Перейти до змісту

Підскажіть про котел


Oksik

Рекомендовані повідомлення

Прошу допомогти компетентних людей підібрати хороший двухконтурний газовий котел (десь до 5000 грн.)

Дякую!!! Площадь дома 100 кв.м. т. 295 - 175. Оксана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

площадь дома?

ПС ну и вообще... у меня приятель это делает, но 80% времени, когда он не спит, он ездит по объектам, где и устанавливает эти котлы, либо настраивает, либо чистит радиаторы, либо меняет датчики, либо.. короче, в интернете он не сидит, некогда. Поэтому в таких случаях оставляйте телефонНамбер, плиз, если вас не затруднит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо надумаєте брати в Румсталі то у мене там комерц.знижка, єслі надо те саме але дешевше то теж пліз, мій друг і партнер продасть любе з гарантією і обслуговуванням

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу допомогти компетентних людей підібрати хороший двухконтурний газовий котел (десь до 5000 грн.)

Дякую!!! Площадь дома 100 кв.м. т. 295 - 175. Оксана.

2 роки назад повністю замінив систему опалення в будинку на базі німецького котла Вайлент. Котлом задоволений на всі 100 %. Рекомендую. Тільки бюджет необхідно трішки підняти ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вайлент - хороша штука, але дорога, зараз не менше 8 тис. Можу порадити Арістон, у 5 тис. не вкладетеся, звісно, але це вже щось. Якщо цікавить - пишіть у приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вайлент уже 3 зиму гріє 85 кв. квартири - тільки раз чистили запальники. Да дорогувато, но безпечно + комфортно, бо безпечно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Beretta теж досить не поганий котел. Користуюсь вже 5 років. Нарікань і всіляких збоїв в роботі не було. Beretta Ciao N 24 Вам цілком буде достатньо. Ціна на такий котел в районі 5 тисяч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прошу допомогти компетентних людей підібрати хороший двухконтурний газовий котел (десь до 5000 грн.)

Дякую!!! Площадь дома 100 кв.м. т. 295 - 175. Оксана.

Ковельська, 22 "м-н Полюс" 77-64-55

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Viessmann vitopend 100 теж хороший але дорогий

Для всіх 2 контурних котлів потрібне попереднє помякшення води і тоді з чисткою обмінників нема проблем

придбати можна в Теплотехнології ціни тут помірні і сервіс відмінний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок котла то думаю що треба дивитись в сторону фірми Vaillant, вони дійсно прекрасно працюють. Десь в мене був тел. однієї людини яка займається продажом саме цих "німецьких звірюк", але продає він їх Б/в но вони в гарному стані, плюс додає на них паспорт та гарантію і коштують вони там зовсім недорого. З.І. це не реклама, сам в нього брав 1,5 року тому поки що нарікань немає. знайду тел. напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...