Перейти до змісту

Стрілка №6 - "Полювання на НЛО"


prg

Рекомендовані повідомлення

Ну що браття мисливці/спортсмени (чи СПІРТсмениsmile.gif) постріляємо по оранжевим НЛО-об'єктам?

Є пару непоганих новинsmile.gif

1. В мене після Стрілки №4 з'явилась власна машинка (не така крута яку брали в оренду, але всеж таки в оренду брати вже неприйдеться smile.gif хіба що пиво за зносsmile.gif і на краскуsmile.gifsmile.gifsmile.gif щоб нержавіла)

post-229-1272619746,96_thumb.jpg

2.Знайшов постачальника тарілок оптом, але треба брати не менше 1000шт, тарілки фінського заводу , кажуть що кращі за ліпетські, може скинемось та візьмем 5 ящиків ????(вони йдуть по 200шт в ящику) і зекономмо і бум мати на регулярні вилазки?

Оплата участі в пострєлушках:

- 50грн для учасників з власною зброєю та набоями

- 5грн/набій + (хх.хх грн., чи пиво, чи ще щось smile.gif за оренду зброї - тобто як домовитесь smile.gif з існуючими учасниками що мають рушниці) - для учасників що немають зброї

Реєстрація:

1.prg - Буде точно

2.Директор тиру - "пільговий квиток" smile.gif Буде точно

3.kmd - Буде точно

4.ORV - Буде точно

5.maugli- Буде точно

6.Мішаня - Буде точно

7.serega -Буде

8.Bus -Буде

9.знайомий ORV - ??

10.знайомий ORV - ??

(давайте якось назвемо "знайомих" а то якось негарно в реєстраціїї звучитьsmile.gif)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що браття мисливці/спортсмени (чи СПІРТсмениsmile.gif) постріляємо по оранжевим НЛО-об'єктам?

Є пару непоганих новинsmile.gif

1. В мене після Стрілки №4 з'явилась власна машинка (не така крута яку брали в оренду, але всеж таки в оренду брати вже неприйдеться smile.gif хіба що пиво за зносsmile.gif і на краскуsmile.gif:)smile.gif щоб нержавіла)

post-229-1272619746,96_thumb.jpg

2.Знайшов постачальника тарілок оптом, але треба брати не менше 1000шт, тарілки фінського заводу , кажуть що кращі за ліпетські, може скинемось та візьмем 5 ящиків ????(вони йдуть по 200шт в ящику) і зекономмо і бум мати на регулярні вилазки?

Реєстрація:

1.prg - Буде точно

2.Директор тиру - "пільговий квиток" smile.gif Буде точно

3.kmd - Буде точно

4.ORV - ??

5.maugli- ??

6.знайомий ORV - ??

7.знайомий ORV - ??

(давайте якось назвемо "знайомих" а то якось негарно в реєстраціїї звучитьsmile.gif)

8.знайомий maugli - ??

Я буду а мой знакомый Мишаня я не готов дать ответ в понедельник узнаю
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Хочу, але не зараз. Не маю власної рушниці, а користуватись чужою совість не дозволяє. Але то нічого, я до вас ще доберусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу, але не зараз. Не маю власної рушниці, а користуватись чужою совість не дозволяє. Але то нічого, я до вас ще доберусь smile.gif

У kmd теж рушниці немає, але це ніяк не заважало йому прийняти участь! Так що ми тебе записуємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я буду знайомим ORV.ок?))

візьміть і мене blush.gif

Та безпроблем! Тільки проси мужа щоб до приклада пудушку пришив :) бо віддача там некисла, буш вся синя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що браття мисливці/спортсмени (чи СПІРТсмениsmile.gif) постріляємо по оранжевим НЛО-об'єктам?

Є пару непоганих новинsmile.gif

1. В мене після Стрілки №4 з'явилась власна машинка (не така крута яку брали в оренду, але всеж таки в оренду брати вже неприйдеться smile.gif хіба що пиво за зносsmile.gif і на краскуsmile.gif:)smile.gif щоб нержавіла)

post-229-1272619746,96_thumb.jpg

2.Знайшов постачальника тарілок оптом, але треба брати не менше 1000шт, тарілки фінського заводу , кажуть що кращі за ліпетські, може скинемось та візьмем 5 ящиків ????(вони йдуть по 200шт в ящику) і зекономмо і бум мати на регулярні вилазки?

