Перейти до змісту

Сайти, що найбільше заробляють на АдСенсі


ronya

Рекомендовані повідомлення

Список найбільших партнерів AdSense складений по крупицях на підставі різних інтерв'ю, журналістських статей і інших джерел інформації, розкиданих по всьому інтернету. У цей своєрідний хіт-парад включені тільки приватні сайти, засновані любителями-одинаками без залучення яких-небудь інвестицій.

1. Провінційний канадський програміст Маркус Фрінд (Markus Frind) з свого сайту знайомств PlentyOfFish.com має $300 тис. в місяць. На одному з найбільших в Мережі безкоштовних сайтів знайомств реєструється до 500 млн. показів сторінок в місяць, що приносить Маркусу більше $10 тис. в день від контекстної реклами AdSense. Підтримкою сайту і обслуговуванням чотири його серверів займається двоє людей: сам Маркус і його дівчина.

2. Кевін Роуз заробляє $250 тис. в місяць на новинному сайті Digg.com. Кевін створив сайт в грудні 2004 р., маючи в кишені всього $1000. Менш ніж за два роки Digg.com перетворився на один з найбільших новинних сайтів Мережі з більш ніж 400 тис. зареєстрованих користувачів і більше 200 млн. показів сторінок в місяць. Його доходи складаються з контекстної реклами AdSense і модульної реклами, яка продається через агентство.

3. Джеремі Шумейкер (Jeremy Shoemaker), один з найуспішніших в Мережі фахівців з SEO, має $140 тис. в місяць з свого сайту ShoeMoney, а також ще з декількох тисяч сайтів, які йому належать.

4. Джейсон Калканіс (Jason Calacanis), до того як продав свою асоціацію блоггеров Weblogs Inc. корпорації AOL за $25 млн., заробляв на контекстній рекламі більше $4000 в день. Історія настільки вражаюча, що компанія Google навіть ставила в приклад цей сайт.

5. Девід Майлз мл. (David Miles Jr.) і Като Леонард (Kato Leonard) отримують $100 тис. в місяць від сайту Freeweblayouts.net з безкоштовними шаблонами для MySpace. Тут теж в деякій мірі використовуються і інші рекламні програми, крім AdSense.

6. Тім Картер (Tim Carter), дипломований тесляр і водопровідник, заснував свій експертний ресурс AskTheBuilder.com у далекому 1995 р. Він ретельно підійшов до настройок контекстної реклами на сайті і добився, що вона почала приносити більше $30 тис. в місяць.

7. Джоель Ком (Joel Comm), гуру за швидкими способами збагачення, відомий як автор бестселера «Що Google ніколи не говорив вам про заробіток AdSense». Книга продається в електронному вигляді, а на промосайте розміщений скріншот з сайту AdSense на $24 тис. за місяць.

8. Шоун Хоган (Shawn Hogan), засновник сайту DigitalPoint.com, ще півтора роки тому заробляв $10 тис. в місяць на рекламі AdSense. Зараз, можливо, він заробляє вже удвічі більше.

Звичайно, цей список далеко не повний. У інтернеті сотні, і навіть тисячі сайтів сьогодні можуть похвалитися тим, що заробляють як мінімум $5 тис. в місяць тільки на контекстній рекламі. Це цілком нормальний показник для сайту, який створений і підтримується талановитою людиною, дійсним любителем своєї справи. Наприклад, каталог подкастов PodcastDirectory.com отримує майже мільйон хітів в місяць і заробляє до $40 тис. на контекстній рекламі.

Джерело

P.S. До речі, скан чеку на 900 тисяч канадських доларів вже дано ходить по інтернету.

cheque1gj4.jpg

P.S.S. Пошукові оптимізатори діляться досвідом по заробітку на Адсенсі тут:

P.S.S.S. хто не в курсі, Адсенс - це реклама, яка розміщається на сайтах, і за яку власники сайту отримують гроші, коли користувачі сайту клікають по ній.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как то маловато для такого большого интернета.

Як на мене, то цифри досить потужні. Зробити сайт, що приностить 50-100к$ в місяць на рекламі, це супер круто.

Плюс, зібрані ті, хто прямо чи непрямо поділився своїми даними.

І не всі спішать оприлюднювати свої доходи :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.S.S. хто не в курсі, Адсенс - це реклама, яка розміщається на сайтах, і за яку власники сайту отримують гроші, коли користувачі сайту клікають по ній.

бл*!!! Сначала я думал, что баннер - это такой плакат, потом t0rik cказал, что это такой рисуночек на веб-странице...

А теперь оказывается, что это мало того, что не плакат, а и называется он не баннер, а Адсенс!!!!!1111111111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.S.S. хто не в курсі, Адсенс - це реклама, яка розміщається на сайтах, і за яку власники сайту отримують гроші, коли користувачі сайту клікають по ній.

