Перейти до змісту

Need For Speed : Carbon


Teo

Рекомендовані повідомлення

Ну за них нараховують бонуси там різні

+ коли звикнеш до них то досить непогано орієнтують про обєздні шляхі

Я на останьому босі чьот застряг, раз 30 пробував

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 90
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

2Innate

 

Люди добрі, дайте силку звідки можна скачати цей ДЕДМОН ! ! !

Ну ви ребята дайоте ,а влом набрати google.com чи ви тільки по своему серверу ходите?

хто підключений через телеком вам завідують,там мінімальний тариф 62 гр. вмісяць за 500 мб.

вище 500, 20 коп.за 1мб.

Так що проще ,пішов на Варшавку купив Сarboh ,без демонів і nodvd за 24 гр.і граешся!

ну про саму ігру ,бразільський серіал, і коли воно скінчиться ,абсолютно нічого нового від часу

першого Need For Speed Underground ,тільки шейдерів понавтикали,а щоб не було видно фанерного

міста щей світло виключили,не має того драйву ,що був в першому Undergroundі,одним словом попса.

По графіці та драйву далеко Сarbohу до FlatOut2, видно тема себе вичерпала,

дайош Need For Speed - Hot Pursuit 3!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все таке ж саме але всеодно воно на голову вище за той же FlatOut2

В Флетауті мені єдине що подобалось це місії аля "Твістед метал" (ех ностальгія :smile-zachot: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НФС Карбон

-=Лінк=-

Де вона там є?

на Доунлоадером - закачав 50% в пятницю ще і заткунвся. Качаю посто то закачує мені 700Кіль і всё.... де вона є то?

оО заработало ну і загрузка... дайте іншим закачати :smile-zachot:

опять ніхера не качає........................... Дайте ж іншим закачати ёпт...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось по мережі ганяти пробував???

На жаль в Карбоні нема мереженої гри, тільки онлайн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже пройшов гру дуже коротка!!!!!!!!! Хоча з останнім босом довелося намучитися, ніяк в останній гонці (каньйон) не міг його перегнати!!!!!!! Тільки після того як взяв Корвет, тода на раз 20 виграв!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Загалом гра не погана але дуже коротка,я чекав її 2 місяці, а пройшов за 4 дні!!!!!!!!!! ДУЖЕ ТУПООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я чекав більше ніж півроку! І ось маємо! Якби довший сюжет, ціни б їй не було! :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви гоните )))))

Яка коротка ? Просто вона не відпускає до останьої гонки. Назвіть мені хоч одну гоночку де б ви їздили таку кількість трас і вам ще хотілось ? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сіля гра повний провал вже 4 серії на односу двіжку :friday:

Я напівсонний проходив гру на розслабоні, і пройшов за 6-8 годин.

Някої складності взагалі. Все з першого разу. На ДВД і фтопку.

А щодо Флетаута, я його кілька раз проходив. І якби не віддав руля, то ще проходив би. Чисто із-за одного плюса - в флетауті даже з гарною машиною не завжди приїжеш перший, або одним цілим куском.

В Флетауті не пройшов з першого разу, хочеться нажати на рестарт, в НФС ALT+F4.

3.ЬІ. В неті народ тільки з ярих поклоників захищають НФС, всі інші влюються на короткість, і слабий геймплей.

Знову ж таки Реплай - чисто моє ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені ігра пойдёт - так як я поіграти можу часік від сили в день то норм гра =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да…. Need fоr Sрeed 5: Роrsсhe Unleаshed як був най кращим, так і залишиться кращим з NFS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще б його зробили нового...

На самом дєлє Карбон так як і МВ орієнтований на мережну гру, просто карєра мало для кого цікава...

Поганяти по мережі на порядок цікавіше, тим паче, що список ігор в мережі значно розширився... + статистика найкращого круга доступна... Правда на перших місцях там прочто чітери обосновались...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Решение проблемы с вылетом NFSC, Внимательно ознакомьтесь! (http://www.nfs-zone.net/)

Вот что народ советует:"Скорее всего эта проблема преследует пользователей с 512 mb памятит(не факт) и меньше банальная нехватка памяти. Заходим в HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREElectronic ArtsNeed for Speed Carbon Там снизу в параметрах есть параметр один такой SwapSize. У меня стояло значение 73400320 - это значинеи выделяемой игре памяти в файле подкачки в байтах. Делим это число на 1024 два раза и в итоге получаем этот размер в мегабайтах. У меня вышло 70 mb. Я установил 200 mb - (не забываем умножить 200 на 1024 и ещё раз на 1024) и получаем значение которойе нужн овписать вместо старого. Я пробовал установить 0 - выкинуло сразу же при загрузке. Установил 200 mb ( 209715200 ) - играл очень долго - не выкидывает. Удачи"

Проблема преследует и пользователей с гигом памяти. Симтомы следующие при попытке перейти из гаража по карте к событию, при перелистывании машин в автосалоне и т.д. вылетает ошибка .exe файла. Еще наблюдалось неадекватное поведение операционной системы после выхода из игры. Совет приведенный выше, был пременен мною вчера вечером, вылет зафиксирован сразу, но потом в течении длительного срока игра не вылетала (часов 6-7). Да и после входа из игры винда нормально работала и не висла намертво как до этого.

В общем на стадии тестирования!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Адміністратори

Так.

Мене вже чесно кажучи ЗАДОВБАЛИ дзвінки на рахунок пароля на архів з Carbon.

ДЛЯ ТИХ КОМУ ЛІНЬ ПОЧИТАТИ ФОРУМ

ПАРОЛЬ НА АРХІВ: tracker.sharereactor.ru

ІМЕННО ТАКИЙ І Є ПАРОЛЬ: tracker.sharereactor.ru

Якщо ще комусь неясно можу ще раз написати.

Блін

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

вже там його нема... закінь плз ше раз !!! :)

Вже є, в фтп /Games/NFS_C_RUS/

дякую... все пахає... :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Вилітає "синім екраном".

Об`єм пам`яті збільшив як було написано вище - не допомогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...