Перейти до змісту

терміново потрібен спеціаліст SEO


Electra

Рекомендовані повідомлення

терміново потрібен SEO-спеціаліст, кваліфікований... пишіть 451 511 434

Дуже "інформативне" оголошення. А слабо написати фірму, вимоги до спеціаліста, умови праці, рівень ЗП? А взагалі-то кваліфікований SEO-шник за середньолуцьку зарплату працювати не піде, бо з власного розкрученого проекту можна мати в рази більше, ніж на роботі "на дядю".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

терміново потрібен SEO-спеціаліст, кваліфікований... пишіть 451 511 434

Дуже "інформативне" оголошення. А слабо написати фірму, вимоги до спеціаліста, умови праці, рівень ЗП? А взагалі-то кваліфікований SEO-шник за середньолуцьку зарплату працювати не піде, бо з власного розкрученого проекту можна мати в рази більше, ніж на роботі "на дядю".

Думаю, прикметник "КВАЛІФІКОВАНИЙ" говорить сам за себе! Створюємо новий відділ підтримки та оптимізації сайтів... Потрібна людина на субпідрядні умови праці. Ми Вам даємо клієнта і технічне завдання, потім Ви говорите ціну! "И ВОЛКИ СЫТЫ, И ОВЦИ ЦЕЛЫ"

Це ВСК =)

YuReCCCCCC! ne umnichay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :0123:

Це ВСК =)

YuReCCCCCC! ne umnichay!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька, пробач, більше небуду :smile3:

Краще було б якби ви самі вирощували (навчали) таких спеців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маленька, пробач, більше небуду :smile3:

Краще було б якби ви самі вирощували (навчали) таких спеців.

Сонце-Луцьке-Ясне... ДАДА, саме про тебе... мо ти до нас?????????????????????????? і зростешся... і виростеш.... :g15: хоча зараз така ситуація що ВИРОЩВАТИ не має часу.... а якщо чесно, то не має і кому... тому і шккаю, КВАЛІФКОВАНОГО!!!!!!!!!!! доречі... дивилась твої сайти та їх рейтинги... +/-, але покатить... мо подумаєш??????????????????????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що толковий SEOшник попросить ЗП як 2-3 менеджера среднього звена, і то авансом =) тому краще садіть когось в нет, хай копає, курить і навчає інших.

ахх солоденька, я б з радістю -ріс- під твоїм чуткім керівництвом :smile3:

ем... яким же чином МОЇ САЙТИ(саме МОЇ а не замовників котрі інколи жмуться на людський дизайн, некажучи про прогонку) +/-, цікаво почути алгоритм аналізу. =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю тема і так переросла в флейм, тому вибачте, але зацікавило:

Що означає: "замовників котрі інколи жмуться на людський дизайн", а то не в курюю... Приходить замовник ви кажете, вот такий-то сайт 1к, такий-то 2-к, такий-то 3к, але якщо хочете "людський" дизайн то платіть ще 1к?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приходить замовник ви кажете, вот такий-то сайт 1к, такий-то 2-к, такий-то 3к, але якщо хочете "людський" дизайн то платіть ще 1к?...

+ 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таки дійсно у флейм...

бажаючим працювати мої вітання, і рекомендація почитати відгуки ваших попередників! =)

2 Snig: а взагалі вартість будь-яких послуг корректується від готовності платити за них. звісно, що замовний, котрий хоче сайт "шоб був" не готовий платити за якість (воно йому попросту непотрібне). а сидіти вимальовувати кожен піксель "за копійки" немає дурнів... тому час від часу приходиться іти на компроміс, томущо їсти теж потрібно.

всі інші питання, деталі в ПМ =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю що толковий SEOшник попросить ЗП як 2-3 менеджера среднього звена, і то авансом =) тому краще садіть когось в нет, хай копає, курить і навчає інших.

ахх солоденька, я б з радістю -ріс- під твоїм чуткім керівництвом :smile3:

ем... яким же чином МОЇ САЙТИ(саме МОЇ а не замовників котрі інколи жмуться на людський дизайн, некажучи про прогонку) +/-, цікаво почути алгоритм аналізу. =)

На рахунок ЗП - все продумано... оскільки ми беремо людину по підряду, оплата праці буде відрядною... А на рахунок твоїх робіт, щоб зайвий раз не балаганити, ти і сам знаєш які +, а які -.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...