Jump to content

Сімейні фотоальбоми


Recommended Posts

Дуже люблю переглядати старі сімейні фотоальбоми. Пожовклі чорно-білі світлини з кутиками, тоненький папір між сторінками, це як подорож в минуле. Дякуючи мамі, вони гарно оформлені.

Я перейняла дану традицію і чемно продовжувала поповнювати сімейні альбоми, допоки не з"явився комп'ютер і цифровий фотоапарат. І от уже за 5 років назбиралась величезна кількість цифрових фото, які зберігаються в хронологічному порядку, але не друкуються, лишень під рамку чи в подарунок.

Чи ведете ви сімейні фотоальбоми? 

Яким саме надаєте перевагу: звичайним чи цифровим? 

Поділіться досвідом оформлення  :)

Link to comment
Share on other sites

Чи ведете ви сімейні фотоальбоми? 

Яким саме надаєте перевагу: звичайним чи цифровим? 

Поділіться досвідом оформлення  :)

Я обожнюю оформляти фотоальбоми :g15: , тому навіть зараз, коли все можна зберігати на комп"ютері всеодно друкую фото в альбом, правда не всі, а лише найкращі. Дуже люблю колишні фотоальбоми, де фотки вклеювались, а між листками був такий напівпрозорий папір. Я з братом зробила своїй старшій сестрі не фотоальбом, а цілий витвір мистецтва. В неї був фотоальбом колишнього зразка, товстенний такий в шкіряній обкладинці, в нього ми вклеїли найкращі фото сестри від самого народження і до народження її донечки, кожну подію ми підписували, клеїли наклейки відповідні, а на папері, що між листками малювали малюнки. Продивившись цей альбом, можна взнати всю історію людини від народження і по сьогоднішній день. Планую пошукати схожий фотоальбом сучасного зразка, щоб переоформити свій весільний.2e4995a02317104ed0e3a4bbefd65f67.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
  • Create New...