Перейти до змісту

Заявки радіо слухачів


silia

Рекомендовані повідомлення

Якщо судити по кількості дисків ...

<{POST_SNAPBACK}>

Це якщо квести судити то не канає, а якщо шутери то все ж говорить красномовно, наприклад ФарКрай на 4-х дисках був "очень даже ничего" в квадраті. B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 54
  • Створено
  • Остання відповідь

Хочу:

Black&White 1/2

Fable: the Lost Chapter

Мор: Утопия

Аллоды-2: Повелитель душ

Хроники Риддика (фільм також хочу)

Metalheart

The Fall: Last Days of Gaia

S.T.A.L.K.E.R. & Gothic 3 B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу:

Black&White 1/2

Fable: the Lost Chapter

Мор: Утопия

Аллоды-2: Повелитель душ

Хроники Риддика (фільм також хочу)

Metalheart

The Fall: Last Days of Gaia

S.T.A.L.K.E.R. & Gothic 3 :ok:

<{POST_SNAPBACK}>

А ГЗМ(губозакаточна машинка) амереканського виробництва не хоч? :mdr:B)B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fable: the Lost Chapter

Metalheart

Ці 2 є!!

Кстаті хто має клієнтську версію для гри в Лайн Едже на Wnet. Дуже треба, я її залью до неділі, але то неділя а треба зараз. З мене пиво!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

black and white у мене десь було. якщо дуже треба то можу дістати десь через тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ГЗМ(губозакаточна машинка) амереканського виробництва не хоч? B)  B)  :ok:

Я й сам, як бачите, це дуже добре вмію без усяких механізмів :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прохання тим в кого є ті речі котрі я просив: викладіть, будте людьми! Cпішити не треба, я зараз поки нічого не граю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстаті хто має клієнтську версію для гри в Лайн Едже на Wnet. Дуже треба, я її залью до неділі, але то неділя а треба зараз. З мене пиво!!

<{POST_SNAPBACK}>

Залив на ФТП в інкомін ще вчора ввечері, але забувся пост ось тут залишити. Файл lineage2rar.exe.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить ту лінєйку що зараз лежить на гаме.лутск.уа нада удалити а цю перекинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що там лежить на сервері зараз, але вчора я залив лише патчі на WNET. Самої інсталяшки ігри не заливав, тому видалити треба тільки старий патч, якщо це та версія, що я Тобі записував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там лежать ще перші хроніки. Якщо хто може то киньте треті щоб замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені по радіо довго буде заливати. Будеш в наступний раз тут - нагадай я запишу разом з патчами на la2.kiev.ua і windofwar.com.ua

На WNET ще поки що сервер дуже сирий на C3.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залив на ФТП в інкомін ще вчора ввечері, але забувся пост ось тут залишити. Файл lineage2rar.exe.

:D Я вже з нету залив!! :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Civilization 4

civil4.jpg

Продолжение эпохальной серии игр, Civilization IV можно по праву назвать игрой всех времен и народов. Самое главное отличие Civilization IV от своих предшественниц – это графика. Теперь это полноценный 3D-мир, очень живой и динамичный: масштабируемый ландшафт, игрушечные модельки юнитов и даже некоторые зачатки спецэффектов. Использование трехмерного движка позволяет свободно поворачивать и масштабировать изображение. При желании, можно даже целиком увидеть планету с орбиты. Выбор общественного строя теперь зависит не от личного желания, а от тех решений, которые принимаются в процессе игры: запрет на рабство, эмансипация женщин, свобода слова делают общество более прогрессивным, но более экономически уязвимым. Кроме того, теперь для своего государства можно выбрать одну из семи религий, развивать ее, засылать в соседние страны миссионеров, поднимая тем самым свой авторитет, влияние и культурный уровень. Естественно, соперники тоже могут вести религиозную агитацию. Поэтому, вполне возможно сосуществование нескольких религий в пределах одной страны..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2atoller

Trackmania взломана завдяки чужеземному Форуму а також прогам Sfnightmare, Sfcure alcohol 120%+Daemontool 3.47 (тільки в парі чомусь взломало в мене), SFN 1.12 MdsPatch, isocommander. МОЖЛИВО В ВАС запрацює без SFN 1.12 MdsPatch.

2Orfey

Цивілізація зальється може на наступні вихідні там всього 1.2 Га. :):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто вже грав батлфілд2 закиньте може в гейми його. Якшо він є в когось і не тяжко буду вдячний дуж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Orfey

Цивілізація зальється може на наступні вихідні там всього 1.2 Га. :)  :)

цивка есть уже пару дней,

если нужно кому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю Баттлфілд ВОРЛД ВАР 2 МОД ВЬЕТНАМ..

може комусь тра?:naezd:) і ресів він менше жре..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менее суток назад в интернет появилась демонстрационная версия игры Need for Speed: Most Wanted. Наконец-то мы получим в свои руки финальную версию этих горячих гонок. На данный момент все самые большие сервера мира просто кипят от нагрузки, но не сдавайтесь, пробуйте скачать её, не стоит ждать! Скачать игру можно здесь.

http://downloads-3dg.planetmirror.com/pub/...9/nfsmwdemo.exe

ftp://largedownloads.ea.com/pub/demos/nfsmwdemo.exe

http://largedownloads.ea.com/pub/demos/nfsmwdemo.exe

post-59-1131791532.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NFS Most Wanted - один з найочікуваніших релізів EA Games цієї осені.

Якщо комусь(*atoller мягко намекает Зевсу его же способом*) буде неважко - зробіть download:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...