Jump to content

«ЛітАкцент року 2009»


laska

Recommended Posts

54.jpg

27 січня у столичній книгарні «Є» відбулося нагородження переможців книжкового рейтингу «ЛітАкцент року 2009». За кілька годин до церемонії експерти рейтингу (Євген Баран, Яна Дубинянська, Віктор Неборак, Володимир Панченко, Василь Пахаренко, Роксоляна Свято, Олександр Стусенко) визначили переможців у номінаціях «Художня література», «Літературознавство» й «Золота булька».

Нагадаємо, що до фіналу увійшли такі книги:

— у номінації «Художня література» — «Джури-характерники» Володимира Рутківського, «Дзеркало Єдинорога» Людмили Таран і «Горище» Тараса Федюка;

— у номінації «Літературознавство» — «Іван Франко і Василь Стефаник: взаємини на тлі доби» Романа Піхманця, «Пантелеймон Куліш між Параскою Глібовою і Горпиною Ніколаєвою» Євгена та Оксани Нахліків і «Оксиморон» Володимира Моренця;

— у номінації «Золота булька» — «Рай.Центр» Люко Дашвар та «Жінка його мрії» Олеся Ульяненка.

Перемогу ж здобули книжки Володимира Рутківського і Романа Піхманця, які отримали дипломи від «ЛітАкценту» та грошові винагороди (по п’ять тисяч гривень) від книгарні «Є».

Антипремію «Золота булька» експерти присудили Люко Дашвар — диплом чекає на письменницю в офісі «ЛітАкценту», оскільки на церемонію авторка не з’явилася, попередньо повідомивши про те, що не згодна з рішенням експертної групи рейтингу «ЛітАкцент року — 2009».

http://litakcent.com/2010/01/28/litakcent-...-2009-foto.html

Link to comment
Share on other sites

Цей роман Люко Дашвар ("Рай. Центр") був відзначений дипломом конкурсу «Коронація слова-2009», її ж роман «Село не люди» посів друге місце на конкурсі «Коронація слова-2007», а «Молоко з кров’ю» перемогла у конкурсі «Книга року BBC-2008».

Link to comment
Share on other sites

a4f80-bulka1.jpg

Премію "Золота булька" отримала харківська белетристка Люко Дашвар - авторка попсових і досить-таки вульгарних романів.

"Спочатку щось починають називати якісною попсовою літературою, потім якісною українською попсовою літературою, потім просто якісною українською літературою. Ми взяли на себе сміливість розставити всі акценти по своїх місцях", - прокоментувала член жюрі, письменниця Яна Дубинянська вибір Люко Дашвар.

а ващє людям нравиця, шо уже добре.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AliExpress WW


×
×
  • Create New...