Перейти до змісту

EVE online


akamuza

Рекомендовані повідомлення

я пробовал игра - правда не сильно втянула... прошел парочку квестов... оч. понравилась графика полетов, особенно когда подлетаешь к какой нибуть станции у планеты, само приближение планеты выглядит очень красиво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

а різні системи ? різний вигляд галактик і тд ... ващє супєр ...

а хтось бачив баталії типу 20на20 хочаб ? захист якихось "воріт" між системами ... оце жестяк ... вибухи, кускі кораблів літають ... просто супер =)

ігра досить нудна спочатку ... тобто поки не вивчиш певних скілів, все обмежується нудними квестами ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось бачив баталії типу 20на20 хочаб ? захист якихось "воріт" між системами ...

Нули - это наше все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Мало-мало в Луцьку космонавтів ^_^

Між іншим, ССР не перестає тішити своїх клієнтів...ось уже в грудні майже готовий до релізу новий експанш "Dominion".

Це буде щось с чимось :D

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350" align="center">

Промо мувік скажімо так.

P.S. Давненько вже бавлюся в цю цяцю. Кому цікаво познайомитися з цією чудовою грою поближче, або сумно без хорошої компанії пишіть тут частіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я летаю)

Ник в игре Garonik - Амарр, но в данный момент в Калдарии провожу разведку лоу на минералы.

Маякуйте - можем вместе повоевать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

El'Ninio - калдырь!

восновном отлавливаю хантящих крабов, и горепиратов в лоу сек. белтах

восновном тусуюсь около Rens (тут тулю лут, скупаюсь, и так дальше) а весь движняк в Amamake, Bosboger, Lulm (Самый ПвП активный район =)

основная "тачка" цептор (Raptor)

а так, летаю на Кестреле или Каракале с т2 фитом =) ракетчик ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пишу прямо с Евы =) слава всевышним =) тут есть браузер =) (на гугл хроме)

чьот искал наших во вселенной, и понял что офлайн уже большой, с корпораций покикали, активности 0 =)

пишите если есть пилоты =)

El'Ninio

P.S.

B Caldari State ппц чьо делаецца! очереди на гейтах по 20-50 чел =)

давно такого не видел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уххх

впервые вчера насканил ВормХолл!

крутая вещь, типа чёрной дыры, оказываеццо, при проходе чёрной дыры (шанс удачно пройти эту дыру около 20-30%), попадаешь в другую вселенную, карта которой больше вселенной ЕВЫ почти в 2 раза!!!!111 и самый прикол, там есть новая, оооочень враждебная раса Слиперы (5я раса в ЕВЕ)! валят оч больно и оч с большого расстояния! время прибывания в чёрных дырах ограничено до нескольких часов!

как я сказал, карта там неизведанна завтра с другом поставим ПОС (самый дешовый) там, и будем от него сканить потихоньку!

первый сбитый и засальваженый слипер (БК шип) принёс прибыли около 500 000 000 исков!!!!!111

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж, Новий рік (я би навіть сказав новий експаншн) приніс з собою нову хвилю війн за нульові системи, які можуть утримувати за собою гравці, нові рекорди по онлайну, та массу всякої цікавинки.

Війна. На даний момент можна сказати є два глобальні фронти: на півночі ведуться бої за системи в яких знаходиться дуже багато технецію (матеріалу який добувається шляхом "вскопування" місяців, та є складовою для виробництва Т2 компонентів).

Та другий фронт (більш цікавий в плані історії самої гри): війна за регіони Дельве и Кверіус. Тут бойові дії тільки-тільки набирають обертів, і будуть відбуватися між такими великими альянсами як Goon та їх союзниками з одного боку (що зараз утримують ці два регіони) та IT (екс BoB), ААА та їх союзниками що давно точать зуби на ці (в минулому їх власні) території.

Це все супроводжується як локальними конфліктами 20 на 20 (мається на увазі кількість пілотів що беруть участь в битві), так і глобальними битвами 500 на 500 а то і навіть більше.

Зафіксованій новий рекорд по одночасному максимальному онлайну http://www.eveonline.com/ingameboard.asp?a...2&page=4#96

Одним словом всього багато і цікавого, що повязано з новою системую суверенітету, змінами в місіях, ханті, майні і т.д...

клієнт залийте, пліз, на фтп!

Спробую залити, якщо вийде ^_^ , а якщо ні, то якось і так підкинути зможу на флешці наприклад, заодно зможу росказати, а якщо і знадобиться показати, що до чого, підкинути декілька програмок що зможуть згодитися паралельно до гри.

Також якщо хто, вже з граючих, ще не вирішив з вибором корпорації куди податись можу прийняти під "свое крило" :D , зайнятися завжди найдеться чим, з одним але корпорація ПВПорієнтована зі всіми наслідками, хоча й "вільного" часу буває вдосталь, щоб в повній мірі реалізовувати свої бажання в світі EVE-online.

