Перейти до змісту

Шукаю послугу


MrVes

Рекомендовані повідомлення

Потрібно закріпити рекламний банер на стіні офісного приміщення (зовнішня стіна).

Складність полягає в тому, що банер повинен висіти на висоті близько 7-8 метрів, а таких рослих мужчин у нас нема.

Вирішення питання можливе двома шляхами: оренда спеціалізованого автомобіля з «люлькою» чи оренда довгої драбини. Щодо робот по кріпленню банера, то вони можуть бути включені в комерційну пропозицію або ж будуть проведені самотужки.

Розрахунок за послугу - готівкою (можна без квитанції про отримання ;) )

Отже хто може запропонувати варіанти рішення – не соромимося.

З.І. Знайомих у фірмах які займаються поклейкою бігбордів не найшли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Climber в отпуске, до конца февраля вроде его не будет. А больше промальпов в Луцке я не слышал.

Лестница отпадает, а аренда "люльки" - дороговато выйдет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Climber в отпуске, до конца февраля вроде его не будет. А больше промальпов в Луцке я не слышал.

Лестница отпадает, а аренда "люльки" - дороговато выйдет.

"До конца февраля" - это до конца недели ;)

Рекламко у нас красивый и радостный, поэтому очень хоцца повесить даже с "люлькой" :)

З.Ы. В банере для упрощения крепления есть специательные дырки с железными ободами (только не бросайте помидорами - всё забываю как рекламщики их называют :P )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://verholaz.lutsk.ua/

там в "Контактах" инфа. Звякни, может что и придумается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще Дред цим займаєть професійно

Андрій Дмитрук

рицарі мають знати контакт, а я візитку на роботі залишив

завтра можу написати, якщо не знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0938459414

0973000063

Висотні послуги проф-реклами

Дякую. Завтра зателефоную.

З.І. Телефонував на "Факторію" - ціни дещо здивували :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В банере для упрощения крепления есть специательные дырки с железными ободами (только не бросайте помидорами - всё забываю как рекламщики их называют :P )

Люверси.

Телефонував на "Факторію" - ціни дещо здивували :blink:

А ви чекали чогось іншого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефонував на "Факторію" - ціни дещо здивували :blink:

А ви чекали чогось іншого?

До суми 570 грн. я був дійсно морально не готовий, особливо маючи чітку уяву про розцінки на дану послугу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mr. Ves, а можно фотографию здания посмотреть, ну куда должен быть прикреплён баннер. Если есть люверсы, значит крепится верёвками. Это можно сделать и с товарищами.

Без фотки трудно что-нибудь порекомендовать. Баннер можно спустить с крыши верёвками (за люверсы) там же его и закрепить. Правда доступ на крышу должен быть закрыт ( дабы "умные" не обрезали верёвку). Если здание 9-ти этажное, то про крышу можно забыть. А так, если лестницы нет, люлька - дорого, то я даже и не знаю как его прикрепить на такой высоте.

Вообщем нужна фотография. Если есть возможность, то опубликуйте её здесь и мы придумаем как Вам сэкономить. :) Ничего в этом сложного нет ( в креплении баннеров).

Да, если делать самому, то нужно уметь вязать крепкие узлы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу вибачення, але власник приміщення заборонив кріпити рекламу з допомогою звішування з верхнього поверху / даху, керуючись турботою про життя монтерів.

Залишаються варіанти драбини та автомобіля з люлькою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є люди ,які цим "звішуванням" собі на хліб заробляють і мають відповідну ліцензію :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є люди ,які цим "звішуванням" собі на хліб заробляють і мають відповідну ліцензію :)

В нашому випадку слід чітко усвідомлювати хто хазяїн, а хто гість. Орендарі повинні притримуватися відповідної лінії поведінки та прислухатися, до точки зору орендодавця, що власне і має місце у нашому випадку.

Конкретизація задачі - вирішення ТЗ з допомогою драбини або автомобіля з люлькою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретизація задачі - вирішення ТЗ з допомогою драбини або автомобіля з люлькою.

Тогда такой вариант: просверлить отверстия в стене, забить чопики и прицепить баннер дюпелями за люверсы используя большие шайбы.

Конечно так цеплять чисто сам баннер это как бы извращенство, но если нет лишних стредств на конструкцию...

А кстате, почему бы и нет!

Делаете конструкцию-карман, крепите её к стене дюпелями, и после того как рекламный баннер отработал своё, снимаете его из кармана и заменяете другим. :)

Более того печатать баннеры можна теперь и на оракале, а оракал клеить на обычную фанеру, вобщем чтото плотное.

Таким образом проблему с криплением нужно решить только один раз. А потом просто вызывать люльку и менять сам баннер.

Карман можно установить коллективно, т.е. скинуться средствами (если несколько фирм в одном доме). Кто скинулся тот и рекламируется. По очереди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання вирішене.

Допоміг всезнаючий google

Ціна питання стала 200 грн. 150 грн. оренда вишки + 50 грн. за кріплення самого банера (12 грн. / м2 площі).

На правах задоволеного клієнта: Послуги надав пан. Андрій. Знайти його можна за телефоном 28-54-50 :ok2:

З.І. Інші за цю ж послугу запрошували від 370 до 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той Андрій, що я давав номер вище?

Не впевнений.

В мене є його міський телефон і мобільний (050)-677-58-97

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...