Перейти до змісту

Cергію Юрському 75!


Luychi

Рекомендовані повідомлення

Щире захоплення викликають у мене артисти старої радянської школи. Юрський серед них одна з найяскравіших особистостей. Актор від Бога. Йому вдавались найхарактерніші ролі. Розказували, що на зйомках "Любові і голубів", де він знімався разом зі своєю дружиної, після першого гримування вони один одного не впізнали. І це не лише в гримі справа - Юрський буквально "влазив у шкіру" своїх героїв, перевтілювався у них абсолютно.

А ще це дуже принципова людина. В 60-х він відкрито виступив проти вводу радянських військ в Чехословаччину, підтримував дисидентів. Через це мусив піти з театру в якому пропрацював багато років і перїхати з Пітера в Москву. Та не зламався, не спився. І зараз в такому вже поважному віці має чудову фізичну і, головне, духовну форму. Грає і ставить спектаклі. Працює "на повну".

Просто молодчина! Лишається тільки побажати Йому ще довгих років років багатого життя!!!! З Днем народження!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Многії літа!

І Бендера він чудово зіграв, один з моїх улюблених фільмів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юрський - це, звичайно, клас! Ну, хоч Юрський - це не епоха, але це однозначно період! Так, саме період. І тепер я достеменно знаю, в чию честь назвали парк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...