Перейти до змісту

Оператор BeeLine


Рекомендовані повідомлення

Аналогично, 5-го числа каждого месяца. Только этих 100-а минут мне на 2-3 дня хватает :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 134
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

нормально працює. Кожен місяць приходить в один і той же час. І в моїх знайомих, які на білайні так само
Аналогично, 5-го числа каждого месяца. Только этих 100-а минут мне на 2-3 дня хватает :D

Мені теж вчасно приходять, але вже другий місяць підряд помічаю що вони десь раптово зникають посеред місяця. І я їх точно не виговорив, по телефону говорю дуже мало. Мені їх не шкода і вони мені нікуди не впираються, але чомусь неприємно :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно всім влаштовує - єдине чуток покриття добавити б їм.

а так все гуд вже другий рік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічаю десь із місяць-два суттєве погіршення якості звязку *лайна. Серйозно. Діставати починає. Служба підтримки реєструє повідомлення, "а віз і нині там..". Задумуюсь про зміну оператора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічаю десь із місяць-два суттєве погіршення якості звязку *лайна. Серйозно. Діставати починає. Служба підтримки реєструє повідомлення, "а віз і нині там..". Задумуюсь про зміну оператора.

По Луцьку протягом місяця скарг не зареєстровано.

Вкажи яке місто, вулиця?

Можеш написати і в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помічаю десь із місяць-два суттєве погіршення якості звязку *лайна. Серйозно. Діставати починає. Служба підтримки реєструє повідомлення, "а віз і нині там..". Задумуюсь про зміну оператора.

може спочатку подумай про зміну телефона?

Ніякого погіршення зв'язку не помітив - він як був, так і залишається на високому рівні ^_^

пс: переходьте всі на білайн!!! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... сам постійно кристуюсь, не помітив погіршення якості зв'язку.

Хоча є проблемне місце - гіперемаркет "Нова лінія", помічав неодноразово, останній раз вчора. В глибині магазина мережа тримається на рівні 1-2 поділки (nokia 6020), на samsung e 490 взагалі була відсутня.

Більше цікавить, що нового покрив по області Beeline за 9 міс. Невже мережа не будується?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і я помічав зниження рівня сигналу (в місцях схожих на великі супермаркети) , але вже переконався - то від телефону залежить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...