Перейти до змісту

Про микроволновку


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

Якщо в мене є можливість без чогось типу СВЧ обійтись,я так і роблю.Може це і є реалізація на користь суспільства.

Да, ты готовишь на газу, который сжигает кислород в атмосфере и увеличивает количество углекислого газа, способствуя усилению парникового эффекта - классная помощь обществу, не так ли? ;)

не факт!париковый эффект может в будущем оказаться мифом,да и при дыхании мы далеко не кислород выдыхаем. :)

Та питання не в мікрохвильовці, а в тому що в медіа (особливо в неті) поширюється інформація про те, що буквально все навколо нас вбиває. Тому і реакція на такого роду спостереження прогнозована. Раніше це було цікаво, потім почалось перенасичення інформацією.

ця інформація була завжди,просто інет зробив її доступною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, чимось нагадує радянську ідеологію - "всьо ето буржуйскіє замашкі"!

тому то і недовіра до всього такого "інтелектуального"....

Для будь-якої мікрохвильовки є інструкція, де вказано що (і в чому) там можна гріти, а що - ні. І, мабуть, діло зовсім не в побутовій техніці, а у тих, хто ними користується? :blink: От чомусь на газовій плиті в пластиковому посуді ніхто нічо не гріють... зрозуміло чого... а от розібратись у мікрохвильовці - то ні, "воно врєдно, нунафіг його". :huh:

рад за тебя,кушай на здоровье :) Советую сьесть разок сырое яблочко,может тогда внимательней будешь мои посты читать,а не выдирать из контекста и перекручивать. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ви хотіли? будь-яка така стаття викличе схожу суперечку

давайте візьмемо проведемо експеримент бордою, повністю по правилах, виявимо, що змінилося, чи стала іншою їжа, опитаємо чоловік 50 тоді зможемо сказати, чи це так чи ні, поки що все суб’єктивно

і то, знайдуться люди, які скажуть, що експеримент замовний чи підстроєний...

от давайте, хтось приготуйте їжу одну в мікрохвильовій, іншу в чомусь іншому і дайте спробувати zaHARE і ще комусь, чи зможуть вони розпізнати що де і які будуть відчуття, тоді і побачимо :)

а заодно давайте статтю з фізичної точки зору розкритикуємо, тільки ті, хто компетентний

поки що я можу сказати, що стаття з однаковою ймовірністю бути вигадкою і правдою

наприклад:

Американские ученые заявляют, что благодаря микроволновкам в Америке снизилось заболевание раком желудка. А все потому, что в пищу, приготовленную в микроволновке, не добавляется масло. А способ приготовления напоминает самый щадящий - паровой.

А еще СВЧ в два раза лучше сохраняют витамины и минералы в пище из-за небольшого времени приготовления. В Институте питания РАН подсчитали, что при приготовлении еды на плите разрушается до 60 процентов витамина С. А под воздействием микроволн - всего от 2 до 25 процентов.

Но испанские ученые, наоборот, с возмущением утверждают, что брокколи, приготовленная в СВЧ, теряет до 98 процентов своих витаминов и минералов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу тільки для інформації.

Вже півроку харчуюсь овочами, фруктами, арахісом і часом молочними продуктами та горіхами. Все це без термічної обробки. Стан здоров’я тільки покращився.

Нікого не хочу переконувати. Мені просто дивно чому раніше до такого не додумався.

а детальніше, якими овочами без термічної обробки? якась дієта?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

рад за тебя,кушай на здоровье :) Советую сьесть разок сырое яблочко,может тогда внимательней будешь мои посты читать,а не выдирать из контекста и перекручивать. ;)

Сирі фрукти і овочі вживаю :ok: Контекст твій не перекручую... шо є то є)

От наприклад моя мамка по спеціальності повар, всі приготовлені нею страви як в печі, кастрюлі, сковорідці, так і розігріті в мікрохвильовці мають відмінний смак) Пропрацювала багато років на різних кухнях різних столовок.. мала можливість бачити відношення інших поварів до кухонної побутової техніки.. звідси висновок - страва матиме той чи інший смак не тільки від того, де вона приготована, а й хто і як її готує... СВЧ-піч не така і страшна штука при правильному використанні. це факт! І якщо душа до кухні не лежить, виною цьому ложки з вилками не будуть)) Як кажуть: поганому танцюристу....

