Перейти до змісту

экзотические цветы


pantika

Рекомендовані повідомлення

Я конечно же не хочу выражаться на все 100%

Но у многих моих подруг сложилось мнение .что цветы которые продают в горшках.привезённык из-за океана -"наркоманы"

Не знаю как ещё высказать эту мысль.

Очень много случаев.когда покупаеш цветок и за две недели он погибает.

И это при условии того.что уход за ним осуществляется соответсвенно этому виду.

Пришли к выводу.что их чем-то таким поливают.что им хорошо и они красивы и растут.

Но при попадании в обычные бытовые.домашние условия.погибают по непонятным причинам.

Может есть мнение по этому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купували на роботу 5 вазонів десь півроку тому - всі гарненькі :g15: , всі різних видів, зразу ж там брали і землю і дренаж для пересадки. Сказали два тижні не пересаджувати, щоб окліматизувалися. Вибирали невибагливі і не дуже світлолюбиві, бо офіс темнуватий, має лише одне невеличке вікно, тому взяли шефлеру, строманту, драцену, фікус і кротон.Паралельно з купленими вазонами поприносили пагінці хто що мав з дому. З п"яти куплених - зараз живих чотири, пропала лише шефлера, що не робили, куди не переставляли, як не підливали вкривалася бурими плямами і осипала листя. Пізніше такі ж плями з"явилися і на фікусі, купили якийсь порошок від грибка, оросили всі вазони, фікус вижив, шефлера- ні. Пройшло трохи часу, але наші вазони сиділи на місці і зовсім не росли, окрім драцени - вона випускала листочки раз за разом. Стали шукати причину, перечитали купу інфи по догляду, поливу, підживлення і т.д. все робили так як книжка пише, а результату нуль. В чому ж причина?...не повірите ...в землі, ми купили універсальну, причому продали нам якусь хз яку, коричневого кольору, наливаєш в неї воду, а вона так і стоїть певний час поверх грунту. Але посаджені домашні садженці прижилися і в такій землі, а от купленим вазонам прийшдося поміняти, як результат - всі повипускали молоденькі листочки. Отож не думаю, що такі вони вже й примхливі, просто треба знайти вчасно причину того, що йому не подобається: грунт, полив, сторона на якій стоїть, іноді навіть просто місце не буде підходити і вазон буде чахнути на очах. Звичайно, що чимось їх підливають і обризгують, щоб мали гарний торговий вигляд, але ж якби вони всі пропадали, то хто б їх тоді купував? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже всі мої куплені вазони живі-здорові, хоч і не доглядаю особливо за ними, бо часу не вистачає.

Є деякі види вазонів, що можуть болісно акліматизовуватися. Наприклад, в нещодавно куплених орхідей засохли нерозцвічені бутончики - як пояснили продавці це сталося через різкий перепад температур :( Є ще в мене фікус з різнокольоровим листям, який через 2 місяці після покупки скинув все листя. А потім через певний час повністю відновився.

Ще з власного досвіду знаю, що є люди в яких вазони просто не хочуть рости, як-би за ними не доглядали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майже всі мої куплені вазони живі-здорові, хоч і не доглядаю особливо за ними, бо часу не вистачає.

Вичитала нещодавно на одному сайті по догляду за вазонами таку фразу, що в поганої хазяйки вазони краще ростуть, бо вона забуває іноді їх поливати. talja, це не про тебе, просто згадалося, тепер і сама стараюсь часто не поливати.

Ще з власного досвіду знаю, що є люди в яких вазони просто не хочуть рости, як-би за ними не доглядали.

На всі 100% згідна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть, що іноді на вазони треба посваритися, щоб краще росли:) один вазон в мене рік не хотів зацвітати, і пересаджувала і підживлювала, потім вирішила викинути і сказала про це вголос, і що ви думаєте?) через тиждень виріс на очах, зацвів і вже цвіте кілька місяців :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частково підтримую топікстартера, бо з куплених мною вазонів не прижився жоден! Я плюнула на це діло і садила тільки відросточки, що подруги-знайомі віддавали. Ці росли без жодних проблем. Зате чудо в іншому: і той же кротон, і драцена, і юка (і деякі інші, назв яких я просто не знаю) були мені подаровані - ростуть собі тепер і горя не знають :D . Раз в тиждень додаю в воду, якою поливаю, добриво (купую рідке універсальне).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене вазони не люблять. Що не посаджу, то або засохне, або рости перестане....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама собі не купую вазонів. Беру відростки або дарують. З тих що дарували в період цвітіння, не виживали.

І навпаки, ті , що дарувала я всі прижилися. Останню дарувала орхідею, власниця щаслива, оскільки орхідея повторно зацвіла. Каже, що подарована щиро :D

Хто зна, але поради продавця було витримано. Пересаджувати не раніше двох тижнів, щоб адаптувався і в горщик ширший лише на два пальці. Після перецвітання обрізати на потрібну висоту (не пам'ятаю вже яку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціальною хімією поливають квіти, а не вазони, щоб вони довше були розцвіченими (про це розповідали в одній телепередачі вчора). Те, що гинуть вазони, це, на щастя, не правило, а виняток....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що гинуть вазони, це, на щастя, не правило, а виняток....