Тай взагалі якщо виникають якісь питання то запитуйте, по мірі можливості буду відповідати.

P.S. ingame - Guardian Devil

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от так от в пятницю вечерком лiтають толпи =)

це ми кемпили гейт, но скаут крикнув "huge fleet inc" i ми на клоуз спотi =))))

скрiн прилагаэться (якiсть паршивенька, пiд час пвп майже все на мiнiмум ставлю)

слова gf в чатi це ми клацнули 2 венгi на андоцi =) ну там заруба була ого го

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свіжий клієнт для гри залито - LINK

Нагадаю адресу оффсайту -http://play.eveonline.com/en/home.aspx, тут ви можете зареєструватись та абсолютно безкоштовно спробувати пограти на так званому тріал аккаунті 14 днів (21 день за умови використання "запрошення").

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо нікому не треба запрошення на 21 халявний день ?

З.І.

також можна скинути реактивацію вже існуючим але замороженим акаунтам ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Всім привіт :) я гамаю ЕvE-Online - і всім раджу :))

Дуже прикольна і захоплююча гра :) фан одержую великий...

Нік в грі Gurren LOGAN - пишіть, буду радий новим зайомствам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім привіт :) я гамаю ЕvE-Online - і всім раджу :))

Дуже прикольна і захоплююча гра :) фан одержую великий...

Нік в грі Gurren LOGAN - пишіть, буду радий новим зайомствам :)

Давно гамаєш?

Бо щось я фана не дуже спостерігаю ... мабуть тому, що граю 3-й день ... хі-хі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как там гамать? куева туча кнопок и всего-всего + денежку платить надо за 1-2 недели...

я не разобрался, играл 2 дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как там гамать? куева туча кнопок и всего-всего + денежку платить надо за 1-2 недели...

я не разобрался, играл 2 дня

За какую такую 1-2 недели?

1. Игра имеет бесплатный триал = 14 дней. Можно взять прямо на сайте у них.

2. Также можно попросить от уже играющего перса триал на 21 день.

3. Оплата игры помесячная = 14.95$

4. Игру можно оплачивать игровыми (нереальными) деньгами (Исками) - это полностью легально. За время триала вы конечно такую сумму не соберете,

но уже за первый месяц игры - это вполне реально. Особенно если присоединиться к какой-нить корпорации.

На счет сложности - да сложно. Потому что RTFM, ибо чисто интуитивно в игре мало что понятно. Просто огромнейшее количество нюансов

и всяких прибамбасов. Зато потом это же все делает игру невообразимо интересной и динамичной.

ps

если кому-нить понадобится помощь - ник в игре Garonik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В преддверии выхода нового дополнения, CCP показали новый редактор персонажей для EVE. Довольно таки впечатляюще:

http://kotaku.com/5692084/this-isnt-character-creation-its-more-amazing-than-that

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

El'Ninio

Калдарі Мілітія, живу на кордоні Калдирів і Галлів. Пірат (сс -9,5) LowSec Roamer

рубіво в сістємах Tama, Heydieles!

Баттлклініка (кілборд)

P.S.

якраз відос про фракціонну війну ...

Новий проект EVE IS REAL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Робив перерву на півроку. Зараз продовжую грати...з інгейм даних нічого не змінилось.

По цей час подобається в грі те, що постійно відбуваються якісь зміни, як і в плані контенту так і в плані внутрішнього світу гри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

тріал на 21 день! хто хоче мило в приват!

також через пару днів ССР обіцяє дати кожному активному акаунту по 2 тайм кода! кожен на 2 місяці тріалу!

один можу падагнать =) ЛС

З.І.

якшо хтось почне грати, і оплатить гру! я компенсую витрати ігровою валютою! (десь 400мільйонів ісків)

(я буду мати місяць гри, якшо ви оплатите! якій і коштує десь 400 лямів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

60днів тріал!

шо нікому нетреба ?

за цей код, я не маю ніякої вигоди!

мав 2...

один дав другу... а другий нема куда діти ...

З.І.

робиш тріал, оплачуєш (чи нафармлюєш іскі на плекс) платиш, 3 місяці гри ...

можна некісло качнутись ...

З.З.І.

я от почнав грати раза 3 напевно... (одним чаром завжди)

тобто почав ... набридло ... рік не заходив ... знов продовжив ... пограв 2 місяці ... на пів року забив ..

аж поки я випадково не натрапив на невелику піратську корпу =)

і як тількі я записався в пірати, ігра помєнялась сразу!

так шо не просріть мамєнт!

приєднуйтесь =) чо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

качаю клiент, подивлюся що там та як, тим бiльше, що нiби як росiйска локалiзацiя е, бо на англiйськiй для мене грати нереально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...