Перейти до змісту

Win7 та Xp Pro на одній машині.


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

питання до тих, хто точно сам ставив і зможе допомогти.

Є Машина. 2 Вінта.

на 1-му вже стоїть ХР. (на NTFS)

На другий хочу поставити 7-ку.

Питання який софт використати, щоб все вийшло так як слід, і нічого не втратити.

В інтернеті і сам можу почитати, цікавить питання практики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ставив просто 7-ку. Вона змінює файл завантаження Windows XP. Тепер при завантаженні компютера видає вибір - Завантаження Windows7 або завантаження попередніх версій Windows. Коли вибираю завантаження попередніх версій - видає всі мої старі і нові ХР (в мене їх три стоїть на одному вінту :-).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доводилось ставити і 7-ку після ХР, і навпаки. Найпростіший спосіб, щоб зберегти загрузку обох ОС - ставити 7-ку не з BIOSа, а безпосередньо з Win XP. В такому разі зберігаються всі дані, не потрібно морочитись з відновленням загрузчика Win ХР - при загрузці з"явиться вікно з вибором ОС:

Предыдущая версия Windows

Windows 7

Правда, на машину з 2-ма вінтами ставити не доводилось, але не думаю, що є якась велика різниця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не зрозуміло в чому проблема.

Стоїть ХР і сімка на двох різних вінчестерах ,ще з осені , за той час поміняв вінчестери на більші , системи клонував Акронісом , ніяких проблем .

При установці відключав один вічестер ,наприклад ставив ХР , потім навпаки , і при загрузці визиваєш варіанти загрузки на материнській платі (наприклад F8 -Asus )І вибиваєш з якого вінчестера грузитись , і є дві повністью автономні ОС , і ніяких софтових загрузщиків.

PS. В біосі виставляєш той вінчестер першим ,на якому встановлена ОС якою частіше користуєшся .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до тих, хто точно сам ставив і зможе допомогти.

Є Машина. 2 Вінта.

на 1-му вже стоїть ХР. (на NTFS)

На другий хочу поставити 7-ку.

Питання який софт використати, щоб все вийшло так як слід, і нічого не втратити.

В інтернеті і сам можу почитати, цікавить питання практики.

В мене стоїть ХР і 7 на одному вінті. Вийшло так, що спочатку потрібно було поставити ХР потім 7 і не як інше. Якщо злітає ХР, то вже під 7 не зайдеш, приходиться обидві преставляти.

А взагалі все чудово, не кофліктують, додатковий софт не використовую по не потрібності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не зрозуміло в чому проблема.

Стоїть ХР і сімка на двох різних вінчестерах ,ще з осені , за той час поміняв вінчестери на більші , системи клонував Акронісом , ніяких проблем .

При установці відключав один вічестер ,наприклад ставив ХР , потім навпаки , і при загрузці визиваєш варіанти загрузки на материнській платі (наприклад F8 -Asus )І вибиваєш з якого вінчестера грузитись , і є дві повністью автономні ОС , і ніяких софтових загрузщиків.

PS. В біосі виставляєш той вінчестер першим ,на якому встановлена ОС якою частіше користуєшся .

+1 Аналогічно стояли ХР і 7.

Для мене це був самий кращий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяких переустановок із вінтами. Нічого не відключав.

ПРосто поставив Він7. Сама створила загрузчика із вибором ОС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...