А всі ці балачки - ну треба чимось людям зайнятись :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Випив літр сирого, не грітого в мікрохвильовці "Земана" - така прана у всьому тілі утворилась, ульот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишу тільки для інформації.

Вже півроку харчуюсь овочами, фруктами, арахісом і часом молочними продуктами та горіхами. Все це без термічної обробки. Стан здоров’я тільки покращився.

Нікого не хочу переконувати. Мені просто дивно чому раніше до такого не додумався.

а детальніше, якими овочами без термічної обробки? якась дієта?

капустою і морквою. з фруктів - яблука, апельсини і грейпфрути

цей стиль харчування називається "монотрофное сыроедение"

інформацію брав з цього форума

http://golodanie.su/forum/index.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Peter моя особиста думка, що людина - хижак і нема смислу відмовлятися від такого смачного м’яска:)))).

Сперечатися не буду і в овочах з фруктами є багато вітамінів, але все ж дивлячись на те хз як воно все вирощене, то і шкода ідентична....

А мікрохвильовка шкідлива, але ж ніхто біля неї не сидить цілий день)))), ну і шкідливіше не їсти коли хочеться, аніж підігріти чи щось приготувати в ній ;).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя особиста думка, що людина - хижак

??????? С чего бы это????

В передачі "Знак якості" перевіряли огірки на вміст нітратів, то виявилося, що 2 види з 5 перевищували допустимі в Україні норми, а один вид у 2 рази! І це при тому, що нітрати накопичуются в організмі...

там вроді тепличні перевіряли,з яких половина постачається з Китаю,а вони нітратів не шкодують.Факт.Але зараз не сезон,тому й нема чого їх їсти.)))

Свою думку не нав’язую, але вегетаріанство не смачно))))).

Дивно.Не думав,що смакова палітра м'яса набагато більша за смак рослинної їжі,тим більше,якщо прибрати спеції.Мабуть поняття вегетаріанство у Вас обмежується морквою та капустою.)))Не думаю,що Ви витримаєте пів року на самому м'ясы,як Peter на

P.S. Невже наші предки були такими тупими, що ходили на полювання, розводили курочок, свинок?..

Сумніваюсь,що у Вас є достовірні дані про наших предків,та навіть якщо взяти наших предків в межах 50-150 років,то навіть розводячи курей,свинок і т.п.,М'ясо вживалось ну дуууже рідко.

В нас не Китай і не Індія, де населення багато і їжі для всіх може не вистачати от і придумали вегетаріанство ;).

А в нас так просто завалісь їжі.Ой,насмішили)))))

ЗІ:тема взагалі про мікрохвильовки,а про вегетаріанство,якщо цікаво поспілкуватись,то можна створити нову тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще кажуть уринотерапія також корисна...

Наскільки я знаю,то вбиту тварину називають трупом,так що Вам видніше чи корисна уринотерапія.Я пью воду.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю,то вбиту тварину називають трупом,так що Вам видніше чи корисна уринотерапія.

Наскільки я знаю, в кілограмі 1000 грам, так що Вам видінше чи є життя на хмарах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

от прочитав я ці всі пости і мене ніхто не переконав у шкідливості мікрохвильовки. До журналістських статтей треба ставитись трохи скептично (імхо), тому що їм важливо роздути будь-яку інфу (часто навіть вирвану з контексту). Зараз дуже модно їсти здорову їжу, природню, тому і стільки мови в народі про всілякі здорові способи життя. Але багатьом людям просто побарабану на ці всі фітнеси і здорове харчування, вони собі живуть у своє задоволення, займаються екстрімом і не сильно перебирають у харчуванні (звісно у межах розумного), а ради чого ще жити? ради свого здоровя? чи ради майбутніх поколінь? кому це треба?

п.с. сорі може трохи не в тему)), просто набридли ці всі розмови, передачі по тв про те шо чи не все шо нас оточує і шо ми їмо шкідливе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...