бл*!!! Сначала я думал, что баннер - это такой плакат, потом t0rik cказал, что это такой рисуночек на веб-странице...

А теперь оказывается, что это мало того, что не плакат, а и называется он не баннер, а Адсенс!!!!!1111111111

:-)

Правильно думав - банером називають і паперові плакати і рекламні зображення в інтернеті.

Текстова реклама - це вже не зовсім банер, хоча іноді також банером називають.

А Адсенс - це система від Гугля, яка розміщається на сайті, і показує або текстову рекламу або графічну, ті ж самі банери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене не мають нікопійки :)

1. AdSense у фільтрі реклами.

2. Ніколи не заходив на вищезгадані сайти.

3. Взагалі майже не бачу реклами в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене не мають нікопійки :)

1. AdSense у фільтрі реклами.

2. Ніколи не заходив на вищезгадані сайти.

3. Взагалі майже не бачу реклами в інтернеті.

AdSense стоїть на сотнях тисяч інших сайтів.

А гроші платять рекламодовці власникам сайту.

Але платать не напряму, а через Гугль, а точніше через систему AdWords.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене не мають нікопійки :)

1. AdSense у фільтрі реклами.

AdSense стоїть на сотнях тисяч інших сайтів.

Та хоч на мільярдах сайтів, див. п.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З мене не мають нікопійки :)

1. AdSense у фільтрі реклами.

AdSense стоїть на сотнях тисяч інших сайтів.

Та хоч на мільярдах сайтів, див. п.1.

Я думаю в любому випадку, світова інтернет економіка переживе потенційно недоотриману від тебе вигоду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в любому випадку, світова інтернет економіка переживе потенційно недоотриману від тебе вигоду.

Думаєш, я один такий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю в любому випадку, світова інтернет економіка переживе потенційно недоотриману від тебе вигоду.

Думаєш, я один такий?

Скажу чесно, ми, інтернет-користувачі з пострадянського простору їм не дуже цікаві, тому що ми якщо й клікаємо, то майже нічого не купуємо.

Тому від фільтрів виграємо і ми і вони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

)) Да, тут згідний... Нікому нах не треба те щоб ти подивився на ту рекламу. В цивілізованих країнах нею реально користуються люди і купують товар. І реклама адсенса - це не ті тупі банери що понавішували на цьому форумі. Це нормальна реклама, яка максимум відповідає інтересам користувача, для якого її показують. І той користувач часто купує саме через те що йому гугл вчасно порекомендував той товар. Це є нормально. А те що понатикував хтось з пострадянського простору адблокерів і не бачить баннерів - гуглу, так як і клієнтам адвордсу - гибоко пофігу, ібо такі нічого і не куплять. Імхо, звісно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А те що понатикував хтось з пострадянського простору адблокерів і не бачить баннерів - гуглу, так як і клієнтам адвордсу - гибоко пофігу, ібо такі нічого і не куплять.

Ти особисто багато накупляв завдяки не тупим банерам?

Можливо, ті хто "понатикував адблокерів" просто не люблять, коли їм впарюють різну х-ню і наприклад економлять час на завантаження сторінок і трафік, чим приносять користь собі і суспільству, а не якомусь сферичному у вакуумі гуглу, яндексу етц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам скажу так, що ідея даної теми не в тому чи дивитесь ви рекламу, чи вона у вас заблокована.

Ідея в тому, що є десятки сайтів, які заробляють на рекламі сотні тисяч американських тугриків в місяць.

А тих хто заробляє десятки тисяч - як мінімум сотні,

а тих хто заробляє біля тисячі - десятки тисяч.

І ніхто вам молодій енергійній людині не заважає створити свій власний проект, і якщо ви вкладете в нього рік-два часу і він вам даватиме стабільно кілька сотень доларів в місяць на одній рекламі, то вам не обовязково потрібно буде сидіти цілий день на роботі і вкалувати на якогось буржуя. Тоді ви зможете дозволити собі зайнятись власним проектом на повний час і відповідно отримувати ще більше.

А якщо вгадаєте з ідеєю, то цифри можуть бути набагато більші.

Все в ваших руках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ronya

для того, щоб сайт, де ти будеш розміщувати рекламу, повинен бути розкрученим. Відомим. А це дуже кропітка і тривала робота.

Скажи комусь в інтернет осердку слово "IXBT" чи "THG" і все стане зрозуміло. Чи, для прикладу, "піратська бухта". Чи той же korrespondent.net

А скажеш щось типу ronya.ukoz.narod.ru - хто це? Що це?

