Перейти до змісту

Закриття сезону західного регіону 2006 Драгрейсинг


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

close2006.jpg

Закриття сезону драг-рейсингу в західному регіоні 2006!!!

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в закритті сезону драгрейсинга по західному регіону України. Дійство буде відбуватися на Луцькому аєродромі "Крупа" 22 жовтня. Реєстрація з 11:00 до 13:00!!!

Додаткова інформація:

Рівне: +380664808098

Луцьк: +380633363031

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як туди можна добратися? Яка маршрутка туди їде і звідки?

з 11:00 маршутка буде возити народ на Крупу з Київського майдану!

а з 17:00 назад у Луцьк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки шо приїхали з Круп! Я був в шоці. Ну народ, хто не був на гонках, той пропустив ДУЖЕ багато! В мене просто немає слів! Боротьба була нєдєцка! :D Нісан Санні з Рівного, виступавший в 2 класі (до 1,6 літра), вигравши свій клас, порвав всіх, вплоть до 6 класу (до 3 літрів), де у фінальній гонці трішки програв BMW 530 з Луцька. Окремий респект snight'у, який зовсім трішки відстав у фіналі все тому ж Нісану! :D Особливої уваги заслуговує організований організаторами гонок стриптиз! :P Вобщім це треба було бачити!!!!!!!

ЗИ: Хтось із форуму фоткав? Бо я забув взяти фотік! :D:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особливої уваги заслуговує організований організаторами гонок стриптиз! :mdr:

дуже дякую що хоть організаторів згадали...........для вас старались!по вдоє суток підряж не спали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Стриптиз можете не викладати...

А його ніхто і не фоткав - не дозволили! А організаторам особливий респект і +1! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, організація була на високому рівні! :(

Трохи машинки з RedZone підвели! :D

Фото з стрептизом можете теж викладати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи машинки з RedZone підвели! :(
Вони просто не хотіли засмучувати рівненських вболівальників! :D
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, погано виййшло і я провтикав думаю міг в ноього виграти, просто резіна дала своє і на самому старті я зробив фальстарт ( підїхав десь на пару см.) потім здаю взад, тікі першу включив тут старт, я й не був готовий дав буксів, кароч продув....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно, як для стокової шкоди результат 0:17,05 сек. на 402 метрах - це не кожен зможе! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, погано виййшло і я провтикав думаю міг в ноього виграти, просто резіна дала своє і на самому старті я зробив фальстарт ( підїхав десь на пару см.) потім здаю взад, тікі першу включив тут старт, я й не був готовий дав буксів, кароч продув....

Та нічого страшного, підточиш свою майстерність і покажеш навесні як треба їздити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всеодно, як для стокової шкоди результат 0:17,05 сек. на 402 метрах - це не кожен зможе! ;)

Там одни вроді був 17.17 другий трохи краще - 16.43

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ коли фотки будуть????java script:emoticon(';)', 'smid_8') Бо я вже й так жалію що не поїхав на гонки хоча була така можливість.java script:emoticon(':D', 'smid_2')java script:emoticon(';)', 'smid_2')java script:emoticon(';)', 'smid_2')

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...