Реєстрація:

1.prg - Буде точно

2.Директор тиру - "пільговий квиток" smile.gif Буде точно

3.kmd - Буде точно

4.ORV - ??

5.maugli- ??

6.знайомий ORV - ??

7.знайомий ORV - ??

(давайте якось назвемо "знайомих" а то якось негарно в реєстраціїї звучитьsmile.gif)

8.знайомий maugli - ??

Я буду а мой знакомый Мишаня я не готов дать ответ в понедельник узнаю

Мой знакомый Мишаня будет тоже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що браття мисливці/спортсмени (чи СПІРТсмениsmile.gif) постріляємо по оранжевим НЛО-об'єктам?

Є пару непоганих новинsmile.gif

1. В мене після Стрілки №4 з'явилась власна машинка (не така крута яку брали в оренду, але всеж таки в оренду брати вже неприйдеться smile.gif хіба що пиво за зносsmile.gif і на краскуsmile.gifsmile.gifsmile.gif щоб нержавіла)

post-229-1272619746,96_thumb.jpg

2.Знайшов постачальника тарілок оптом, але треба брати не менше 1000шт, тарілки фінського заводу , кажуть що кращі за ліпетські, може скинемось та візьмем 5 ящиків ????(вони йдуть по 200шт в ящику) і зекономмо і бум мати на регулярні вилазки?

Реєстрація:

1.prg - Буде точно

2.Директор тиру - "пільговий квиток" smile.gif Буде точно

3.kmd - Буде точно

4.ORV - Буде точно

5.maugli- Буде точно

6.serega -Буде

7.LILIYA -Буде

8.знайомий ORV - ??

9.знайомий ORV - ??

(давайте якось назвемо "знайомих" а то якось негарно в реєстраціїї звучитьsmile.gif)

10.Мішаня - будет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду. Тільки хотілось би дату приблизну знати...

Я думаю що на 16/05 буде самий раз

Народ давайте визначимось по тарілкам

1.Берем ОПТОМ 1000шт і економимо і маємо як мінімум на 4-5 виїздів

2. берем ящик

Бо дату виїзду називати без тарілок нерезонно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я за 1000 штук.

Дешевше, на довго хватить.

І наступні стрілки можна робити, як то кажуть з бухти барахти.

Машинка є, тарілки є, тир є.

Крути патрони і стріляй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за 1000 шт

Еще _1 мой знакомый тоже будет

так твоїх "знайомих" буде 3 чол? чи як? і назви їх плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

тарілки планують прийти в районі 27-28 травня

Якщо є бажаючі записуємось

Бюджет такий:

- 50грн для учасників з власною зброєю та набоями

- 5грн/набій + (хх.хх грн., чи пиво, чи ще щось smile.gif за оренду зброї - тобто як домовитесь smile.gif з існуючими учасниками що мають рушниці) - для учасників що немають зброї

+ витрати на дорогу м.Рожище ну і пиво бутерброди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Можливо когось цікавить таке питання як пристрілка своєї зброї перед сезоном полювання 2011?

Пропоную організуватись невеличким колективом з виїздом до тиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Є задумка деяких форумчан виїхати постріляти по оранжевим "НЛО" :)

За тир домовлено

Але є одне но.......

Тарілки замовлену кількість постачальник нехоче відсилати...., хоче щоб дозамовили ще.

Якщо хтось бажає постріляти і має можливість долучитись пишіть в ПМ домовимось :)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є задумка деяких форумчан виїхати постріляти по оранжевим "НЛО" :)

За тир домовлено

Але є одне но.......

Тарілки замовлену кількість постачальник нехоче відсилати...., хоче щоб дозамовили ще.

Якщо хтось бажає постріляти і має можливість долучитись пишіть в ПМ домовимось :)....

коли стрілянина планується?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Як стрілка ? Відбулась? Я б приєднався з колегою якщо буде організовуватись в найближчий час, до відкриття не завадило б трохи натренувати руку і око. Яка вартісь "сего удовольствія"? :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

якщо зорі стануть в ряд, погода буде гуд то 25/03/12 планується вилазка по відстрілу НЛО ;)

З тиром домовлено

за НЛО до пятниці мають домовитись..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...