Перейти до змісту

экзотические цветы


pantika

Рекомендовані повідомлення

Це, звісно ж, ніяка не екзотика, але ось так цвів один з моїх гіппеаструмів. Якраз до 8-го березня мене порадував. Шкода, що квіти тримаються лише тиждень.

post-7721-0-93850200-1331818276_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Питання на засипку - в кого є пальма Вашингтонія?(ось така palma.jpg )поділіться як доглядаєте, ато щось моя в коріння іде, а листя майже не випускає, їй вже років 2 з моменту вирощення з насінини, а листочки ще так і не розкрилися повністю. Скрізь на форумах пишуть, що не примхлива, росте швидко, за рік часу листя набуває потрібної форми, а моя щось ніяк :( , початкового листя було багато, але вже майже все скинула, стовбур потовстішав і молоді листочки поколосилися, але повністю не розкрилися. Буду дуже вдячна за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 2 таких. Купувала в Криму, були вирощені з насіння, моїм вже десь років три. Теж дуже повільно ростуть. Але, "перелопативши" купу форумів і перечитавши купу інформації дізналася, що вони полюбляють гарячий душ. І стравді, 2 рази на місяць купаю їх під теплою водою(приблизно 30-35 градусів, такої ж температури, як фаленопсиси поливаю), горшки закриваю плівкою, щоб вода не вимивала ґрунт. Даю їм обсохнути в ванній кімнаті і тоді виставляю назад на постійне місце. Після банних процедур вайї(листочки) стали швидше рости та почали розкриватися, розділятися на частинки, бо до того просто одним листочком вверх росли. До речі, вони полюбляють багато світла і тепла. Я свої виставила на балкон, що виходить на схід.

Ще питання: можливо була пересадка рослинки? Бо у мене після пересадки у більший горщик, вони теж тормознули в рості, поки коріння не освоїло простір нового горщика, листочки не росли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання: можливо була пересадка рослинки? Бо у мене після пересадки у більший горщик, вони теж тормознули в рості, поки коріння не освоїло простір нового горщика, листочки не росли.

Та в тому то й справа, що росте в невеличкому горщику, коріння там вже давно набралося, а тепер воно просто випихає з горщика землю, хоча по ідеї не повинно було б так стрімко рости. Вазон стоїть теж на східній стороні на підвіконні, зразу як переставила теж почав випускати листочки, а тепер залишилося лише три, один з яких на половину розкритий, а два просто довгі. А за душ не чула, дякую за пораду - буду пробувати, бо дуууже хочу мати таку красу в себе в квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Орхидея цимбидиум не есть одноразо цветущей. Заставить цвести довольно сложно новичкам. Нужно понижение и .колывание температур днём и ночью разницой не больше чем в четыре градуса, прохладная зимовка с редким или прекращённым поливом (период покоя), так как корни орхидей при низких температурах+вода быстро загнивают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 9 місяців потому...

Можливо не зовсім по темі, але підскажіть назву одного вазончика, казали що то підвид фіалки, але щось в неті ніякої інфи неможу знайти, зовні схожа на ось цей вазончик (росте як фіалка, але бутончики як в розочки), фото знайшла випадково, перечитуючи статтю, прикріплена була просто до неї, без підписів і посилань.

post-5333-0-99122800-1369903903_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Схожа на глоксинію.

Так, один з її видів - знайшла вже давненько в неті, але не відписалася :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
blog-0583435001347928234.jpg Маю в своїй маленькій домашній оранжереї тепер от таку красуню, а як за нею доглядати не зовсім знаю, дещо підчитала в неті звичайно, але може хтось поділиться власним досвідом догдяду за кімнатними каллами, буду дуже вдячна за рекомендації.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...