а дерева рубають садять ? і так далі ..

не бачу нічого злочинного тут ...

З.І.

взагалі, я пропоную не паритись "по мєлочах" =)

бо тих людей, які дорожать отими ізжитками комунізма, лишилось не так і багато...

ше пару років, і згадувати про нього будуть тіко в книжках історії, а фото того монумента, будуть з*являтись в темах про "історію рідного міста" і тд =)

і вообщє, нада побільше позитиву витягати з схожих ситуацій та подій =)

З.З.І.

от наприклад мені, шо пам*ятник бандері (який планують/планували) поставити в нас, шо оте погруддя вождя, до одного місця ...

і свідчить це тіко про те, шо дибілізму нашому немає меж ...

хай би вони ті гроші (хоч і не такі великі) в благочинність якусь запхнули ... ну чи скажімо дороги підремонтували хоч трохи ..

чи от в нас наприклад ... добудували хоть шось ... (міст над вокзалом, фонтан в центрі.. тощо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На місцеві вибори грошей нема, а на такі референдуми є і на пам'ятник, ще й  на охорону.  

Це все комуністи профінансували з своєї кишені. Гірше те, що їм не завадили встановити той монумент.

Та ми всі повинні розуміти, що тепер ті пам'ятники не справляють ні на кого ніякого абсолютно враження. От тільки на голубів хіба.

ніфіга, враження справляє - на дітей , мешканців, - так би мовити 25 кадр, така подія відкладається в ментальності. Поотім інші аналогічні речі сприймаються наробом на ура. Але уявіть таке в Луцьку. Невже б місцеві мешканці не завадили б встановлення такого монументу?

а в себе на подвірї злочин робити теж мона? - ну придушити там в підвальчику парочку людей, ну там ще щось , але в себе, всебе на подвірї. український принцим - моя хата скраю - нічого не знаю. - аби не в моїй хаті.

ну скажімо так, шо пам*ятник, то явно не "придушити пару людей"!

і якшо я на приватній території захочу пам*ятник СОБІ поставити ? то це злочин ? а будування бесейнів/фонтанів ? злочин ? а дерева рубають садять ? і так далі ..

не бачу нічого злочинного тут ...

З.І.

взагалі, я пропоную не паритись "по мєлочах" =)

бо тих людей, які дорожать отими ізжитками комунізма, лишилось не так і багато...

ше пару років, і згадувати про нього будуть тіко в книжках історії, а фото того монумента, будуть з*являтись в темах про "історію рідного міста" і тд =)

і вообщє, нада побільше позитиву витягати з схожих ситуацій та подій =)

З.З.І.

от наприклад мені, шо пам*ятник бандері (який планують/планували) поставити в нас, шо оте погруддя вождя, до одного місця ...

і свідчить це тіко про те, шо дибілізму нашому немає меж ...

хай би вони ті гроші (хоч і не такі великі) в благочинність якусь запхнули ... ну чи скажімо дороги підремонтували хоч трохи ..

чи от в нас наприклад ... добудували хоть шось ... (міст над вокзалом, фонтан в центрі.. тощо)

та шо це ви все про ковбасу та про ковбасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

незрозуміла логіка комуністів - як пам"ятник Сталіну ставити то треба, а як Бендері то бухтять..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а замінусували мене через те що ввечері не повечеряли ? <_<

я мінусів не ставлю ... ^_^ а якшо вже і ставлю ... то підпишусь обов*язково =)

то вже в вас фанати з*явились =)

З.І.

замінусували конкретно 12й пост ... я ше навіть не отписався до того часу тут =)

З.З.І.

незрозуміла логіка комуністів - як пам"ятник Сталіну ставити то треба, а як Бендері то бухтять..

чого ж ... цілком зрозуміла ...

Бандері то зо держ кошт хотіли ставить пам*ятник ...

а Сталіну "вони" на погруддя самі нашкребли!

от і різниця ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...