Перейти до змісту

Попит на велотуризм


MMC

Рекомендовані повідомлення

Цікавить все що стосується велопоходів, хто цим займається. Із задоволенням приєднався б до когось, але ... Я початківець і майже немаю досвіду, тай фіз підготовки моєї маловато, щоб йти у похід з "бувалими", тому шукаю людей свого рівня. Хотілось би розпочати з ближніх невеличких походів 2-3 дні з метою підвищення кваліфікації і фіз підготовки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ага. Підтримую.

Правда, жодної уяви не маю, як це робиться :)

Ніколи не був не те, що у велопоході, а й в звичайному. І ще не було такої ночі, яку б я провів на природі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правда, жодної уяви не маю, як це робиться
Бажання, палаткі, спальникі, каремати, казанок, пальник (опціонально), сокира.... велосипед, компанія і саме головне засіб від москітів, бо загризуть. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

палаткі, спальникі, каремати, казанок, пальник (опціонально), сокира

... мариноване м'ясо, дрова, решітка, м'ячик, карти - і велотуризм плавно перетворюється в автотуризм :)

Треба усім цим хламчиком обзавестися. І навчитися його на собі возити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і велотуризм плавно перетворюється в автотуризм
Всі відмінності пішого туризму і вело-туризму від авто в тому що в 1их 2х випадках береш саме необхідне. Да і на машині далеко не заїдеш бо бездоріжжю.
мариноване м'ясо, дрова, решітка, м'ячик, карти
Нашо тобі дрова? Сокира є і ліс ;)

А на одних шашликах кілька днів не витримаєш, да і не надовго їх вистачає. В загалому мясо в чистому вигляді везти з собою не є гуд, так як вого важке, швидко портиться без холодильника і швидко зїдається.

З.І. Сорі за оффтоп, перестаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навчитися його на собі возити.

Не треба на собі його возити. :0001: Вел тобі нащо? Береш щось на зразок оцього і насолоджуєшся поїздкою :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба на собі його возити. Вел тобі нащо? Береш щось на зразок оцього і насолоджуєшся поїздкою

В мене двопідвіс... а на нього багажник можна чіпляти лише ззаду, на підсідельну трубку, і до такого багажника такі баули не вчепиш :(

Люди пишуть:

Производитель гарантировал макс нагрузку 9 кг, при этом везли 8 кг. Пока ехали по асфальту все было гуд...

как только начался "расколбас" получаем:

items12169.jpg

Але то все відмазки...

Можна щось неважке, але об'ємне - на багажник. Важке - в рюкзак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але то все відмазки...

Можна щось неважке, але об'ємне - на багажник. Важке - в рюкзак.

В мене, наприклад, багажник може взяти до 25Кг. Маю в наявності "штани", на верх нормально стають палатка на 3 місця і спальнікі з карематами. Все легке в рюкзак.

ІМХО. з важким в рюкзаку не добре їхати, на власному досвіді перевірив, сильно він важкий тягне тебе назад.

З.І. Скоро буде тепло, можна було б зібратися десь на пару днів вихати з палатками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я с консольным багажником на двухподвесе проехал пол Польши и половину словацких Карпат.

А то, что пишут - редкость. Скорее лопает рама или подседелка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, ще хоча б одного бажаючого і можна планувати якийсь невеличкий маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, ще хоча б одного бажаючого і можна планувати якийсь невеличкий маршрут.

Втроем в первый в жизни поход?

"Безумству храбрых поем мы песню!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я без проблем составлю компанию. вся вышеописанная экипировка у меня присутствует (каремат, легкая палатка, походная посуда, инструмент), запас рыбацких баек на длинную ночь, GPS с картами, etc. в общем лишним не буду :smile3:

но, как только стабильно потеплеет до +10. сейчас ночевать на природе, мягко говоря, некомфортно. да и туристический вел успею собрать до тех пор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от, ще хоча б одного бажаючого і можна планувати якийсь невеличкий маршрут.

Втроем в первый в жизни поход?

"Безумству храбрых поем мы песню!"

