Перейти до змісту

Оператор BeeLine


Рекомендовані повідомлення

Только что потестил звонки на других операторов и стационарные телефоны, и наоборот, - та же фигня... :P По ходу сеть дохлая... :(

Ми з чоловіком давненько "сидимо" на Білайн. Воно таке, те покриття, - там є зв"язок , а за горбком його нема :D Але, зважаючи на те, скільки платимо (мало) - цілком задовлені. В Луцьку практично завжди є, а за містом треба ловити. Хто у відрядженнях постійно, звичайно, краще придбати картку ще якогось оператора, а якщо переважно в межах міста - краще Білайна, напевно, немає.

Я з тобою цілком згідний. В межах міста кращого оператора ніж BEELINE мабуть немає. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Останнім часом за Білайном став спостерігати дуже неприємну річ - буває дуже важко додзвонитись. Вибиває "Мережа зайнята". Наприклад, вчора до дівчини додзвонився лише разу з сьомого, а до цього навіть виклик не йшов, лише тиша в трубці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора оновили карту покриття на оф. сайті. Зведена тут http://www.urs.net.ua/map/

Волинська обл. + Ратне, +Торчин. Великі зміни в центрі України.

Якщо потрібно можу закинути попередню.

Протягом 2х тижнів добавляться Любешів та Колки <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протягом 2х тижнів добавляться Любешів та Колки :lol:

А шо з Маневичами?

В Маневичах все готово, чекаємо дозвіл влади <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beeline працюєш в УРС !!?

Мене цікавлять зокрема Колки - БС вже змонтована чи тільки монтується ?

Якщо знаєш, то які населені пункти планується покрити в Волинській обл. до кінця року!!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що сталось з нашим Білайном <_< я неможу дозвонитись на інші оператори і мої друзі також :P спортились!!!!!!! стакими приколами то ну наф в грубку, а сервісніки тільки торочать одне: так нам відомо про цю проблему вирішуємо і так 3 тижня!!!! захарило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Що сталось з нашим Білайном :angry: я неможу дозвонитись на інші оператори і мої друзі також :angry: спортились!!!!!!! стакими приколами то ну наф в грубку, а сервісніки тільки торочать одне: так нам відомо про цю проблему вирішуємо і так 3 тижня!!!! захарило

Проблема вирішена. Канали між УРС та Київстар були перевантажені. За допомогою обох сторін потужності збільшено. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Протягом 2х тижнів добавляться Любешів та Колки :0167:

А шо з Маневичами?

В Маневичах все готово, чекаємо дозвіл влади :)

А що з Камінь-Каширськом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитай в Beeline - мається на увазі з нашого форуму.

А в мене інформація що Камінь-Кашмарський з'явиться найближчим часом!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був проїздом в смт. Колки. Виявляється тут вже працює Білайн. До двох високих БС (відповідно КС і МТС) додалася в рази менша Бі.

Стосовно покриття.

Невже оператор так багато наставив БС, що може економити на висоті конструкцій. Так в Колках покриття є + 10 кілометрів в різні сторони по трасі. І це все. Той же час Лайф добиває з Тростянця аж до самого в'їзду в Колки і це 1800 Hz, а далі за Колки виїхав б'є БС Маневичі (900 Hz), що й забезпечує 80% покриття траси Луцьк-Маневичі. БС в Лайфа досить високі щою забезпечити ширше покриття.

Да вразив мене Бі!!! При таких темпах будівництва та економії на висоті БС - довго ще доведеться чекати покриття на рівні МТС і КС.

Лайфу потрібно вирішити проблему з покриттям в Колках, Озері та Сокиричах.

Траса досить насичена автомобілями. Тільки не розумію звідки і чому саме тут так багато Фур з закордонними номерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифный план «Максимальный» змiнено

Революционное предложение от «Beeline» — новый тариф «Максимальный», настоящий безлимит.

С тарифным планом «Максимальный» ежедневно вы получаете 1000 бесплатных минут на все номера мобильных и городских телефонов.

Бесплатные минуты (количество в сутки)

Исходящие звонки абонентам «Beeline» — 690 мин.

Исходящие звонки абонентам «Kyivstar» — 60 мин.

Исходящие звонки абонентам «МТС» — 60 мин.

Исходящие звонки абонентам «Golden Telecom» — 60 мин.

Исходящие звонки абонентам «life:)» — 10 мин.

