Перейти до змісту

Евровидение 2010


Million

  

28 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

О! з акцентом!точно.в більшості конкурсантів настільки жахлива вимова, що аж вуха ріже( це для мене, а я знаю добре англійську).Ось мабуть це і найбільше не сподобалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да не жахливий, то як Азаров, говорити вміє, але незрозуміло чи на рос. чи укр. чи бяларус

то тут так само англ. амер. нім.-англ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приемна дівчинка,весела і мелодійна пісенька-от і все що треба щоб зподобатись людям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальный у Лены акцент. Очень приличный. Лично я отлично понимаю все слова из песни. Чего не могу сказать о тех же англичанах, которые глотают половину звуков, а в другой половине всюду суют Ч и Ш.

Акцент необычный, но он придает изюминку ее и без того яркой песне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Лєни своя манера виконання пісні з відповідним акцентом, представленням цієї пісні і поводженям себе на сцені. Однозначно, вона вела себе природно і невимушено, без довгих і нудних постановок з танцями і відшліфовуванням кожного руху до автоматизму (як це, наприклад, було з учасницею із Азербайджану).

Рада за учасників з Туреччини - сильний виступ, яскраве шоу, неймовірне виконання.

Мала симпатію до учасника з Ізраїлю, але щось його не оцінили. нема у цієї країни толкових європейських сусідів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все П_О_Л_І_Т_И_К_А !!!!!!

Німеччина зараз сама стабільна країна, підтримує всю Європу.Дає кредити і допомоги різні.В такий спосіб Європа вирішила віддячити.ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все П_О_Л_І_Т_И_К_А !!!!!!

Німеччина зараз сама стабільна країна, підтримує всю Європу.Дає кредити і допомоги різні.В такий спосіб Європа вирішила віддячити.ІМХО

У мене була аналогічна думка!

Особисто сподобалась Румунія, хоча й Україна теж. Мені пісня Альоші не сприймалась поки не переглянув кліп. З кліпом про Чорнобиль - дуже потужна пісня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все П_О_Л_І_Т_И_К_А !!!!!!

Німеччина зараз сама стабільна країна, підтримує всю Європу.Дає кредити і допомоги різні.В такий спосіб Європа вирішила віддячити.ІМХО

ИМХО, песня была лучшая. Еще услышав ее впервые в начале апреля, я сказал, что она победит на Евровидении даже не слушая других участников. Это было очевидно. Политика как раз в результате Украины и России, поскольку песни однозначно слабее той же Молдовы, Израиля и многих других.

А Германия всегда была стабильной, но выстрелила, почему-то, именно сейчас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО, песня была лучшая. Еще услышав ее впервые в начале апреля, я сказал, что она победит на Евровидении даже не слушая других участников. Это было очевидно. Политика как раз в результате Украины и России, поскольку песни однозначно слабее той же Молдовы, Израиля и многих других.

Абсолютно погоджуюсь. Трійка призерів заслужено займають свої місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-е місце і так добре для чурки арфуша і гані чорноротої.

п.с. сам конкурс повне - ге. і тільки шо сказали по 1+1, шо це справжнє свято для 3,14дарасів.

єдині, хто там зажог за всі часи - Lordi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10-е місце і так добре для чурки арфуша і гані чорноротої.

п.с. сам конкурс повне - ге. і тільки шо сказали по 1+1, шо це справжнє свято для 3,14дарасів.

єдині, хто там зажог за всі часи - Lordi.

SunSeth, Ви забули добавити - на мою особисту думку.

а "Гринджоли" - єто шо то....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth, Ви забули добавити - на мою особисту думку.

ок. на мою особисту думку. і на думку кожного, хто має хоч трохи смаку і розуму.

не варто з того конкурсу робити подію. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вважати ,що набір звуків- мелодія. а набір слів- поезія, то не дивно,що Італія не приймає участі в Євробаченні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Победительница Евровидение-2010 Лена Майер-Ландрут начинала карьеру со съемок в эротических фильмах. Об этом пишет mail.ru.

Напомним, представительница Германии Лена Майер-Ландрут выиграла международный песенный конкурс «Евровидение-2010», финал которого состоялся в Осло. Лена Майер-Ландрут с песней «Satellite» набрала 246 баллов.

Второе место заняла группа «Manga» из Турции, третье место – «Paula Seling & Ovi» из Румынии. На четвертой строчке оказался дуэт Шани и Томаса Невергрина из Дании, на пятом месте - певица Сафура из Азербайджана.

Представительница Украины Alyosha (настоящее имя - Елена Кучер) вошла в десятку финалистов, набрав 108 баллов.

http://www.fraza.ua/news/30.05.10/91202.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Девка як на діскатеке, бухнула і стала тОнцевать, всім понравилось= 1 местО :0123:

Пісня прикольна, і навіть німецький акцент і відсутність голосу її не зіпсувала.

Мене вона посмішила :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...