Перейти до змісту

Кому не спится в ночь глухую


FunTom

Рекомендовані повідомлення

согласен. вообще нужно попросить админов чтобы подчистили топик

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну в декого тепер може ще стимул з'явитися ще на яку годинку довше посидіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а у меня зуб мудрости растет, поетому и не сплю :unsure:

сейчас бы покурить что-то, что через 40 мин на сон потянет, почему мы не в Голландии?! (

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю як ви, а мені або спати або отой девайс з сірників тра вже в очі вставляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкрив балкон-і там таке свіже повітря...ммм!

Після дощу таке свіже,весняне,тепле...

Доброї ночі всім тим,хто не спить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я перед сном перечитую на борді що ще не встиг перечитати, і буду мабуть кіно дивитись...з Жаном Рено.Ось це його нове-"22 пули".

Добраніч, раз спати ідеш! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то взагалі спати збираюсь От навіть зуби чищу. і що ви тут всі робите?

обдумываю вселенскую мораль заложенную в только что просмотренный в Адреналине фильм Iron Man 2 ^____^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на форумі знов рекорд відвідувань :smile-zachot:

І ви подивіться в яку годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене щось режим зовсім збився. Сиджу до третьої-четвертої, а потім дрихну до обіду. І ось зараз - ні щоб спати піти, так не хоцця. Навіть книжку занудну читаю по декілька сторінок перед сном, так просто очі змучаться і потім шей пів ночі(ранку.ггг) галіматья всяка сниться. Дехто каже - візьми добу просто не поспи, а потім режим нормалізується, та щось навіть якщо на наступний день і ляжу в 21:00, то через день знову заснути до глибокої ночі не виходить. :( Певно сові жаворонком не стати.

З сайту з анекдотами: Один ведмідь був совою. Він лягав спати не пізньої осені, як усі нормальні ведмеді, а раннім літом. А взимку блукав по лісу, голодний і незадоволений, і скаржився на життя, яке до нього несправедливе. І на світ, в якому все краще - жайворонкам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я то взагалі спати збираюсь От навіть зуби чищу. і що ви тут всі робите?

обдумываю вселенскую мораль заложенную в только что просмотренный в Адреналине фильм Iron Man 2 ^____^

І як обдумування? А то вже й зуби дочистила, і вмилась, а про вселенську мораль, з фільма винесену, так і не дізналась. І як тепер заснути?

Хоч і надобраніч вже побажали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обдумываю вселенскую мораль заложенную в только что просмотренный в Адреналине фильм Iron Man 2 ^____^

а справді якась мораль в тому коміксі є? Чи це іронія?

я доречі також сьогодні в Адреналіні кіно дивився. Але "Утомлённые солнцем 2: предстояние"...

є звичайно деякі такі наівно-дурнуваті жартики в стилі Міхалкова, але є моменти, напруженість і символізм яких просто шалені і за це Міхалкову величезний (меговеличезний) ріспект. Раджу переглянути (як не в кіно, то хоча б на домашніх екранах)

А в мене щось режим зовсім збився. Сиджу до третьої-четвертої, а потім дрихну до обіду.

і це тебе гнітить? :rolleyes: Лягай, коли тобі хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в мене щось режим зовсім збився. Сиджу до третьої-четвертої, а потім дрихну до обіду. І ось зараз - ні щоб спати піти, так не хоцця. Навіть книжку занудну читаю по декілька сторінок перед сном, так просто очі змучаться і потім шей пів ночі(ранку.ггг) галіматья всяка сниться. Дехто каже - візьми добу просто не поспи, а потім режим нормалізується, та щось навіть якщо на наступний день і ляжу в 21:00, то через день знову заснути до глибокої ночі не виходить. Певно сові жаворонком не стати.

В мене приблизно те саме...

Треба вчитись правильно спати

kak_spat_za_3_chasa.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...