Перейти до змісту

Хресна хода в м.Луцьку


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні в обідню пору став свідком хресної ходи православних віруючих людей в центрі міста. Як я взнав, то до Покровської церкви несли ікону з гори Афон. Ця ікона на постійно залишиться в Покровській церкві міста Луцька. В хресній ході крім віруючих люде приймало участь понад 300 священнослужителів...

0405201005.jpg

040520gjg.jpg

040520fcf.jpg

040520rdr.jpg

До речі^ "В соответствии с древним обычаем, запрещается для любого женского существа ступать на полуостров Святой Горы@

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я из-за них сегодня пол-часа стоял в пробке среди еще двух сотен друзей по несчастью. а потом какой-то #$%нутый таксист решил всех обмануть и рвануть по встречке, создав в результате затор.

хорошо хоть крестоходцы погоду наколдовали - удалось после машины оттянуться на байке до грозы ^ ^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я из-за них сегодня пол-часа стоял в пробке среди еще двух сотен друзей по несчастью.

хорошо хоть крестоходцы погоду наколдовали - удалось после машины оттянуться на байке до грозы ^ ^

думаю, стьоб тут "неумєстєн"...

ікони православні роблять великі чудеса і зцілюють людей, навіть невіруючих /іновірців, атеїстів/.

і якшо цій іконі була дана така честь і пошана, як хресний хід з молитовними піснеспівами, і зібралося стільки духовенства, то вона того варта..

а стьоб і насмішки з цього приводу "чрєваті боком".

соррі, якшо занадто різко...

я не мав на меті нахамити чи нагрубити.

П.С. ..я теж стояв і чекав, поки хресний хід пройде, і нічьо... встиг куди тре..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не вопрос, я ж тебе верить в чудеса не запрещаю. для меня это не более, чем красивый ритуал, который можно было провести на пешеходной улице или не в час пик.

ты никуда не опоздал? замечательно. а я заставил ждать хороших людей, да и, наверняка, не только я один. а к кому-то может и "скорая" не успела - как знать.

в любом случае, тему я переношу в "религию", где ей самое место.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...ты никуда не опоздал? замечательно. а я заставил ждать хороших людей, да и, наверняка, не только я один. а к кому-то может и "скорая" не успела - как знать....

я чомусь на 100 % впевнений, що всі оперативні служби нашого міста (101, 102, 103, 104 і т.д.) знали про дану хресну ходу і про перекриття деяких вулиць в певний час і при таких випадках мають запасні маршрути доїзду... Це не перше і не останнє перекриття руху в нашому місті... А ображатися за це, в даному випадку, я вважаю не доцільно, ображатися потрібно тоді - коли перекривають на трасах рух на півдня через проїзд "слуг государства"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"слуги государтсва" долають перекритий "проспект" Волі за декілька хвилин.

А взагалі облюбували початок травня в Луцьку ікони

post-312-1272988773,61_thumb.jpg - рік тому

post-312-1272988806,36_thumb.jpg - сьогодні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да от тільки прихожан в процесії було маловато, і то в основному пожилі жіночки та діти. якщо зібралось стільки священників, то людей позаду мало би бути раза в три більше - що ще раз доказує, що все це треба лише духівництву, а в соціумі релігія вимирає. що думаєте, панове?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вы в воскресенье подойдите к любому храму и посмотрите - все храмы полные по утрам. Далеко религия не вымирает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да от тільки прихожан в процесії було маловато, і то в основному пожилі жіночки та діти. якщо зібралось стільки священників, то людей позаду мало би бути раза в три більше - що ще раз доказує, що все це треба лише духівництву, а в соціумі релігія вимирає. що думаєте, панове?

Більше за все не було організовано анонсацію цієї події. Особисто я став мимовільним свідком хресного ходу і зарання про нього нічого не знав....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неодноразово бачила інші хресні ходи з п"ятьма священниками і позаду людей на сотню метрів. теж була мимовільним свідком.

...цілком ймовірно що то був будень-день і люди були на роботах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...