Перейти до змісту

4е травня


SysR

Рекомендовані повідомлення

Завтра на роботу.

Їдем сьогоднів ПЛ, приблизно зараз, якщо є бажаючі приєднатися приєднуйтесь. Сосиски, чіпси, пиво.... кожен бере з собою.

тел. 050 378два6п"ять3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за компанію. Гарно відпочили, вчасно повернулися. ;)

ПЛ:

dsc0006ai.jpg

dsc0029f.jpg

Місцеві жителі злетілися на "вогник"

dsc0048lm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага ! =)

Ми потім поїхали в Ківерці через ліс.

А коли виїжджали на трасу то почався дощ.

Приїхали в 18-00, змокли так шо ну йоого..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага ! =)

Ми потім поїхали в Ківерці через ліс.

А коли виїжджали на трасу то почався дощ.

Приїхали в 18-00, змокли так шо ну йоого..))

гггг, я теж змок трохи, на останніх 500 метрах дороги додому. Я після ПЛ ще поїхав кататись містом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повезло..)

Нас добрий дощ застав..

А хто ще був з вами в лісі?

Ви туди лише на шашлик їздили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повезло..)

Нас добрий дощ застав..

А хто ще був з вами в лісі?

Ви туди лише на шашлик їздили?

Добрий дощ мене в неділю після покатушки застав. Від "Майдану" й до Лучеська їхав під грозою))))

Та ніхто, нас тільки троє було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ясно)

Це ви там з 10-ої сиділи?

Не надоїло?

Постараюсь наступний раз поїхати з вами.

Особливо після купівлі нового вела..

Зустрінемось якось ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ми катнули на шосе 43 км (я 43...) з ненапряжною середньою 29 км/год. Виїхали на Маяки.. потім повернули на обїзну, на мості біля Дачного підібрали Джека, катнули через Ківерці, біля Солдатського озера повернули на РІвненську трасу.. Почався дощ.. ми чуть накрутили темп і сховались в ПІддубцях в кабачку.. попили чайку.. думали дощ пройде.. але дзвінок в Луцьк розвіяв ці думки.. ЗЛИВА. Після недовгих роздумів.. набрав знайомий номер.. такий самий знайомий голос відповів.. цуко.. я тільки зібрався пивка бахнути.. )))) Погрузився в технічку.. )))) поки їхали передзвонив додому і по прибутті нас вже чекала смачна вечеря. :ok:

Не змок, класно проїхався не запахавшись в гарній компанії.. Плідно поспілкувався з Марком.. :g15: ЛЮКС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

н-да... і я сьогодні "попала". Вирішила прокататись. Десь після Звірова, як відчула, - зупинилась і назад. Летіла назустріч темнючій хмарі, якій і кінця видно не було. Не думала, що прийдеться під нею більше 10 км чи то їхати, чи то летіти, чи то втікати, що той сильний дощ заставить мене ховатись під буквами нашого рідного міста Луцька. Я вже й не пам'ятаю як я доїхала додому, пам'ятаю тільки багато води, калюжи, що переходили одна в іншу, водяні стіни від зустрічних машин, деякі навіть з розумінням призупинялись, дякую благородним. Мокра була вся і все на мені, в кросівках хіба тільки жаб не хватало )) Нарешті рідні двері, коридор, душ, ванна... хороший сон... і от я тільки встала, ціла і здорова. Отака покатуха в мене була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

катнулись класно +1 всім хто їхав

Лексу, Калашнікову, Миколі і Валері, покатуха супер. тримався в групі йшои 30 ку середню не міряв.

Правда 1 "-" проколовся в районі Автоколони 1 раз а 2 й на Чехова, результат в покришці металічна скалка ~ 5 mm, дякую Миколі за насос...

Всі тримались ніхто не рвав, підтримували 1 одного :smile-zachot: :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, певно, я вас бачила, трьох велосипедистів біля Лучеська.

Мене той рясний дощ порадував, хоч і сіре все навкруги було. Не холодно, повітря свіже. Навіть кілька зупинок захотілося пішки пройтися, правда під парасолькою. А тут велосипедисти, під дощем, зате щасливі :) Молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

читала, я спочатку зрозуміла, що ви разом були. Ну тепер ясно, то я мабуть теж візьму "той знайомий номер".., може коли виручить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні в час дня  катнувся у сторону Гаразджи. дуже здивований рівнем покриття на Рівненській -від Лучеська до кільця - насипали гади  дрібного щебню - леить з ппідколіс наче бджоли за медом.  ліс зустрів купою калю і мокрим грунтом на яких при  входженні у віраж по обїзду перешкод мого боцюна заносило неслабо у всі сторони. розігнавшись по стежці вирішив йти на практично максимумі і знову попав у слоавнозвісну канавку де минулого року на Лексовому Фішері  летів через руль (тормоза однако у баріна круті), але свого байка  контролюю на всі 150 тому акуратно вийшов із заносу. до озера не поїхав, катнувся трішки, послухав природу, походив босими ногами по травичці і  до дому,  у Луцьку маршрукти заважли своїми постійними зупинками чрез кожні 200 м, а так всекласно. якби знав що народ у ПП то поїха б туди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...