Накручування лічильника - не дасть того ефекту. І ще й самому доведеться витратитися на розкрутку!! Оформитися підприємцем. Платити податки з реклами. Відбивати хакерські атаки ddos-и. Спроби зломати, присвоїти і т.д. Це не просто - дуже не просто. Це у новинах звучить дуже гарно, Що якийсь студент розмістив у себе рекламу на сайті ціною 1 долар за піксель. І на цьому заробив мільйон.

P.S. ми навчені гірким досвідом облігацій держзайму, МММ, іїм подібним. Ми не ведемося на розводняк. А більшість цих банерів - саме він.

Купи те, що пропонують: "Увеличить свой пенис на 10 см - РЕАЛЬНО!", "Кончи слушая музику!" "Брось курить за 30 минут!" "Духи с феромонами! " Купи хоч щось із того і скажи - діє воно чи ні?

Я навіть більше скажу. Теперішня реклама в неті - на сучасних лохів. Для яких "МММ" - 3 великі літери "м".

Якщо ж ти хочеш служити рекламним простором (твій сайт) - тоді розкручуйся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для того, щоб сайт, де ти будеш розміщувати рекламу, повинен бути розкрученим. Відомим. А це дуже кропітка і тривала робота.

Звісно що потрібно працювати. Сайт з конентом і за місяць можна зробити.

Одна з основних задач - розкрутити. А щоб розкрутити треба ще й щоб ресурс був цікавим.

Але кому треба розкручувати - то вивчає це діло і розкручує.

Ddos-атаки підуть тоді коли ти станеш дуже популярним, ну дуже.

Тоді ти вже зможеш і людей взяти до себе в команду з відповідними навиками, щоб відповідали за безпеку.

А, загалом, то є реальний шанс вибитися з зачарованого кола, типу "криза - мало платять - не знаю що робити".

Накручування лічильника - не дасть того ефекту. І ще й самому доведеться витратитися на розкрутку!! Оформитися підприємцем. Платити податки з реклами.

Накручування лічильника - то не розкрутка.

Витратитися прийдеться, але на початку власним часом.

В принципі власники сайтів оформляються не відразу, а тоді, коли ресурс працює і дає дохід.

P.S. ми навчені гірким досвідом облігацій держзайму, МММ, іїм подібним.

До чого тут МММ чи облігації? Це абсолютно різні речі.

Ми не ведемося на розводняк. А більшість цих банерів - саме він.

Купи те, що пропонують: "Увеличить свой пенис на 10 см - РЕАЛЬНО!", "Кончи слушая музику!" "Брось курить за 30 минут!" "Духи с феромонами! " Купи хоч щось із того і скажи - діє воно чи ні?

В тому то і суть, що банери, про які ти кажеш (приклад внизу форума), це є нижче плінтуса. Це marketgid та подібні затягують до себе людей всіми правдами і неправдами.

І відповідно формують вкрай негативне відношення до реклами в більшості людей. До речі так само, як менеджери сформували в тебе негативне відношення до закордонної бізнес-літератури.

В Адсенсі показують адекватні об"яви і вищезгаданого лайна немає. Той же адсенс показується в гуглі справа, коли ти щось шукаєш.

clipboard01wp.jpg

І взагалі, необовязково користуватися АдСенсом, є десятки іншиш систем, наприклад від того ж Яндекса.

P.S. Ось тут я привів приклад дуже успішного проекту, створеного українськими хлопцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варто забувати, що ціна кліка в буржуйнеті в декілька разів вища ніж в рунеті (залежно від тематики, для медецини, нерухомості в разів 5-10 напевно)...

А взагалі для контекста треба сайт комерційної тематики (форекс, медецина, авто, нерухомість, бізнес і т.д.)... В іншому випадку будуть показувати або не тематичну рекламу, або ціна кліка буде 1-4 цента...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі для контекста треба сайт комерційної тематики (форекс, медецина, авто, нерухомість, бізнес і т.д.)... В іншому випадку будуть показувати або не тематичну рекламу, або ціна кліка буде 1-4 цента...

Співвідношення і ціна залежить від ніші. По комп"ютерній тематиці співвідношення 1 до 2, але не до 5.

В іншому випадку будуть показувати або не тематичну рекламу, або ціна кліка буде 1-4 цента...

Реклама буде тематичною, якщо є оголошення відповідної тематики, а в більшості випадків вони знайдуться..

А взагалі для контекста треба сайт комерційної тематики (форекс, медецина, авто, нерухомість, бізнес і т.д.)... В іншому випадку будуть показувати або не тематичну рекламу, або ціна кліка буде 1-4 цента...

Це вже зовсім інша пісня. В самі жирні ніши новачку прорватися нереально.

А от в щось попроще то да.

Основна суть якісного ресурсу - робити його не для реклами, а для людей!

Тоді й люди будуть ходити і реклама буде крутитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...