Jump to content

У Києві розпочався суд, який вирішить долю виборів


Recommended Posts

19 лютого у Києві розпочалося засідання Вищого адмінсуду за позовом прем'єр-міністра Юлії Тимошенко щодо оскарження результатів президентських виборів.

timoshenko.jpg

Засідання відкрив суддя-доповідач у даній справі Олександр Нечитайло.

Тимошенко особисто прибула до суду представляти свій позов і заявила, що відстоює демократичні принципи, звинувативши опонентів у нечесних виборах.

Сторону відповідача (ЦВК) представляють члени ЦВК Тетяна Лукаш, Тамара Астахова і Михайло Охендовський.

Третьою стороною у суді є сторона Віктора Януковича. Її представляють група депутатів Партії регіонів, а також донька Сергія Ківалова Тетяна.

Нагадаємо, що 16 лютого лідерка БЮТ особисто подала до ВАСУ позовну заяву.

За ії словами, позовна заява нараховує 9 томів, в яких містяться докази фальсифікацій на виборах. Тимошенко додала, що планує залучити до судового розгляду міжнародних спостерігачів, зокрема від ОБСЄ, в якості свідків.

Також вона повідомила, що надала суду фото- та відеоматеріали, які свідчать про фальсифікації, а також перелік виборчих дільниць, на яких були зафіксовані фальсифікації. Тимошенко додала, що на суд чиниться тиск з боку Генеральної прокуратури.

Як повідомлялось, ЦВК 14 лютого офіційно оголосила Януковича переможцем виборів президента України. Всі члени ЦВК підписали відповідний протокол. 5 членів ЦВК підписали протокол із "окремою думкою", в тому числі і заступники голови ЦВК Андрій Магера і Жанна Усенко-Чорна.

За офіційними результатами ЦВК, лідер Партії регіонів Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 266 голосів), прем'єр-міністр Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тис. 357 голосів). Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голосів).

В той же час, зараз рішення ЦВК про перемогу Януковича зупинено до завершення розгляду позову Тимошенко.

Суд дозволив транслювати лише проголошення вироку щодо оскарження результатів виборів. Втім, відеозйомку в залі суду проводити дозволили.

Здание Высшего админсуда Украины оцепили внутренние войска.

В частности, на улице Московской, где расположено здание суда, начиная практически от подземного перехода у станции метро «Арсенальная», вдоль тротуаров с обеих сторон установлены металлические заграждения, за которыми на проезжей части выстроились бойцы Внутренних войск МВД.

Также у здания суда расположились около 500 сторонников лидера Партии регионов Виктора Януковича, которого, как известно, ЦИК объявил победителем выборов.

Кроме того, непосредственно у центрального входа в суд на тротуаре также установлено металлическое ограждение.

С проезжей части вход в здание суда свободный. Движение по улице Московской, кроме общественного транспорта, ограничено.

ment.jpg

Link to comment
Share on other sites

В понеділок максимум в вівторок суд винесе рішення не на користь мадам Ю.

На протязі наступного тижня буде сформована нова коаліція "... для реформ", "... заради реформ" шось таке.

Усміхаємось і махаємо рукою мадам Ю. І чекаємо наступної серії в гостросюжетному і насиченому подіями серіалі.

P.S Почитав тему "Срач :)", усміхнуло, не перевелись ще на "Борді" Дон Кіхоти. Але млини "всьо више... і више... і више".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AliExpress WW


×
×
  • Create New...