Перейти до змісту

Трабли з розширенням DAT


fedot

Рекомендовані повідомлення

Було створено сд за допомогою Неро. На диску записані відеофайли та фотографії. Виявилась наступна проблема - всі файли з розширенням *.DAT. Тепер відкривається лише за допомогою Power DVD, хоч це і не важливо. Тепер мені потрібно "витягти" фотографії та їх роздрукувати, плюс переписати на окремий диск. Зробити цього не можу((( Хто допоможе хоча б порадою?? Дуже треба....Пиво з мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривати повердвд і робити знімки екрану. Тобі неро випадково не зробило стандартний двд-диск? (папка video_ts)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відкривати повердвд і робити знімки екрану. Тобі неро випадково не зробило стандартний двд-диск? (папка video_ts)

В нього неро зробило диск в форматі Video CD , роpiширенням dat, був такий стандарт , до епохі DVD(якому то років з 15 ;) )

роздільна здатність Video CD , сопоставима з касетним стандартом VHS і має відповідну якість ,352x288 PAL,352x240 NTSC, так що і фотографії будуть відповідної якості(тоєсть ніякими) ;) , і видерти їх не помучиться ,тільки ,як писав D@ve робити знімки з екрану.

PS, маю фірмений диск Video CD Pink Floyd -Pulse (Live) куплений років 12 назад , тоді впечатляло на 14 дюймовому моніторі ,зараз на 22 не впечатляє ;) , це про те що якість фоток буде така що на них і дивитися не захочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є така прога: vcdgear, нею мона перевести файли *.дат в розширення *.mpeg, ну а далі в *.аvi Virtualdub'ом. Це якщо хош відео в перекодувати. Треба - скину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...