Перейти до змісту

2 рік Майдану


vanus

Наші досягнення  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

як це ніяких досягнень??? коли це преса могла смакувати чим хто займається в сім'ї президента? на чому їздить син і який в кого мобільник? та за кучми ніхто б з газетників і не пікнув би про таке!

іноді звичайно дратує що такий ДЕГЕНЕРАТ як симоненко може на всю країну кричати що президент лишня людина в державі, бо він знає що йому НІЧОГО за це не буде! демократія, мля :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх, хто почуває себе вільним, вітаю зі ствятом - Днем Свободи.

Добре, шо таке свято з'явилось. За рутиною і не згадаєш, а так є привід.

Ющенко, хоч і тормоз, вчора добре сказав на цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже согласен что свобода слова всётаки появилась

но про свободу действей ещё такого разговора нету

нетак уже беспредельничают правоохранительные органы.

И очень рад что появилась такая програма как Свобода слова

что при Кучме может и была бы но совсем в другом формате

и не так интересна как сейчас где политики

ниредко показывают своё истенное лицо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По радіо стібонулись: вітаємо вас з днем дурнів, тільки весь світ відмічає цей день 1 квітня, а Україна - 22 листопада. :(

Попереджаю, моя особиста думка на 100% НЕ співпадає з автором цього жарту. Я б назвав його Днем невиправданих надій.

Рано святкувати, одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По радіо стібонулись: вітаємо вас з днем дурнів, тільки весь світ відмічає цей день 1 квітня, а Україна - 22 листопада. :ok:

Попереджаю, моя особиста думка на 100% НЕ співпадає з автором цього жарту. Я б назвав його Днем невиправданих надій.

Рано святкувати, одним словом.

Чого ж рано ?

Хай хто ким себе відчуває, те й святкує :

Вільні - День Свободи

Дурні - День Дурня

Обмануті - День лоха

Кому все похєру - День Поxyzста

Бо ж свобода ! І день такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свободу не спинити! Ні на секунду не задумувався про те, щоб жалкувати про свій вибір в 2004. І думаю, ще це була історична Подія в будь-якому випадку, незалежно від наслідків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Події, що відбулись є дуже значущі!

Треба бути далекоглядним інакше - коли ідеш по дорозі опустивши голову вниз чи (або) дивившись по сторонам, всюди але тільки не вперед, то в кінці кінців на твоєму шляху зустрінеш велику яму. обійти яку буде дуже важко і дуже довго - радше пригнути в неї.......ото Ванус сказанув.

Вітаю всіх вільних людей зі святом, а в невільних хай буде воля (якщо вони цього хочуть).

А зрештую досить скиглити, ми обираємо владу, ми її знімаєм.

Такщо дійте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, після розвода 2004 народ нескоро піде творити щось схоже, тому заклики накшталт "дійте!" зараз звучать трохи кумедно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не жалію про відморожені ноги.... ні краплі!

а "народ" може пити як за річницю, так і за роковини... його право!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тю, а я-то думал вчера двигаясь по майдану в направлении O'briens Pub хлебнуть гиннеса че народ стаит возле стеллы и махает флажками.... Думал что гаишники бастуют...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пригадалась фраза, сказана в камеді клаб під час джедайської битви Ющенка і Януковича.

Ю: Ти відрубав мені руку, яка не крала. Тепер я вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...