Перейти до змісту

ПРОДАМ б\в моб. телефони


mobilax

Рекомендовані повідомлення

Nokia 3410 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 4)- 110грн

Nokia 2100 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 3)- 170грн

Nokia 3100 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 4)- 200грн

Nokia 1110 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 4)- 200грн

Nokia 2630 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 4)- 360грн

Nokia 6230 - (комплект: АКБ, МЗП,флешка 32Мб стан 3)- 400грн

Nokia 6300 - (комплект: АКБ, МЗП,коробка, стан 4)- 700грн

Samsung х300 - (комплект: АКБ, МЗП,коробка, стан 5)- 200грн

Samsung х680 - (комплект: АКБ, МЗП, стан 4)- 360грн

Samsung Е200 - (комплект: АКБ, МЗП,флешка 512Мб, стан 4)- 400грн

Samsung Е250 - (комплект: АКБ, МЗП,коробка,флешка 256Мб стан 4)- 420грн

Samsung j600 - (комплект: АКБ, МЗП,флешка 256Мб, стан 5)- 500грн

SonyEricsson j230 - (комплект: АКБ, стан 4)- 200грн

SonyEricsson K500 - (комплект: АКБ, стан 4)- 200грн

SonyEricsson k300 - (комплект: АКБ, стан 3)- 250грн

SonyEricsson k310 - (комплект: АКБ, стан 4)- 270грн

SonyEricsson k510 - (комплект: АКБ, стан 4)- 270грн

SonyEricsson k750 - (комплект: АКБ, стан 4)- 450грн

SonyEricsson k550 - (комплект: АКБ, стан 4)- 550грн

Siemens A70 - (комплект: АКБ, стан 4)- 120грн

Siemens A70 - (комплект: АКБ, стан 4)- 120грн

Siemens A60 - (комплект: АКБ, стан 3)- 140грн

Siemens AX75 - (комплект: АКБ, стан 5)- 170грн

Siemens MC60 - (комплект: АКБ, стан 4)- 200грн

Motorolla V360- (комплект: АКБ, стан 3)- 360грн

Якщо щось зацікавить можна обговорити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни зависокі особливо на нокії (в інших сортах не розбираюсь).....враховучи, що ти купляєш неробочі зламки, можна уявити, що то за телефони....

цікавить 6230, але запропоную гривен 100 (350 грн коштує 6230і в норм стані, а цей на 3)..якщо цікавить - пиши в приват

П.С. все імхо, якщо я неправий - поправ мене плз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни зависокі особливо на нокії (в інших сортах не розбираюсь).....враховучи, що ти купляєш неробочі зламки, можна уявити, що то за телефони....

цікавить 6230, але запропоную гривен 100 (350 грн коштує 6230і в норм стані, а цей на 3)..якщо цікавить - пиши в приват

П.С. все імхо, якщо я неправий - поправ мене плз

1. якщо я купляю зламки, то це нічого не значить(в мене э своя майстерня, тому потрібні запчастини)

2.На всі телефони дається гарантія, і я в них впевнений

3. Стан телефонів я описую по стану корпуса

4. за 100грн 6230 якщо знайдеш, то я заберу 100шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни зависокі особливо на нокії (в інших сортах не розбираюсь).....враховучи, що ти купляєш неробочі зламки, можна уявити, що то за телефони....

цікавить 6230, але запропоную гривен 100 (350 грн коштує 6230і в норм стані, а цей на 3)..якщо цікавить - пиши в приват

П.С. все імхо, якщо я неправий - поправ мене плз

1. якщо я купляю зламки, то це нічого не значить(в мене э своя майстерня, тому потрібні запчастини)

2.На всі телефони дається гарантія, і я в них впевнений

3. Стан телефонів я описую по стану корпуса

4. за 100грн 6230 якщо знайдеш, то я заберу 100шт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Стан телефонів я описую по стану корпуса

Nokia 6230 - (комплект: АКБ, МЗП,флешка 32Мб стан 3)- 400грн (ще й при тому 6230 а не 6230і )

ти або йобнувся або ти найобщік який шукає лохів

Я тебе прошу по доброму з'їбись з с а й т у !!!!!!

