Перейти до змісту

Igrek - Platoon 4.9


Igrek

Рекомендовані повідомлення

Змінив Bergamont на Bergamont :)

post-761-1266691450.jpg

Від стандартної комплектації відрізняється тільки гріпсами, передньою покришкою і сидінням (хоча... якщо буде затверда, то поверну татушку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же без нього на роботу їздити в таку погоду? ;)

А на суху погоду чи гонку можна і зняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно такой как у меня поставить. Защищает конечно хуже, но выглядит органичнее.

ЗЫ Кстати, хотел спросить - как вилка себя ведет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не повірите... Ще не виїжджав. В той день, коли брав, їхати було неможливо... Потому захворів, ще досі не до кінця відійшов. Чекаю здоров'я/погоди :)

А різницю таки помітив... Задній болотник не влазив - прийшлося вчепити поверх розпорки. Годину скакав навколо руля поки таки начепив на нього фару. І мусив купувати новий "маячок", бо жоден з трьох наявних не наліз на товсту підсидільну трубу. Направленість велосипеда трохи не та, і він явно не хоче, щоб його обвішували усіляким мотлохом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супер, но ИМХО задний болотник не в кассу.

:D :D :D А колір болотника тебе влаштовує, а відсутність люка на велосипеді і тонування скла???

- Защищает конечно хуже :D :D :D

Нах його взагалі тоді ставити???

Постав тоді його ще спереду на переднє колесо, щоб пішоходів не заляпати.

Його або ставити або не ставити.

А в касу не в касу ...

Ти мені нагадуєш ...лондінок трохи.

Сорі.

Думаєм що пишем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне совсем непонятен этот спич. Я высказал свое мнение по поводу заднего болотника(передний кстати присутствует, если ты не заметил). Мое(да и не только мое) мнение такое, что вел должен быть не только утилитарен, но и красив. Про блондинок просто промолчу :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какой красивый велосипед, и во сколько он :rolleyes: владельцу, если не секрет конечно, может какие то изменения в базовой конфигурации....я вот на Украина байку тоже многое умею .... особено катать кого то на багажнике до мокрых штанов и безумных криков.

Пусть тебе апарат служыт для тех целей для которых покупал - моральное удовольствие и передвижение по нашым "дарогам". Долгой службы компонентов, и обгона опонентов :)

Наличие болотника это здорово, если он не мешает владельцу. А остальные тупо проявляют свою завидность и мнимый авторитет :), ведь "для владельца Эго байк(авто) Это весь мир" - и это нада помнить, если ты сам байкер ! Толерантность рулит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красивый байк, расскажи что-нибудь про него- тормоза. втулки, обода...

Мож сам много нового узнаешь :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Специфікацій повно в Інтернеті :) А детально знайомитись буду вже як почну їздити, там багато чого не так як раніше - трігери, гідравліка, вилка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Отже... 350 вже набігав. Що я зрозумів, і чого не зрозумів...

1. Їде він краще, і то добре краще :)

2. Що таке переклюки Deore я вже розумію. Це коли ти думаєш не: "Переключить? Відразу чи ні? Чи треба буде ще дотягнути?", а знаєш: "Переключить!".

3. Трігери Deore мені сподобались. Вже не хочу ревошіфти. Хоча відразу була думка, що доведеться ще й манетки міняти...

4. Треба взяти насос і поекспериментувати з вилкою. Бо зараз вона правильно піді мною не працює.

5. Я не зрозумів поки що навіщо мені гідравліка (ну крім того, щоб навчитись її виставляти і розуміти що це таке... :) ). На даний момент я вважаю, краще б він коштував менше і був з ві-брейками. Але можливо з часом моя думка зміниться...

А ще... тепер в мене ще стоїть багажник і виглядає велосипед більш органічно, ніж з таким заднім болотником, як на фото - спереду агресивно, а ззаду - туристично :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 року потому...

Хоч назву теми змінити і не можна, допишу тут про ще один байк. Поїздити я ще на ньому не встиг. Попереду його чекає довгий переліт.

Міський складний Dahon Bullet

post-761-0-64663000-1372172067_thumb.jpg

Детальніше можна почитати тут: http://igrek-web.livejournal.com/52583.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...