Перейти до змісту

"Тачки" з українським перекладом


Yarchik

Тачки  

40 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

а звуктам как?

а то в той версии что у меня почти ничего неслышно,

залей кусочек для примера, для начала

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На роботі ніякої різалки немає, тому кусок закинути не можу. Але звук нормальний. В АС3 було 2 канала - то я їх в стереом МР3 перегнав.

Video: XVID 720x304 25.00fps 1616Kbps [Video 0]

Audio: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 128Kbps [Audio 1]

Заливаю y video\tachky. По прогнозам, в 12.20 має бути залито. Розмір файла - 1467863040 байт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yarchik cтавишь на заливку... когда зальешь пару метров, просто прекращаешь заливку... и на обменнику будет кусочек фильма который можно помотреть( и ненадо никаких резалок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Tyapchyc можно и так, но лучше сэплик белать "с средины", а то в начале заскавки-титры обычно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін... таке враження, що закачка зірвалася, поки мене не було... Каталог, в який заливав - пустий. Ну-с, попитка №2. Заливаю Тотал Командером.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять... знову половину вже закачало, а в каталозі, в який закачую - пусто... Невже знов не закачає? Третя спроба буде FARом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пілять... знову половину вже закачало, а в каталозі, в який закачую - пусто... Невже знов не закачає? Третя спроба буде FARом.

пока в процессе заливки, то оно не показывает что там чтото есть... после завершения только.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тваю мать!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! знов не залило!!! Я сидів, дивився, як 99% перетворилося в 100%... і ніфіга!!!!!

Шо за сцуко? Зараз втретє пошлю на закачку, вже через ФАР...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Упс... виявляється, я вже двічі залив їх... Два однакових файла... Ахуеть дайте 2... Коротше, лінк на мультик:

ftp://lm:[email protected]/video/Tachky/Tachky.avi

Адміни, грохніть, будь-ласка, цей файлик: ftp.lm.lutsk.ua/video/Tachky/Тачки.avi

Впрєдь буду обережніший, і зобов'язуюсь не тупити... Приємного перегляду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Его ещё можно где-то на ЛМ выцепить?

Звичайно можна! В р2р мережі!

Магнет-ссилка

Або ключове слово для пошуку: Tachki :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо будуть закази - можу після Нового Року перезалити. Або приносите мені сьогодні дві CD-болванки, або вінт - і завтра в мене можете забрати мульт. Бо мультик вдома, а не на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов-таки на роботі, хотів залити на файлообмінник - а мені пише: Діск фулл, пліз аплоад лейтер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

На прохання громади - перезалито. Тягти звідси:

ftp://lm:[email protected]/video/Tachky.avi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...