Пацан,попустись троха))ти сам тут недавно продавав Н95,а всередині вона паяна перепаяна,і плавала десь....так шо нефіг пі ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціни зависокі особливо на нокії (в інших сортах не розбираюсь).....враховучи, що ти купляєш неробочі зламки, можна уявити, що то за телефони....

цікавить 6230, але запропоную гривен 100 (350 грн коштує 6230і в норм стані, а цей на 3)..якщо цікавить - пиши в приват

П.С. все імхо, якщо я неправий - поправ мене плз

1. якщо я купляю зламки, то це нічого не значить(в мене э своя майстерня, тому потрібні запчастини)

2.На всі телефони дається гарантія, і я в них впевнений

3. Стан телефонів я описую по стану корпуса

4. за 100грн 6230 якщо знайдеш, то я заберу 100шт

по перше телефони б/у не коробок ніфіга нема крім зарядки це означає що з ними точно щось не так або вони перепаяні по сто раз а повір мені я знаю з якою якістю ви там на базарі паяєте і фіг зна як він буде робити подруге ви відкрито найобуєте простих людей купляючи у них телефони за якійсь там дрібязок і провівши не хітрі операції чуть-чуть підрихтувавши телефон і ціна такого телефону зростає втричі а той в 5 разів. Купляючи у вас базарників або інших дєятєлів такого виду промислу то ви стверджуєте що телефон нормальний без глюків але не тут то було взявши телефон на пару днів то розумієш що то повна лажа і до одного місця ваші слова і ваша бумашка типу чека і типу гарантії якою можна підтертися. І взагалі всі ваші контори по продажу обламків це відкритий найоб людей і реальна собівартість взагалі навіть чуть-чуть не відповідає

ціні, і ще одне ви дійсно продаєте старий мусор до якого запчастини дорогші ніж сам рарітєтний апарат до яких можна сміливо віднести усі соні еріксони до моделі Х1 того

шо завод відкрито забив на усі свої бивші творіння, та віднести ще можна нокії з поп портом. а про сіменси то я взагалі мовчу і ще одне щоб вибрати у вас щось толкове то треба перемацати десь так телефонів сто і то не варіант що ще нормальний попадеться. та це все ще можна прости за однієї умови : адекватність ціни але я у твоїй темі її не бачу тому що продаж обламків з космічною ціною це ваша робота (базарніків, самодєльщиків самокльопів). Тому і є створеній борд де люди нормально з повним описом стану а інколи глюків

своїх девайсів створюють теми про продаж причому у них є дійсно реальний торг а не те що у вас там на базарі скидають тільки 20-30 грн на зарядку або на щось інше.

борд є кращою і набагато вигіднішою альтернативою вашим базарним точкам (найобщикам). ВАМ ТУТ НЕ МІСЦЕ ПРОДАВАЙТЕ ДАЛІ У СВОЇХ КОНТОРАХ З НАДІЄЮ ЩО ДО ВАС ЗАВІТАЄ ОЧЕРЕДНИЙ ЛОХ !!! mdr.gifbiggrin.gifjeer.gif

1. Якщо ти такий розумний, то прийди ы вочы мены таке скажи

2. Ти не знаєш де і як я беру і ремонтую телефони

3. Ті люди які в мене купували, жоден не жалкував

4. Я не розвожу людей, я за свої телефони відповідаю, тому що я знаю як і скільки вони ще будуть робити, і бистро ламатись вони не будуть

5 а висновки ти робиш я так розумію по собі, в мене не один магазин, а якщо він є на базарі, то це нічого не значить.

