Перейти до змісту

какой у меня тариф adsl и как его сменить


Рекомендовані повідомлення

сабж, решил после прочтения одного топика, зашел сюды http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/...net/ADSL_Lutsk/ и прочитал, что за 100 грн - 2 мбит ? Так я платил последний раз 100 грн/месяц и имею 1 мбит ?

Это новые тарифы но еще не действующие что-ли ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бигом с паспортом на Датагруп и меняй тариф!

Я вот теперь - царь зверей Король траффика , 5Мбит за 200 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автоматом не переводять потрібно писати заяву. Пясля написання заяви з 1 числа наступного місяця переведуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автоматом не переводять потрібно писати заяву. Пясля написання заяви з 1 числа наступного місяця переведуть.

Дата груп взагалі тупить з клієнтами. Раніше піднімали швидкість автоматично відповідно до тарифу, а тепер все треба з паспортом до них бігати. Маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автоматом не переводять потрібно писати заяву. Пясля написання заяви з 1 числа наступного місяця переведуть.

Дата груп взагалі тупить з клієнтами. Раніше піднімали швидкість автоматично відповідно до тарифу, а тепер все треба з паспортом до них бігати. Маразм.

Піднімали не всім. Юридичним особам без написання заяви не піднімали. Колись працював на одному п-ві, коли побачив рахунок на Нет - оху.... здивувався. ISDN 2003 рік - 45 коп за мегабайт. Коли перетелефонував на Фотаком, відповіли, що автоматом не переводять і клієнту самому потрібно слідкувати за тарифами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бигом с паспортом на Датагруп и меняй тариф!

Я вот теперь - царь зверей Король траффика , 5Мбит за 200 грн :)

ну пипец,первого декабря (вроде как) автоматом с 512 на 1024 перевели, http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=45451 ,а после нового года валить к ним надо, и это уже старые тарифы ?

Сенксь за инфу. Главное тетьперь не забыть зайти до 30 числа :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...