Є кілька видів вазонів які на 99.9% або не будуть рости або ніколи повторно не заацвітуть І тут Ваш догляд не грає ніякой ролі. Просто це одноразові вазони. Так сказати подарунковий варіант...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, що гинуть вазони, це, на щастя, не правило, а виняток....

Є кілька видів вазонів які на 99.9% або не будуть рости або ніколи повторно не заацвітуть І тут Ваш догляд не грає ніякой ролі. Просто це одноразові вазони. Так сказати подарунковий варіант...

А саме..?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме..?

Глоксинія, Врієзія, Гузманія, Ехмея, Кіпарис, Орхідея цимбідіум і ще деякі різновидності, Кала (не плутати з антуріумом) гарденія, деякі види калатеї.

Список можна продовжити... але це перше що прийшло на думку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А саме..?

Глоксинія, Врієзія, Гузманія, Ехмея, Кіпарис, Орхідея цимбідіум і ще деякі різновидності, Кала (не плутати з антуріумом) гарденія, деякі види калатеї.

Список можна продовжити... але це перше що прийшло на думку...

Можливо і є одноразові вазони, але з названих точно такими не являється Глоксинія - у моєї знайомої є багато її видів і з року в рік вони тішать око своїми квітами, Ехмея - довгий час сама думала, що це одноразовий вазон, бо свекрусі подарили, він довго цвів, а після того як перестав - пропав весь, доки в подруги він не ожив, ситуація така ж сама була, але вони його не викинули так як ми, а просто зрізали повністю, через певний час вазон ожив і зацвів знову. Гарденія - також була в свекрухи, цвіла декілька раз, правда не знали що вона така примхлива, що треба обризкувати декілька раз на день, тримати в теплі і поливати перекип"яченою водою, бажано дощовою, тому рослину не вберегли. Тому перш ніж купувати, треба добре ознайомитись з доглядом цієї рослини і переконатися, що ви зможете його виконувати ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я ж написав 99,9% а не 100%. А взагалі це моя робота тому не просто так пишу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже, як доглядати спатифіллум, щоб він цвів? Подарували більше двох років тому - тоді квіти були. І от за весь цей час - лише одна квіточка. А в магазинах ці вазони такі гарні квітучі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто підкаже, як доглядати спатифіллум, щоб він цвів? Подарували більше двох років тому - тоді квіти були. І от за весь цей час - лише одна квіточка. А в магазинах ці вазони такі гарні квітучі...

Дуже пагано він цвіте в домашніх умовах. Ніколи такі квіти, як при купівлі не будуть. Причина цьому - "хороша" хімія, якою обробляються рослини під час росту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж проблема: після купівлі мій спатифіліум цвів майже рік, пересадила і перестав цвісти:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мій цвів раніше і цвіте зараз - особливо якось не доглядаю, просто вчасно підливаю відстояною водою, час від часу мию листочки і оприскую водою. :P Взагалі склалася думка, що цей вазон не вибагливий ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий мій вазончик був 2 тижні тому (перше фото), 1 тиждень тому (друге фото) і на сьогоднішній день (третє фото)

post-5333-1268305863_thumb.jpg

post-5333-1268305897_thumb.jpg

post-5333-1268305948_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж проблема: після купівлі мій спатифіліум цвів майже рік, пересадила і перестав цвісти:(

Читала, що іноді щоб зацвів вазон треба йому пара, тобто якщо він у тебе попускав пагінці, що можна відсадити, то відділи їх і пересади в окремий горщик, але постав біля основного і тоді і той і інший буде цвісти :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за пораду:) треба спробувати.

Раз тут вже почали писати про різні вазони, то і я дам маленьку пораду. Купуйте розцвічені орхідеї, незважаючи на запевнення продавців, що краще брати з пуп"янками. Я коли купувала, то і сама думала, що довше поцвіте. А виявляється вони погано акліматизовуються, а нерозцвічені пуп"янки засихають через різкий перепад температур. Дуже жаль, але довелось викинути майже 20 пуп"янків:( В сусідки аналогічна ситуацію. Квіточки, що вже цвіли, живі. Отак-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Дуже подорожчали за останній час орхідеї - з однією гілочкою - близько 200 грн., раніше можна було купити в межах 100 грн., а з двома гілочками в ЦУМі недавно бачила за 320 грн. :blink: , аналогічні місяців два тому можна було придбати за 165 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

орхідеї краще купляти відцвітаючі - дешевше або відцвівші - в 2 р. дешевше, сама купляла.

Тільки тоді не можна буди 100% впевненою який саме колір тобі попався :).

Побачимо чи буде цівсти і коли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене дві орхідеї зацвіло через півроку, а одна через два місяці після попереднього цвітіння.

Якраз на Новий рік розцвітуть всі квіточки:)

Колись продавець радила вибирати орхідеї по корінню, а не по квітах. І це дійсно так - коли купували одну непримітну на перший погляд орхідею, то коріння було дуже гарне, не пошкоджене, товсте, а гілочка так собі. Зараз ця орхідея випустила дві гілки з величезними фіолетовими квітками :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...