6. Крити матом найлегше, але прошу це повторити в живу, тоді побачим який ти будеш розумний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше телефони б/у не коробок ніфіга нема крім зарядки це означає що з ними точно щось не так або вони перепаяні по сто раз а повір мені я знаю з якою якістю ви там на базарі паяєте і фіг зна як він буде робити подруге ви відкрито найобуєте простих людей купляючи у них телефони за якійсь там дрібязок і провівши не хітрі операції чуть-чуть підрихтувавши телефон і ціна такого телефону зростає втричі а той в 5 разів. Купляючи у вас базарників або інших дєятєлів такого виду промислу то ви стверджуєте що телефон нормальний без глюків але не тут то було взявши телефон на пару днів то розумієш що то повна лажа і до одного місця ваші слова і ваша бумашка типу чека і типу гарантії якою можна підтертися. І взагалі всі ваші контори по продажу обламків це відкритий найоб людей і реальна собівартість взагалі навіть чуть-чуть не відповідає

ціні, і ще одне ви дійсно продаєте старий мусор до якого запчастини дорогші ніж сам рарітєтний апарат до яких можна сміливо віднести усі соні еріксони до моделі Х1 того

шо завод відкрито забив на усі свої бивші творіння, та віднести ще можна нокії з поп портом. а про сіменси то я взагалі мовчу і ще одне щоб вибрати у вас щось толкове то треба перемацати десь так телефонів сто і то не варіант що ще нормальний попадеться. та це все ще можна прости за однієї умови : адекватність ціни але я у твоїй темі її не бачу тому що продаж обламків з космічною ціною це ваша робота (базарніків, самодєльщиків самокльопів). Тому і є створеній борд де люди нормально з повним описом стану а інколи глюків

своїх девайсів створюють теми про продаж причому у них є дійсно реальний торг а не те що у вас там на базарі скидають тільки 20-30 грн на зарядку або на щось інше.

борд є кращою і набагато вигіднішою альтернативою вашим базарним точкам (найобщикам). ВАМ ТУТ НЕ МІСЦЕ ПРОДАВАЙТЕ ДАЛІ У СВОЇХ КОНТОРАХ З НАДІЄЮ ЩО ДО ВАС ЗАВІТАЄ ОЧЕРЕДНИЙ ЛОХ !!! mdr.gifbiggrin.gifjeer.gif

Для того щоб ніхто не подумав нічого дурного, внесу деякі пояснення по даній темі:

1. Якщо телефони без коробки, це не значить що з ними щось не так, всі вони знаходяться в білому списку, вам на руки видається гарантійний листок з мокрою печаткою, і за всю свою практику(а це порядку 5років), в мене небуло жодної людини які б я продав а потім послав, навіть якщо щось стається, то я або вертаю гроші, або міняю апарат. І ще на рахунок коробок, напевно я буду прав якщо скажу що якщо людина користується телефоном більше двох років, то коробку практично вже не зберігає ніхто.

2. прозвучала фраза "а повір мені я знаю з якою якістю ви там на базарі паяєте і фіг зна як він буде робити", якщо автор зтверджує що він знає як це все робиться(хоча на якій основі він це говорить, я не знаю бо з ним ми не знайомі), то звідси випливає один висновок, що саме цим він і промишляє(розводить людей), на варшавському ринку, в мене не точка, а магазин, це є велика різниця і паяють як висловився автор не на вулиці, а в закритому приміщенні з відповідним обладнанням, якщо автор має сумніви щодо ремонтів які ми проводимо, то ми можемо з ним сісти за один стіл і побачимо хто що знає в ремонтах,якщо судити з того що все що знаходиться на базарі це непотріб, то те саме можна сказати і про "АЛЛО", "МОБІЛОЧКУ" ?????????

