Перейти до змісту

Не брать живым / Green Zone


MrVes

Будем смотреть неплохую ТСку или ждём рипа?  

22 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

19037a312.jpeg

Год выпуска: 2010

Жанр: боевик, триллер

Продолжительность: 01:46:34.311 (153310 frames)

Перевод: Дублированный

Выпущено: США, Франция, Великобритания, Испания / Universal Pictures

Режиссер: Пол Гринграсс / Paul Greengrass

В ролях: Игал Наор, Саид Фарадж, Мэтт Дэймон, Никойе Бэнкс, Джерри Делла Салла, Шон Хьюз, Майкл Двайер, Эдуард Х. Р. Глюк

Описание: В «Зелёной зоне» оккупированного Ирака — территории, находящейся под контролем армии Соединенных Штатов — агенты ЦРУ тщетно ищут следы оружия массового поражения. Необъективность расследования становится очевидной офицеру Рою Миллеру, попытавшемуся придать огласке полученные результаты. Но как далеко могут зайти генералы, решившие во что бы то ни стало навести порядок в нестабильном регионе?

IMDB 7.2/10 (3,605 votes)

Качество: TS *PROPER*

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Видео: XviD, 704x288 (2.44:1), 23.976 fps, 1698 kbps avg, 0.35 bit/pixel

Аудио: MP3, 48 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, 128.00 kbps avg

Рецензия

post-119-1269693940,07_thumb.jpg

post-119-1269693940,25_thumb.jpg

post-119-1269693940,07_thumb.jpg

post-119-1269693940,25_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Голосування, ну просто вершина демократичності!!

Із вибору аж 1 пункт. Як у радянському союзі.

Скинь скріншот сцени із нічної погоні на вертольоті за автомобілем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а Голосування, ну просто вершина демократичності!!

Із вибору аж 1 пункт. Як у радянському союзі.

Скинь скріншот сцени із нічної погоні на вертольоті за автомобілем.

Ай яй яй ... підкололи. Мені соромно.

Zheny@, впевнений, що нам вистачить одного модератора-демократа - тебе. Ми ж, пересічні користувачі, не зобов'язані бути такими свідомими.

Якщо комусь цікава статистика скільки людей на форумі не мають доступу до ftp, чи які не хочуть дивитися ТСку, то збирайте цю інфу самі.

Я хотів визначити к-ть людей, які хотіли б подивитися цей фільм в озвученій якості. "Голосувалку" причепив, як спрощену систему обліку к-ті бажаючих, а то ж знову будете скиглити за профанацію репутації.

З.І. Шановний демократ, може титри тобі ще посекундно вибрати? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікавий динамічний момент вночі. А голосувалка, як мінімум 2 голоси робиться. "так"/"ні".

Я розумію, що то спрощений варіант від "Поддержал", але виглядає не гарно.

За завуальований матюк дозволяю писати лише завтра пообіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікавий динамічний момент вночі. А голосувалка, як мінімум 2 голоси робиться. "так"/"ні".

Я розумію, що то спрощений варіант від "Поддержал", але виглядає не гарно.

За завуальований матюк дозволяю писати лише завтра пообіді.

Тип голосувалки чесно скомунізжений в пана Shkoder-а (десь на форумі він робив таке опитування) і чомусь тоді в тебе дурних питань про демократію не виникало.

Приємно знати, що твоя ніжна натура стала така чутлива до завуальованих матів. Отримаю РО і з толком проведу час - перелопачу твої пости і наскріню неприкритих матів, а потім в флеймі створю темку типа Проліва, от тільки аргументовану.

Аби кой-кому не здалося, що в цьому пості офтоп і він не потер його (як робив раніше з постави які йому не подобалися) зауважу, що фільм я ще не бачив і шукати динамічні моменти особисто для нього не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нещодавно переглянув цей фільм якість паршивенька(не захотілось чекати виходу ДВД в Липні).Як сцени в день так і вночі.Сам фільм оцінив-би на 5\10. Один раз переглянути можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

з'явився DVDRip (HDRip), але зі звуком від TS-ки.

Бажаючі будуть? (нова тема буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...