Перейти до змісту

БлюзМобіль. Передача про блюз на радіо Луцьк


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Отож, мій хороший друг, та по сумісництву діджей всіми любимого клубу Майдан, Славко Мазурок розпочав свій проект на хвилях радіо Луцьк. Проект має назву БлюзМобіль, йде кожного вівторка о 22:10, з повтором по четвергах об 23:00 (здається). Передача, як можна здогадатись з назви, про блюз, його історію, визначних виконавців. Пропоную на ваш розсуд перших 2 випуски, які особисто мені дуже сподобались.

Скачати можна З лм-а

Лінки для не користувачів ДГ

Випуск 1,2

Випуск 3-4

Випуск 5-8

Випуск 9-12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова передача!!!

Непопсова та несе в маси прекрасну музику. Правда, ведуча дещо каверкає англ. мову (що ріже вуха страх). Але сама ідея і концепція - просто супер!

Слава молодець!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під ведучою ти маєш на увазі ведучого? Славка?

Та ні. Минулого вівторка Блюз Мобіль вела якась панянка (маю підозру то Наталка Войтович ????). А не Славко. Ну точно не чоловічий голос був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, дивно. Було всього 2 випуски, і обидва я виклав. Там голос Славіка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм. Значить є дві схожі передачі. По вечорах.

Неважливо. Важливо, що в ефірі справді якісна і хороша музика. А не якась туфта, як ото вчора десь в районі 22.30....*бєєє*

А нє! Стоп!!

То було не у вівторок. А в п*ятницю.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Славік дійсно молодець! :101010: Тепер хорошу, "смачну" музику можна буде послухати і по радіо, а не тільки з власних записів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Залив ще трохи відбірного блюзу від Слави. В 1 пості лінки на 3-4 випуски. Приємного прослуховування ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Довго не було змоги викласти нові випуски, тому заливаю одразу 5-8 частину. Лінки в шапці ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...