Перейти до змісту

Вакансія: дизайнер


leviks

Рекомендовані повідомлення

Є вакантне місце для дизайнера

Можливий варіант роботи помічником дизайнера, тобто навчання

Робота постійна

Основна вимога: бажання вчитися та працювати.

Якщо початківець - забезпечуємо навчанням.

Контакт:

050-6-34-6-15-6

[email protected]

http://internetdevels.com/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить зарплата ^_^

Ну яка в дизйнера зарплата? :)

В нього - винагорода! Він же не бумажки перекладає....

А це значить - що винагорода залежить від талановитості виконавця....

Не буде ж класний спеціаліст за копійки працювати, правда ж?

От, а спеціалістів не є багато, от і приходиться завжди найти умови, які задовільняють обидві сторони... :)

"Согласие есть продукт обоюдного непротивления сторон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить зарплата ^_^

Ну яка в дизйнера зарплата? :)

В нього - винагорода! Він же не бумажки перекладає....

А це значить - що винагорода залежить від талановитості виконавця....

Не буде ж класний спеціаліст за копійки працювати, правда ж?

От, а спеціалістів не є багато, от і приходиться завжди найти умови, які задовільняють обидві сторони... :)

"Согласие есть продукт обоюдного непротивления сторон"

Незрозуміла відповідь на цілком конкретне питання: яка зарплата?

ПС Ви якого дизайнера шукаєте? :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Портфоліо покажи він тобі і скаже, скільки він може такому дизайнеру платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я щось не розумі напевно.. В Луцьку, що дизайнери такий ширпотреб, що мають виставляти себе на продаж за будь-яку ціну аби продатись? А роботодавець, як султан на ринку - ходить і вибирає?

Здається мені, що є таке правило, коли даєш об"яву про вільну вакансію, треба вказувати хоча б приблизну зарплату, ну чи умови оплати ... Мене ОСОБИССТО, не цікавить робота з зарплатою нижче 2500 гривень ... От я і запитую ЯКА Ж ЗАРПЛАТА?, щоб не розсилати своє портфоліо на ліво і на право... Знаю я ці хитрості і уловки)))...спочатку дзвониш до аля "роботодавця" (ше вчора студента, який тільки оформив ПП (нічого особистого до топі стартера), потім обовязково треба приїхати до ВЕЛИКОГО БОСА, співбесіда, всє дєла... а потім ВІН каже тобі зарплату, яку готовий платити. І виявляється, що та зарплата зовсім не цікавить працівника... То чого ж робити стільки лишніх дій?

Шановні роботодавці, серйозність Ваших намірів і фірми найкраще проявити в чітко сформованому оголошенні про найм працівників!

... І впевнена, так думаю не тільки я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таки да. Подозрительное дело.Я б ещё понял, если бы предлагали одно, или пару разовый подзароботок,тогда и обе стороны могли между собой в приватном порядке обусловить границы оплаты.Но в топистарте, написано, что робота постоянная (!) Если есть робота, соответственно должна быть зароботная (!) плата. И она уже по умолчанию должна иметь какие то денежные рамки, допустим, от 1 тисячи грн. до 2. И это надо указывать в обьявлении. А тогда уж можно и добавить,что есть воможность дополнительной награды: за професионализм, талантливость,позаурочную работу и т.д. Но предлагать постоянную работу, и оплату называть наградой,это,уж извините... ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай зарплату старанно приховують в одному єдиному випадку, коли оголошення її розміру саме-по-собі являється антирекламою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай зарплату старанно приховують в одному єдиному випадку, коли оголошення її розміру саме-по-собі являється антирекламою...

для конкурентов.

ЗІ не всех еще кризис прибил. или дураки, но этих не прибьёшь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...