Перейти до змісту

Не відкривається флешка


Рекомендовані повідомлення

Годину тому назад працювала - все нормально. Вставив у ноут, копіював файли, поки його переносив, щось сталося з флешкою. "Вінда" то її бачить, але не відкриває. На "прохання" відформатувати її, пише: "Нет диска в дисководе G. Вставте диск и повторите попытку". Коли знову вставляю флешку, вона пару секунд "поблимає" і все. На стаціонарній машині - така ж єрунда. Перед тим завжди користувався "Безопасным извлечением".

ОС: Windows 7

Порадьте, будь ласка, чи можна щось зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

порухай "вправо-ліво", "верх-низ" - інколи допомагає, або ще попробуй назвати свою фамілію (говорити треба голосно!).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому назад працювала - все нормально. Вставив у ноут, копіював файли, поки його переносив, щось сталося з флешкою. "Вінда" то її бачить, але не відкриває. На "прохання" відформатувати її, пише: "Нет диска в дисководе G. Вставте диск и повторите попытку". Коли знову вставляю флешку, вона пару секунд "поблимає" і все. На стаціонарній машині - така ж єрунда. Перед тим завжди користувався "Безопасным извлечением".

ОС: Windows 7

Порадьте, будь ласка, чи можна щось зробити.

Я тобі раджу почитати ось це how-to.

Мені допомагало відновити роботу кількох флешок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу закинути ще одну статтю як ремонтувати флешки в Лінуксі (можна і з LiveCD дтстрибутиву), якщо, звичайно, когось зацікавить. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дивимся VID|PID взнаємо виробника і модель контроллера

Заходим на http://flashboot.ru/ в базу флешок iFlash знаходимо відповідну програму...90% що контроллер USbest Ut163 і прога буде MDPT..такі піднімав двічі  :rolleyes:

На 7 не вдавалось запустити на перепрошивку її а ХР все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Дивимся VID|PID взнаємо виробника і модель контроллера

Заходим на http://flashboot.ru/ в базу флешок iFlash знаходимо відповідну програму...90% що контроллер USbest Ut163 і прога буде MDPT..такі піднімав двічі  :rolleyes:

На 7 не вдавалось запустити на перепрошивку її а ХР все норм.

дякую. буду на ХР пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...