Перейти до змісту

Wi-Fi не працює..


Witiok

Рекомендовані повідомлення

Не працює USB Wi-Fi адаптер TP-Link WN422G у Windows 7 x64. У 32 бітному на віртуалці все норм - працює, бачить мережі...ХП те ж..

На диску з платою не було ніяких дров до 7 то скачав з офсайту. Очистив систему від старих пристроїв Wi-Fi. Видалив всі дублікати(#2, #3...які з*являються коли порт вже інший.) перевстановив знов дрова...ось скрін з*єднання яке "може встановлювати" Вінда я грішу на криві драйвери. Судіть самі

post-2669-1267646236.jpg

VID_0CF3&PID_1006&REV_0108 неможу знайти що це.

Хто може допомогти чіп ідентифікувати. Відкривати не хочеться - щойно купив. 

Здавати назад не хочеться.

Еверест пише просто Atheros USB 2.0 LAN

Конфігураці компа

ASUS M4N78 Pro

6Gb Оперативна пам*ять(2*1Гб Кінгстон DDR2-800 i 2*2 Гб. Кінгстон DDR2-800 , чіпсет Geforce 8300.(MCP78)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарну швидкість показує.

Мав проблему з PCI Wi-Fi адаптером TP-Link + Win7.

Так і не вирішилась.

Ну зато в TP-Link`a якісні і конкурентно спроможні ADSL модеми та різного роду роутери, свічі.

bzk1 – 27 февраля, 18:05

Использую на семерке как точку доступа. Качайте дрова для него только с офф сайта http://www.tp-link.com/support/download.as...WN422G&h=V2 , прошивка ver.2 сейчас пошла в продаже.

Аноним – Екатеринбург – 18 февраля, 2:25

Внимание!!!! SoftAP функция работает только на версии ver 1.0 . Версия прошивки написана на обратной стороне устройства. организовать точку доступа без этой функции не получится.

drys – Комсомольск-на-Амуре – 14 января, 15:39

может быть и хорошая штука , но на Vista 64bit тупо нет дров , даже на сайте производителя ,и на win 7 только бэта драйверы , будьте осторожны ! Купил вчера , сегодня пойду возвращать.

Regulus – Челябинск – 6 января, 15:34

Странный девайс.. при уровне сигнала по его шкале меньше трети (<33%), переодически теряет пакеты, при уровне меньше четверти (<25%) вообще соедениться не может, тогда как 620й соединяется на 12мб!!

Flex – Барнаул – 13 ноября, 13:29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в седьмой винде x64 для TP-Link WiFi USB я использовал драйвер от висты под Atheros 5523 (у тебя вроде такой же). вот, бери из аттача :

atheros_usb.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль все марно, при встановленні цих драйверів вилітає в БСОД. Перезагрузка..дивимся в Диспетчері Пристроїв властивості пристрою."Пристрій працює належним чином"...Вмикаєм з*єднання - БСОД :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось чому я максимально стараюсь уникати юсб пристроїв, якщо є можливість замінити нормальним апаратним

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нажаль все марно, при встановленні цих драйверів вилітає в БСОД. Перезагрузка..дивимся в Диспетчері Пристроїв властивості пристрою."Пристрій працює належним чином"...Вмикаєм з*єднання - БСОД :D

тут есть еще одна штука, правда не знаю как она будет работать под x64 - драйвер надо ставить и запускать в режиме совместимости (с вистой?). если больше вариантов нет, советую попробовать. про этот трюк прочитал на форуме по Win7 когда мучился со своим USB донглом

sistem, тут ты неправ. стоит избегать различных недорогих производителей которые не удосуживаются нормально сделать свои драйверы :smile3: у меня всегда была масса USB девайсов (да и сейчас есть) - проблем не замечено. а вот с PCI траблы есть - в свалке валяются несколько полезных PCI карт для которых драйвера только под win98/win2k :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі проблеми вирішено :)..В режимі сумісності Віста довелось встановлювати свій МФП Samsung Scx-4100.......

Глюк з Wi-fi виникав із-за Антивіруса Касперського.(неочікувано для мене) Детальніше на http://www.tp-link.com/support/showfaq.asp?id=248

Дякую за увагу

Тема закрита

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...