3 Продовжуємо "ви відкрито найобуєте простих людей купляючи у них телефони за якійсь там дрібязок і провівши не хітрі операції чуть-чуть підрихтувавши телефон і ціна такого телефону зростає втричі а той в 5 разів"

скажу оде: людина яка висловлюється нецензурною лексикою - це їй в першу чергу не місце на форумі, і я хотів би на це звернути увагу модераторів.Скажу далі, в мене крім своїх магазинів є ще сервісний центр, де проводяться післягарантійні ремонти, тому якщо автор трохи не поліниться, то побачить на цьому форумі ще одну мою тему "Куплю неробочі моб.телефони", якщо ви шановний думаєте, що кожен телефон можна зробити, то ви сильно помиляєтеся, тому більшість телефонів які я купляю ідуть на запчастини.На рахунок того як купляється і формується ціна, то наведу приклад на основі Nokia 6233: людина приносить телефон з битим дисплеєм, і не працюючим музичним динаміком(бузером), відповідно я забираю його приблизно за 300грн, ставю на нього дисплей, який коштує 120грн, і міняю раму з динаміками, а це тягне за собою ще 80грн, а отже відповідно ціна зростає на 200гр,плюс мені потрібно щось дати майстру який це все буде міняти і плюс до того ще потрібно заробити щось мені, а отже кінцева ціна виходить десь 600-650грн. Якщо автор формує ціни по другому то це звісно на його совісті.Я не розумію як можна накрутити ціну в 5разів, повернусь до свого прикладу, якщо продажна ціна 6233 б\в в середньому 650грн, то за скільки її нада було її купити щоб в 5раз змінити ціну????(порядку 100грн???).

4. " Купляючи у вас базарників або інших дєятєлів такого виду промислу то ви стверджуєте що телефон нормальний без глюків але не тут то було взявши телефон на пару днів то розумієш що то повна лажа і до одного місця ваші слова і ваша бумашка типу чека і типу гарантії якою можна підтертися" якщо виходячи з цих слів, то можна сказати що нічого б\в не потрібно купляти??? Гарантію я даю письмову з печаткою, і ти бачиш де купляєш і навіть якщо щось не так(хоча мої телефони перевіряються ретельно), то завжди можна нормально розійтися, а посилати нікого я не збираюся. Якщо ви купуєте на форумі, чи ще десь, то у ваз взагалі немає ніякої гарантії, і тут притензій ви точно нікому не поставите.І навіть якщо для вас чек це проста бумажка, то ви взагалі нічого не знаєте.

5.а на рахунок Simens скажу одне, можете запитати любого нормального майстра і він вам скаже що старим моделям Simens серії "А" ціни немає, бо вони ходять нормально.

6. "Тому і є створеній борд де люди нормально з повним описом стану а інколи глюків

своїх девайсів створюють теми про продаж причому у них є дійсно реальний торг а не те що у вас там на базарі скидають тільки 20-30 грн на зарядку або на щось інше."

Що ви називаєте нормальним торгом???? це знижка в 100-150грн???, а якщо телефон коштує порядку 100 грн, то це значить що вам ще потрібно доплачувати????? я виходжу з реальної вартості (тобто з середини телефона), а не із зовнішнього вигляду.

7. І вернусь ще до того що 6230- ставите вартість в 100грн : я впевнений напевно на відсотків 1000, що кожна людина яка читає цю тему купилаб даний телефон, і не продала б його за таку ціну, якщо він нормально працює.

8. Це вас можна назвати вашими ж словами... так як ви хочете купити за безцінь, і продати в три дорога, я за всю свою практику не разу не купив такого плану телефону за 100 грн, томущо я ціную людей, а не намахую їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не змушуй мене вдаватися до радикальних дій бо якшо говорити то говогити по серйозному десь так чоловік з десять думаю хватить

я якщо правда очі ріже то краще помовчи !!!!mad.gifangry.gifmad.gif

шановний автор, не смішіть мене будь-ласка, да хоть 100 чоловік приходьте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народна мудрість: Ніколи не спор з дурнем. Сторонньому тяжко розпізнати хто де.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так я хоч сказав що в ній кнопка паяна а плата просто сильно зажата була шурупами і до твоєї уваги телефон мій телефон мій працював працює і працюватиме надалі

