Перейти до змісту

Порадьте де в Луцьку можуть позбавити від переляку


Yurec

Рекомендовані повідомлення

Я токої теми не знайшов тому створив нову. Ні для кого не секрет, що багато батьків вдаються до не зовсім традиційних методів лікування нездорового сна чи простійного дитячого крику. Я говорю про відвідини різних баок. знахарок.... В мене маленька тиждень тому вперше вжитті перевернулася, і відразу ж упала. Вдарилася носиком. І сильно злякалася. з того час - наймеший шорхіт і вона вздригається. новіть сон миттєво переривається. Хотів би звозити до якоїсь людини, яка може змовити, чи ще щось таке. Хто був у таких людей порадьте куди звернутися? Але треба що б до тих кому допомогло.

П.с. Варіант - Стрільчучка на Львівській (район вул. Бенделяні) не підходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми сина водили до одної бабулі. Вона не зовсім знахарка - молитви читає. Допомогло чи ні - не можу сказати, це все дуже суб"єктивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну мені щось таке і треба. а якщо не секрет то куди саме водили, тільки точно і як звати?

а ще краще контакти, наприклад, № телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти запитай у священника, що він думає про таких бабок? І що він вам порадить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене маленька тиждень тому вперше вжитті перевернулася, і відразу ж упала. Вдарилася носиком.

Ідіть до лікаря - допоможіть дитині. Потім у бабок будете собі нерви заспокоювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви вже вибачайте але я знаю що я хочу, тому не треба не по темі. Мені вже написали в приват добрі люди, так що тему можна закривати. Всім дякую. А щодо лікарів, то я промовчу. Моя думка про них як з анекдота

- лікарю, що лікувати будемо

- та ні хай живе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зводив до баки, дитина стала спокійніша. Всі дякую за допомогу. А ті хто водять дитину до лікаря, то бажаю удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ті хто водять дитину до лікаря, то бажаю удачі.

Аппендецит тоже у бабки заговаривать будешь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаючи наших лікарів, то замість нього можуть щось інше вирізати.

А взаглі тема закрита.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

виявилося, що є знайома, вона не приймає як інші бабки, а лише знайомих і без грошей. А взагалі двоє людей радило біля готеля залєскі - фіолетовий будинок. Валентина Петрівна - 72-75-пять два

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...