Перейти до змісту

Де купити маломірне жіноче взуття


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Маю проблему - у дружини 34 розмір взуття. Відповідно з настанням сезону приходиться довго ходити по базару не один день, щоб знайти щось пристойне такого розміру. Можливо хто може поділитись координатами точок (магазини, базарні точки), де продаються маломірки. Дитячі відділи не пропонувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приєднуюсь до прохання. У знайомого 36 розмір взуття, облазив усю варшавку та Ювант і нічого не знайшов. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю проблему - у дружини 34 розмір взуття. Відповідно з настанням сезону приходиться довго ходити по базару не один день, щоб знайти щось пристойне такого розміру. Можливо хто може поділитись координатами точок (магазини, базарні точки), де продаються маломірки. Дитячі відділи не пропонувати :)

В моєї малої 33-й розмір, також мучаюсь з нею! Точно є Ювант другий поверх, внутрішній ряд, за спротхайсом бутік з взуттям.

І сьогодні бачили і міряли в каравані на другому поверсі (туфлі) (Над дверима весить босоніжок для стриптезерш на дуже виликій платформі) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В мене теж така проблема,розмір 33-34.На вул.Лесі Українки є магазин взуття Макс степ,там дуже часто є розміри від 33,навіть на каблуках.Дуже часто там собі взуття купую.В них ще є відділ на першому поверсі в Гостинці.Деколи є ще маленькі розміри в Цумі на 2 поверсі відділ Дует,і на 3 поверсі відділ взуття ,той що за склом купувала колись там босоніжки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На варшавці в клітці є магазинчик, де торгують суто маломірним взуттям. Якщо заходити від Юванта, повертати наліво, з правої сторони. Правда номер не памятаю (перший ряд). Якось буду на базарі, запишу точний номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дівчата, з моїми ніжками аналогічна ситуація=) Я не рахую це проблемою)) Навпаки гарненькі, маленькі ніженьки=) хоча я вся така маленька!

А на рахунок де взутись підскажу=) звичайно.

вул. Л.Українки магазин МаксСтеп.

Взуття у них просто суперове, що стосується модельок і якості=) Правда ціни далеко не базарні.... Але можу запевнити їхнє взуття варте цього, На власному прикладі, можу сказати ношу вже осінні класичні ботіки на високому каблучку з лакованої шкіри вже 3 рік і на вигляд, як новеньки. =))

Гарних покупок!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо в дружини 38 але під"йом високий, куди порадиш? Можливо знаєш, а то проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні купили дружині гарні туфлі на каблучку чесного 33-го!! розміру. Довольна як слон. Караван, 2 поверх, магазинчик №75. На склі вивіска, що є взуття від 32-го розміру. Сказали, що спеціально і постійно такого взуття не возять, а тут ось приїхало. Так що в кого гостра проблема - можете відвідати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я зі своїм 35-им теж постійно обходжу 2 базари. А тут виявляється, що є ще менші розміри :)Колись купувала туфлі в Юноні, що біля ЦУМа - були розміри від 34-ого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні купили дружині гарні туфлі на каблучку чесного 33-го!! розміру. Довольна як слон. Караван, 2 поверх, магазинчик №75. На склі вивіска, що є взуття від 32-го розміру. Сказали, що спеціально і постійно такого взуття не возять, а тут ось приїхало. Так що в кого гостра проблема - можете відвідати.

Дякую за пораду))) Там справді є прикольне взуття маленького розміру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...