нарікань і скарг немає по сьогоднішній день. І до твоєї уваги плата там ціленька без жодних деформацій

просто при заміні клавіші була сильніше затянута шурупали я після того пішов до нормальних людей які дійсно шарять у телефонах і вони мені все пояснили. і до твоєї уваги ніде він не плавав тому що динаміки екран і усі транзистори і конденсатори рідні а при потопі обовязково щось із цього накривається. А те що ти морозився бо тобі хтось щось сказав то твої справи, треба було спочатку з ними порадитись а потім вже морочити людям голову. І ще хочу сказати що ціна була в мене нормальна не те що тут. І ще одне мій опис про людей такого виду промислу підтверджений на 100 % усіма тими хто мав з ними справу так що якщо немаєш ніякого відношення до теми то не

лізь і якщо ще дійсно на борді можна купити щось нормальне то з приходом на борд таких людей яких я описав у попередньому описі то ці шанси впадуть до нуля.

і я вважаю що борд саме для того створений де відкрито з усіма плюсами і мінусами можна продати різні речі з торгом і манібеком а не те що у базарщиків-найобщиків

підходиш до них і говориш що щось не робить то вони говорять що у їхніх чудоруках все робило і одразу відмовляють. і на останок скажу : не захищай тих людей які відкрито на тобі наживаються продаючи техніку ціна якої в десятки разів перевищує собівартість.

прошу на мене не ображатися, але з цього повідомлення мені взагалі смішно.Враховуючи те що в мене відповідна освіта і практики більше 5років, спробую дещо сказати:

Шановний автор,ви хоть розумієте що таке конденсатор і транзистор???? і з чого вам зробили висновки що вони рідні, на сьогоднішній день є таке поняття я паяльна станція, і скажу вам відверто, того самого конденсатора і транзистора можна поміняти, що ви даже не помітете, і при чому ви хоть бачили ці елементи???? Якщо вам таке сказали майстри, то я з впевненістю можу сказати - НАДУЛИ ВАС.Бо якщо хоть одна людина яка розбирається в радіоелектроніці прочитає це повідомлення то ця людина буде дуже довго сміятися, повірте мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:duel::_35:

Никто не имеет права считать человека вором, пока не доказано обратное. "Я вас базарников знаю" - супер аргумент, конечно. Я с таким же успехом могу с уверенностью утверждать, что ты дебил.

Человек честно торгует и никого не трогает. Не нравятся цены - пофыркал себе под нос и пошел мимо - покупать тебя никто не заставляет. Не будет спроса - не будет и предложения. А совать свой нос в чужие дела нечего. Если тебя так все возмущает - создай свою точку со своими ценами и надери конкурента своим бизнесом.

А то будто с цепи сорвался. Take it easy.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7. І вернусь ще до того що 6230- ставите вартість в 100грн : я впевнений напевно на відсотків 1000, що кожна людина яка читає цю тему купилаб даний телефон, і не продала б його за таку ціну, якщо він нормально працює.

8. Це вас можна назвати вашими ж словами... так як ви хочете купити за безцінь, і продати в три дорога, я за всю свою практику не разу не купив такого плану телефону за 100 грн, томущо я ціную людей, а не намахую їх.

1. Що таке бізнес з мобільними телефонами я трохи уявляю (сам ніколи не займався, бо не вмію, але маю знайомих, що працювали в цій сфері, які розповідали, як з зламка-утопленіка робиться новий телефон з коробкою і гарантією)

2. Цілком згоден з jetpack, який хоч і досить грубо, але на мою думку цілком правильно описав "деятелей" подібного напрямку. Може Ваш магазин і не такий, але я особисто в це не вірю і на власному досвіді перевіряти не збираюсь.

