Jump to content

Галичина СС, українець - надлюдина, вихованець третього рейху


Recommended Posts

После Второй Мировой в качестве трофея американцам упало в руки богатейшее наследство на Украине — сеть пронацистских коллаборационистов. Это история о том, как из нацистской агентуры, из карателей и патологических шовинистов можно сделать борцов за демократию и национальное освобождение.

Фильм Михаила Леонтьева и Вероники Крашенниниковой.

1/5

2/5

3/5

4/5

5/5

Ну як вам новітня інсторія?;)

Link to comment
Share on other sites

Хм. Цікава паралель.

Згідно якоїсь там теорії.... вся історія - це велика спіраль, витки котрої повторюються.

Link to comment
Share on other sites

Н ущо зразу хаха?:)

Людина за базовою схемою мозком розкинула - так робить більше населення Землі - тобто проведення паралелей - це не є щось оригінальне чи ексклюзивне. Це нормальна тенденція...Ну от і мужчина вирішив блєснуть умом... малядєц... хай купить собі конхветку)))

Link to comment
Share on other sites

Н ущо зразу хаха?:)

Людина за базовою схемою мозком розкинула - так робить більше населення Землі - тобто проведення паралелей - це не є щось оригінальне чи ексклюзивне. Це нормальна тенденція...Ну от і мужчина рвирішив блєснуть умом... малядєц... хай купить собі конхветку)))

Та я не маю нічого проти всіляких "класичних" і не дуже схем...

Просто Міша Лєонтьєв став настільки одіозною хвігурою, що навіть в рАсєї з него сміюцц0...

Link to comment
Share on other sites

Я навіть переглянув перші хвилини першого роліка, щоб переконатись що на увазі саме той Леонтьєв на якого я подумав. Он! ^_^

Переглядати немає змісту, поєднання одинички в кутку та цієї особи робить висновки без саомго перегляду, розяснюю:

Росія окрім всіх відповідальностей успадкувало від СССР щей над-потужну пропагандистську машину, з "спеціально абученними" кадрами, з величезним семидесятилітнім досвідом. Напочатку був хаос, перші демократи з Єльціним розгрібали інші завали, руки не доходили, а от ув.тов.Путін - людина із спеціяльних служб, знаюча в тому толк. За Путіна всі кроки Росії на світовій арені забезпечуються потужною пропагандистською артилерійською підтримкою.

Може ще пригадаєте такого російського журналіста Сергія Доренко, він колись на цьому ж каналі "мочив" Лужкова. От мені Леонтьєв це той же Доренко тільки в профіль. "Мочить" уже в міжнаціональних масштабах.

Ролик призначений не для нашого помаранчевого регіону, це скоріше Схід але більш це свій споживач, російський. Щоб раптом російський громадянин не почав задумуватись чого ж то нафта у світі дорога, а народ спивається та злидарює. Це як вакцина, не дати своїм громадянам захворіти "помаранчевою чумою".

Link to comment
Share on other sites

Стільки лайна, скільки вилив один Лєонтьев на Україну, Грузію, Чечню, не вилили всі журналісти цих держав разом взяті на Росію.

Теж Доренка згадала.

Журналістам в Росії є лише два шляхи: поливати лайном неугодних Путіну, або тікати на Україну, де можна вдосталь погавкати.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AliExpress WW


×
×
  • Create New...