Нерозумію сарказму ... Тема була створена для отримання порад, залучення (пошуку) зацікавлених людей. 3 людини я рахую що це необхідний мінімум для походу і надіюсь що бажаючих ще добавиться. І про перший в житті похід написала тільки 1 людина, та хоча б і так, ми ж не в ЮАР збираємось, і маршрут прокласти збираюсь таким чином, щоб в любий момент при необхідності могли повернутись поїздом (автобусом).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В походе важнее великов, багажников, веса спальника и палатки , и даже важнее мультитопливности горелки - психологическая устойчивость. Другими словами - один неадекватный товарищ легко испортит весь кайф от общения с природой.

И обязательно нужен командир, который не командует, но принимает решения. Что-то вроде спикера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж не погоджуюся з ДіФото :)

Єдине, що мене лякає - це можлива несправність велосипеда, пробита/порвана покришка і т.п., так як досвіду ремонту не мав. Маршрут можна цілком вибрати таким чином, щоб час від часу проїжджати якісь населені пункти, аби затаритися питною водою, припасами і т.п. Навіть в диких горах живуть гуцули, а товарно-грошові відносини ніхто не відміняв :)

А з приводу психологічної сумісності - це, звичайно, да... але три дні і дві ночі - то не так багато :) Можна буде мене потерпіти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я без проблем составлю компанию. вся вышеописанная экипировка у меня присутствует (каремат, легкая палатка, походная посуда, инструмент), запас рыбацких баек на длинную ночь, GPS с картами, etc. в общем лишним не буду :smile3:

но, как только стабильно потеплеет до +10. сейчас ночевать на природе, мягко говоря, некомфортно. да и туристический вел успею собрать до тех пор

Все необхідне для походу теж маю, ну і звісно що не зараз вирушати в похід :), будемо чекати тепла і готуватись :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А если серьезно, то давно такое планировал.

В этом году попробую осуществить что-то вроде "школы велотуризма".

Вкратце вижу себе это так: группа новичков и не очень платит сумму денег и в определенный день садится с великами в бус, затаренный палатками, спальниками и багажниками, а также продуктами. Едет к месту высадки, снаряжается, едет-отдыхает-готовит есть(все вместе)-спит-дальше едет. Ну и в обратной последовательности, на финише разукомплектовывается,садится в бус и едет домой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, а не можна зробити поїздку більш комфортною? Наприклад, на маршруті три ключові точки. І в кожній з цих точок буде стояти бус :) Ну, зрештою, це цілком реально:

1. Бус вивіз учасників походу, висадив, всі взяли легке спорядження (без палаток, спальників, казанів), і поїхали.

2. Бус в цей час добрався до першої ключової точки, і там чекає учасників поїздки.

3. Учасники походу прибули в першу ключову точку, розквартирувалися, варять їсти, сплять.

4. Зранку все пакується в бус, учасникам - легке спорядження - і до наступної точки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине, що мене лякає - це можлива несправність велосипеда, пробита/порвана покришка і т.п., так як досвіду ремонту не мав..

на этот счет можешь особенно не беспокоиться. на моем счету два с половиной байка собранных с нуля на 90% при помощи мультитула :smile3: а пару покрышек и универсальный насосик (низкое+высокое давление) типа "крэнк ультра" карман не тянут

кроме того, байк у тебя новый и довольно высокого класса. с чего бы ему ломаться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, а не можна зробити поїздку більш комфортною? Наприклад...

Ну Ви, Галю, балувані!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В этом году попробую осуществить что-то вроде "школы велотуризма".

О, оце саме те що я хотів би знайти і туди попасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Di, а не можна зробити поїздку більш комфортною? Наприклад...

Ну Ви, Галю, балувані!

Да, я такая! :g05:

А якщо серйозно? То чому б і ні? Учасникам походу можна було б зосередитися виключно на покатушці, а не на баулах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эсть желание покататца на природе, в заповеднике, увидеть горы Карпат и Крым, но при этом отнюдь не обременять себя весом.

Вес (палатки. спальники) может и человек в нужное время на авто подвести...отдых на более высоком уровне :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...