3. Щодо 6230. Телефон морально старий, стан його за Вашими словами на 3 (тобто до морально старого отримуємо ще й убитий корпус). При цьому у Ваших коллег на базарі мона знайти 6230і в стані на 4 за 350 грн. Те що в Вашому телефоні напхано запчастин на 399 грн, а Вашого заробітку там лише 1 грн - мене, як покупця, це абсолютно не цікавить, бо я хочу за адекватні гроші отримати адекватний телефон.

4. Я не барига і ніколи цим не займався, перепродувати нічого не збираюсь, всіх по собі судити не треба.

5. Так само згоден з jetpack, що купляючи на борді я отримую більше гарантій ніж Ваш папірець, хоч і з 10-ю печатками, і цілком адекватні ціни.Тому що тут (на борді) все побудовано на взаємоповазі і довірі, якої нажаль майже ніколи нема між покупцем і базарною баригою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше не потрібно брехати на рахунок телефонів тому що я знаю поскільки, де, і якої якості ви берете запчастити

по друге я не думаю що через навар з телефону у розмірі 100-150 грн ви будете з ним морочитись тому маєте ви з нього набагато більше

по третє можна навести приклад згубивши паспорт людина стає ніким так само телефон без документів і до одного місця ваший чек який можна набрати на будь якому комп'ютері а так звана мокра печатка це всьго лише печатка підприємця яку можна поставити будь ким хто навіть не має відношення до мобільних телефонів та це ще нічого але ж як може бути сервісний центр післягарантійного ремонту це всього лише проста майстерня. і ще ти говорив що побі подрібно майсту заплатити щоб він поміняв запчастини але ж ти маєш власну майстерню і сервісний центр biggrin.gif то що не можеш поміняти зарплату я думаю ти свої працівникам платиш в кінці місяця.

тому хочу сказати хватить тут вже дурити людей і мені не потрібно втирати твій принцип роботи який не відповідає дійсності і я немаю ніякіх намірів купляти у тебе твої апарати і мені абсолютно до одного місця скільки вони коштують просто хочеться щоб пості люди знали реальну собівартість того всього що ви продаєте і яке воно є.

(А свою помилку у використанні ненормативної лексики я відкрито визнаю і готовий понести за це покарання)

Спорити тут можна довго, скажу наостанок

брехати я не збираюся, хто зімною мав справу, той не жаліє, а людина пізнається у ділі, а не по язику....

цікаво звідки ви знаєте де і по чому я беру запчастини???

якщо ви називаєте печатку до одного місця, то покажіть мені де, або вкажіть адрес, я підійду, хто мені на гарантійках або навіть на пустих листках схоче ставити свою печатку, я вам навіть готовий заплатити за це (почитайте будь-ласка трохи закони України), а на рах того що гарантійка набирається на компі, то навіть документи суворої звітності виходять з принтера....

В мене є майстерня післягарантійного ремонту і судять по тому як там люди працюють, а не потому як називається.

А на рахунок зарплати майстра можу сказати, що якщо людей дурити то майстри будуть мінятися дуже часто, і антиреклама буде поширюватися швидше чим реклама. В нас в Луцьку вже є деякі майстерні з нехорошою репутацією(не буду називати, бо хто має відношення до ремонтів, той їх дуже добре знає).

з усього цього роблю висновок, що даного автора або дуже часто дурили і розводили в цьому житті, або він сам цим займається....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема закрита: покарано ВСІХ. За:

1) матюки

2) оффтопік

3) перехід на особистості.

всім РО 10 днів. Ні - я збрехав. Дехто 3 а дехто 30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...

Цікавить Nokia 3100, який колір, чи є документи в якому стані батарея? Якщо можна в приват!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Що там лишилось? Бюджет 150грн. Візьму. Відпиши мені в п.п (моделі телефонів-і ціни на кожен зних)

Попередньо спасибі :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...