Исходящие звонки на стационарные телефоны в пределах Украины — 60 мин.

Исходящие звонки на другие телефоны в пределах Украины — 60 мин.

Исходящие SMS-сообщение по Украине — 0,25 грн.

Исходящие SMS-сообщение абонентам «Beeline Россия» — 0,25 грн.

Исходящие SMS-сообщение абонентам зарубежных операторов — 0,50 грн.

Абонентская плата — 5,95 грн/сутки (около 190 грн в месяц с учетом НДС и сбора в ПФ).

Стоимость исходящих звонков по Украине после истечения ежедневного лимита минут составляет 69 копеек за минуту.

Плата за соединение не взымается.

Тарификация посекундная и начинается с 1-й секунды разговора. Все входящие звонки по Украине бесплатны. Тарифы указаны в гривнах с учетом НДС. Согласно законодательству Украины, дополнительно начисляется сбор в Пенсионный фонд Украины в размере 7,5 % от стоимости услуг мобильной связи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cправжній безліміт чим далі тим менш справжнім стає :-(. Було по 100 хв. на інші оператори, а зробили по 60 хв. І ще язик повертається називати це "безлімітом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cправжній безліміт чим далі тим менш справжнім стає :-(. Було по 100 хв. на інші оператори, а зробили по 60 хв. І ще язик повертається називати це "безлімітом".

Подивись що пропонує той же КС чи МТС, про Лайф взагалі не говорю!!!

По 60 хв/день на КС, МТС, стаціонар, ... - достатньо коли ціна 6 грн/день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут мова не про ціну, а про те, що речі треба називати своїми іменами. Якщо пишуть "справжній безліміт", то про які обмеження може бути мова?

БЕЗЛІМІТНИЙ - не обмежений лімітом.
ЛІМІТ, -у, ч. 1. Гранична норма. // Норма, в межах якої дозволяється користуватися чим-небудь, використовувати щось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та в нас оператори в рекламах таке говорять !!!

Але вже пройшли ті часи коли люди повністю довіряли рекламі.

Будь-яка компанія прагне продати продукт і називає речі так як бажає.

Ми живемо в часи ринкової економіки і нерозвинутого капіталізму.

Та й взагалі можна зрозуміти, що за 6 грн/день халяви і бути не може.

Я взагалі не розумію, як, ще при такій ціні Beeline зможе отримати прибуток!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тарифний пакет "БУМ"

Бі запускає новий тариф "БУМ" - аналог вільного Life...

Всередині мережі - 0,00

СМС - 0,00

ММС - 0,00

Без ПЗЗ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість дзвінків на номери інших операторів? Які інші умови? Дармовщини не буває, які там приховані течії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка вартість дзвінків на номери інших операторів? Які інші умови? Дармовщини не буває, які там приховані течії?

Вихідні дзвінки на телефони фіксованого зв'язку по Україні - 75 коп.

Вихідні дзвінки на телефони мобільних операторів України - 75 коп.

Абонентська плата - 75 коп/день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто не знає, Білайн не планує зробити якийсь інтернет типу ГіперАктиву в МТС? Тоді би зовсім перейшов на Білайн... а так - прив1язаний до МТСа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Абонентська плата в 75 коп/день халявщиків відлякає. Це добре. Тому що при тій кількості БС (в Beeline більше 2600 прити того ж life:) до 6000) мережа може й не витримати.

Да тариф ніби й непоганий, але 0,75коп*30днів=22,5 грн/міс!!!

Для тих хто часто телефонує на Beeline!

Мені вистачить ТП"Західний" 1хв=7коп, далі безкоштовно. З такою математикою мені потрібно було б щодня здійснювати хоча б по 11 дзвінків на Бі. СМС і ММС - рідко. Да інколи буває й більше 11 дзвінків, але рідко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тариф вигідний лише для частих дзвінків в середині мережі. Коли доводиться дзвонити на мережі інших операторів - він втрачає всі свої переваги. Єдине, що лишаєтсья - відсутність ПЗЗ. Загалом в них 2 нормальних тарифи було введено "29" і перший "Прості речі".

Більше нічого путнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сижу на тарифі "Монстр спілкування", і впринципі, кращого поки нічого не бачу. Це моя особиста думка, виходячи з власних потреб коли, куди і скільки дзвонити, а також щодо інших послуг (смс, ммс).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...