Перейти до змісту

айош картоплю!


fedot

Рекомендовані повідомлення

Довго думав, а чи не запостити то всьо в Гумор...

Оскільки в Україні не вистачає картоплі, а та, що є, дуже швидко гниє (оскільки була криза - аграрії зекономили на насінні і обробці), було прийнято (цікаво, ким?) рішення закупити картоплю за кордоном. Судна з вантажем картоплі з Єгипту та Саудівської Аравії уже стоять в Одеському порту. Закордонна картопля буде дорожча від вітчизняної на 25-30%
ICTV.

Більшої х**ні я ще не чув. Чи комусь громадянської війни хочеться? Ще трошки - і точно буде.

А може я щось не розумію? Може хтось мені пояснить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж таку інфу чув по зомбоящику в новинах. Ну а шо, блін. Тож державна політика в нас така. Своє село хай спивається і вимираєнах, хто не втече до міста в менеджери-стілісти-візажисти, а державні мужі будуть картоплю купувати за кордоном. А потім за наші ж гроші буржуї викуплять нашу землю, на якій вже ніхто не буде жити. Піпец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну китайський часник жеш продають :0022:

і помідори з огірками і перець і ще кучу різного добра про яке ми навіть і не здогадуємося, що воно з китаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а рада в черговий раз продовжила мораторій на продаж с/г земель... село іде на дно... скоро так петрушку і укроп будемо за кордоном закуповувати. ппц <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо в нас склалася така система сільського господарства, що собівартість продукції вища, ніж ціна закордонної

А в нас в країні хіба ще є система с/г? Мені здається, що в нас є тільки приватні виробники, що намагаються заробити гроші (впринципі те, для чого вони цим займаються) і при тому вгадати, який наступний закон приймуть наші можновладці в с/г сфері і при цьому не прогоріти...

До речі, якщо когось цікавить вартість джинсів в Китаї, можете глянути (і не тільки джинсів) http://www.china-portal.com.ua/i/cPath/3171_3175_3176

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й проблема велика кількість дрібних господарств, а не крупних виробників. Це і зумовлює високі ціни, тому що нема економії на масштабі виробництва.

є лише ціль заробити прибутки на кожній його складовій...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому й проблема велика кількість дрібних господарств, а не крупних виробників. Це і зумовлює високі ціни, тому що нема економії на масштабі виробництва.

є лише ціль заробити прибутки на кожній його складовій...

без прибутку не буде зростання виробництва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так минулого чи то позаминулого року (точно не пам"ятаю) також картоплю з Єгипта ввозили, тоді конкретно ціну збили на нашу картоплю.

Але зі сходу всеодно машини приїжджали по наших селах купували, бо казали, що та, що з Єгипту на смак як мило, але зовсім не гниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай собі завозять. Може хоч це трішки зіб'є ціни на картоплю з 7 (!!!) грн./кг. при закупівельній 0,8 грн. осінню.

А якщо не зіб'є, то з неї чіпсів наклєпають - один фіг гадость :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай собі завозять. Може хоч це трішки зіб'є ціни на картоплю з 7 (!!!) грн./кг. при закупівельній 0,8 грн. осінню.

А якщо не зіб'є, то з неї чіпсів наклєпають - один фіг гадость :D

Шановний, а де Ви бачили по 7 грн/кг картоплю? Я знаю, що в Києві так торгують, на Волині набагато дешевше.

Якщо бажаєте, то можу сказати в яке село поїхати, там хоч 10 тонн по 3.00 грн./кг можете придбати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, а де Ви бачили по 7 грн/кг картоплю? Я знаю, що в Києві так торгують, на Волині набагато дешевше.

Якщо бажаєте, то можу сказати в яке село поїхати, там хоч 10 тонн по 3.00 грн./кг можете придбати.

Базарчик "Північний"

Картопля адекватної якості та терпимої форми - 4-5 грн.

Картопля відмінної якості коштує 6-7 грн.

в роздрібі дивись, зайди в фуршет наприклад, там десь 6 з чимось була

А округлість її взагалі чудова. Якщо почистити, то вийде 70% корисної маси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...