Перейти до змісту

Ностальгія за старими іграми.


SpiritMen

Рекомендовані повідомлення

Можливо у когось ще валяється такі ігри як Дальнобойщики 2 чи Delta Force: Операция Черный Ястреб?

Залийте їх будь-ласка. Буду дуже вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 58
  • Створено
  • Остання відповідь

Є Atomic Boomberman! Культова гра для файної компані! Збираємось іноді групкою в 5 чол. і гоцаєм так пів ночі!(3 геймпада +2 на клаві) :) А щей в команді мона тай проти AI (Artificial Intelligence)!!! Є й лан але треба розібратись!

Можу зашвирнути на фтп!

!ремайндер!

:) Плюсяру в у4кудяру + :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається в мене був якийсь Дельта Форс. Сьогодні ввечері подивлюсь. Якщо те, що треба, то заллю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається в мене був якийсь Дельта Форс. Сьогодні ввечері подивлюсь. Якщо те, що треба, то заллю.

Delta Force Land Warrior – не треба. А якщо в тебе є якась новіша Delta Force, то звичайно заливай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ледь знайшов - Операція Кинжал (Task Force Dagger). Здається 2002 рік. Заливати? 634Мб

Так!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливай Бомбермена вже!!!

Клёва шпілька на фтп

+100 до репутації

Без питань! Вже летить! Як налаштуэш лан то маякнеш в ПМ! :)

З.Ы. +100 (РЫАЛЛЛЛЛ) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забув написати. На диску Дельта Форс ще якийсь серійний номер написано (можливо для мережевої гри): J3S4-Z4GV-BP7Q-UJZP-TSS5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У кого є Руссофікована гра Grand Theft Auto 2??? Пригадалось там є мережева гра, цікаво було б зараз побігати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть Игра THe THING(НЕЧТО) кому надо могу залить,еще MORTAL KOMBAt 1,2,3,3 трылоджи,4. А у кого есть ТИХИЙ ХОЛМ 1(silent hill 1)? :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И У КОГО ЕСТЬ ЛЕГЕНДА О КАИНЕ 1,и коммандос 2? У меня есть Коммандос 1 ГОВОРИТЕ ЧТО ВАМ НАДО ИЗ ЕТОГО ЗАЛЬЮ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть Игра THe THING(НЕЧТО) кому надо могу залить,еще MORTAL KOMBAt 1,2,3,3 трылоджи,4. А у кого есть ТИХИЙ ХОЛМ 1(silent hill 1)? :huh:

Залий МК 3,4 І нечто ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1й холм не виходив на ПК

є каін 1й і 2й але на РS

А да, точно. Я й забув що silent hil №1 тількі на РS була........ Але зараз можна пограти РS ігри на PC з доспомогою Эмулятора. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащот емулятора підкиньте хтось софтину щоб затормозить ігри на ньому (шукать самому в лом :D ) ато текін в мене перетворився на реактине клацання по клавішах замість нормального файтінга

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КАИН на ПК есть вот у меня например 2-я часть ,и 1 часть тоже на ПК есть :) ,а у кого ЕСТЬ КАИН:поединок(вроди так называетса),а вот тихий холм1 тоже есть на ПК,ТОЛЬКО ЕГО ОЧЕНЬ ТРУДНО ДОСТАТЬ!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би подрайвити NFS`ку 3 Hot Pursuit! Круто було поганятись один за одним з купою усіляких пасток і "потайних ходов"!!! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чювакі може в когось є гра яка називається РЕНЕГАТ ???

дуже хочу , дуже дуже дуже я вже цю гру шукаю 1 рік і ні де не знайду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Command&Conquer Renegade є у мене. Свого часу вона мені дуже подобалась. Навіть двічі її пройшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...