Перейти до змісту

Революция против сгущенки Ічня


Million

Рекомендовані повідомлення

Не впевнений в якості згущенки-приготуй її сам

...ага, згущенку звари (варити годинки 2,5 тра), майонез назбивай і т.д. скоро яйця самому нести треба буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти захотів купити пачку кави, і купив її з точним описом тої кави, яку ти хотів купити, приходиш додому, відкриваєш, а там ароматизовані під каву пакетики чаю :g05: . Це називається розвод чи як? Мільйон хоче боротись з розводом - мета благородна, тому не бачу причин наїжати на старійшину. Якщо б упаковка тої срані "Ічня" не була на 99% замучена під вигляд справжнього сгущеного молока, і писалось там про натуральне згущене пальмове масло, смачні емульгатори - проблема була б вичерпана. А маємо повну відстуність контролю за виробництвом, прикриту всякими нікому не потрібними ТУ. Хто хоче хай труїться - це його вибір, а як же бути з вашими дітьми?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя бабця варила згущонку :rolleyes: брала справжнє молоко, цукор, довго мішала, виходила дрібногранулиста коричнева суміш, дуже прикольна. Потім на старовинній вафельниці з двома довгими ручками робила вафлі (і смак в них був не до теперішніх, бо й там вмудряються запхати хімію). Потім це все перекладалось в десять шарів і отриманий продукт називався - ШТУЛЬВЕРОК (одина з найсвітліших згадок дитинства, від мене його ховали, бо внуків було багато, а оцінити його міг тільки я один). :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб такого не робили і не продавали всього навсього треба усім зробити 1 річ - перестати купувати те все! ось вам і вирішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз уж предприняты попытки правильно питаться, то в супермаркетах делать нечего, а вот на старый рынок прямая дорога, раза три в неделю и не за сгущенкой, а за свежими продуктами.

Та я теж не проти, купуйте продукти у тіток на старому ринку, та хочу нагадати... Дуже часто корови в селі хворіють лейкозом, або туберкульозом. Їх перевіряють, діагноз визначають, але не завжди власники цих тварин їх позбуваються. Дорого. От і продають не зовсім здорове молоко..

А ще молоко розбавляють всілякими гадствами. От наприклад - дитина отруїлась. Чим? Може молоком, бо тільки вона пила молоко принесене з базару. Перевірили залишки. Виявили, що в молоко був домішаний пральний порошок. Щоб не кисло. Це розказувала знайома, мама якою працює в санепідемстанції.

Так що, не факт що на базарі все здорове.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Особисто мені в цьому плані пощастило... метрів 200 пройтися а там сусідка дві корови тримає... при чому перевірені. про що свідчить сертифікат, та бірки на їх вухах. При чому молоко дешевше як у магазині. Всі суіди замовляють наперід. І в обі, зранку чи увечері - свіженьке до столу. :smile-zachot:

Варити згущене ще не пробувала... думаю що десь на днях... завтра чи післязавтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon

Це фантастика, як кажуть, смак знайомий з дитинства, ніякої бодяжності, нехарактерних запахів, лише натуральне загущене молоко та цукор.

Действительно так.

Гостил тут у матушки давеча под Солигорском, привёз пару баночек этого эликсира... первая пошла ok.gif

post-6375-1282477049,79_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені в цьому плані пощастило... метрів 200 пройтися а там сусідка дві корови тримає... при чому перевірені. про що свідчить сертифікат, та бірки на їх вухах. При чому молоко дешевше як у магазині. Всі суіди замовляють наперід. І в обі, зранку чи увечері - свіженьке до столу. :smile-zachot:

Варити згущене ще не пробувала... думаю що десь на днях... завтра чи післязавтра...

Мені теж в цьому плані повезло - свіжу сметанку передають з села, де купують в знайомих перевірених людей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

однажды мне вместо молока продали продукцию фирмы "Биосвит" fb9726ef6cf3f0bad46e29e5343363a6.jpg вроде тоже молоко, но только на первый взгляд...

может кто знает европейские магазины Tesko или Asda, там вся продукция разбита по рядам которые идут поперек магазина, есть мясные ряды, есть молочные, и есть ряд со сладкой водой, коа-колой и прочей крашеной водой, в этом же ряде и стоит похожее молоко, на пачке большими буквами написано not recommend for pregnant women (не рекомендуються беременным женщинам) , срок хранения такого молока пол года,

после того я попробывал молоко Биосвит сразу вспомнил Асду, вкус один-в-один, срок годности 3 месяца(могу поспорить что молока там 0.0 грн. и простоит оно и больше полугода) и никаких упоминаний про беременность, да и продаеться на той же полке что и обычное молоко,

в нашой стране за деньги решаеться все, по-этому такая продукция допускаеться в продажу, не знаю насколько оно вредное, но я такую гадость покупать не буду и вам не советую, а как с таким бороться без понятия, разве только интернет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в тому

що за непотріб беруть гроші

як за натуральні молокопродукти!!!

Оце і ХАРИТЬ !!!!! непотріб треба в окремих кутках магазинів продавати

а може і дарма роздавати кому на здоровля начхати.

А за обман покупця ТРЕБА СТРОК давати БО це ШАХРАЙСТВО!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...