Перейти до змісту

Поздравляю Forever Autumn с Днём рождения


Thorgalll

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

nature_852.jpg

осінь, осінь ну давай у лістьєв спросім))))) хай все буде ого-го, настрій іго-го, а у всьому решта нуні**я ж собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ещо гості подтягіваются!

пачему нікто не поздравил песнєй "Что такоє Осєнь - ето нєбо, плачущєє небо под ногамі..."?

паздравляю от пацанов с нашего района! будь здарова и порєже ставь статус "депрєсія" ілі "злой" в аське :)

і пусть жизнєной енергії всігда хватаєт чтоби воплощать в жизнь ту кучу ідєй, коториє постоянно сідят в твоєй голове :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ещо гості подтягіваются!

пачему нікто не поздравил песнєй "Что такоє Осєнь - ето нєбо, плачущєє небо под ногамі..."?

паздравляю от пацанов с нашего района! будь здарова и порєже ставь статус "депрєсія" ілі "злой" в аське :)

і пусть жизнєной енергії всігда хватаєт чтоби воплощать в жизнь ту кучу ідєй, коториє постоянно сідят в твоєй голове :))

Motorolla паздравляль! Чесно-чесно!

Але я її нє пєль, бо горло баліт :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ещо гості подтягіваются!

пачему нікто не поздравил песнєй "Что такоє Осєнь - ето нєбо, плачущєє небо под ногамі..."?

паздравляю от пацанов с нашего района! будь здарова и порєже ставь статус "депрєсія" ілі "злой" в аське :)

і пусть жизнєной енергії всігда хватаєт чтоби воплощать в жизнь ту кучу ідєй, коториє постоянно сідят в твоєй голове :))

Motorolla паздравляль! Чесно-чесно!

Але я її нє пєль, бо горло баліт :D

отак було:

Шо такоє Осєнь - енто гйорла

Бєшеная гйорла у "Майдані"

В барі набухається пива з сухарями

Осінь, я давно с табою нЄ піль(((....

Не до складу - но з душою)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

о, ещо гості подтягіваются!

пачему нікто не поздравил песнєй "Что такоє Осєнь - ето нєбо, плачущєє небо под ногамі..."?

паздравляю от пацанов с нашего района! будь здарова и порєже ставь статус "депрєсія" ілі "злой" в аське :)

і пусть жизнєной енергії всігда хватаєт чтоби воплощать в жизнь ту кучу ідєй, коториє постоянно сідят в твоєй голове :))

Motorolla паздравляль! Чесно-чесно!

Але я її нє пєль, бо горло баліт :D

отак було:

Шо такоє Осєнь - енто гйорла

Бєшеная гйорла у "Майдані"

В барі набухається пива з сухарями

Осінь, я давно с табою нЄ піль(((....

Не до складу - но з душою)))

фі, Іринко, спалила мну перед праведниками. Ітак всяку фуйню про гражданачьку думаюд...а тут... ггггг

З.І. Бум співали разом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так давайте ж поаплодуємо нашому рекордсмену та вручимо йому барабан, даби він міг очолити численні колони ідущіхна.. всіх хороших та щирих громадян :)

Не чекав, що фраза про жалість в твою адресу викличе такий вирій емоцій 24b3d073894a79a10a847990e58171af.gif

З.І. Ну я пішов, а ти за мною, нікуди не звертаючи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінь... ну просто від щирого серця.. міцного здоров'я, вічної молодості ака краси... і просто величезного жіночого щастя ! Всього найкращого ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так давайте ж поаплодуємо нашому рекордсмену та вручимо йому барабан, даби він міг очолити численні колони ідущіхна.. всіх хороших та щирих громадян :)

Не чекав, що фраза про жалість в твою адресу викличе такий вирій емоцій 24b3d073894a79a10a847990e58171af.gif

З.І. Ну я пішов, а ти за мною, нікуди не звертаючи.

Ой дякую :) *зашарілася*

Але на х** мені буде набагато приємніше, ніж тобі, повір :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але на х** мені буде набагато приємніше, ніж тобі, повір :)

Мдя уж ))))) Также присоединяюсь к поздравлениям! От себя желаю всегда быть здоровой и с чувством юмора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Непоняв, чого празнуэм перед монітором? Ану вон гулять, плясать і веселитись. Всьго того тобі що написано вище і самих гарних осінніх барв!!!

Зі святом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...